Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 540
Имам си другарчеееее  Heart Eyes
Веднага жокера:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
жена, много сладка, обича да чете  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Ех, Ули, ....  Heart Eyes
Виж целия пост
# 541
Имам си другарчеееее  Heart Eyes
Веднага жокера:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
жена, много сладка, обича да чете  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Хванах сЪ Crossing Arms
Виж целия пост
# 542
И аз имам другарчеееееееееее  Flutter Hug Hug Hug
Отивам да видя списъчето му назад  Heart Eyes
Виж целия пост
# 543
Мариш, да ти имам жокера!  Mr. Green  
Скрит текст:
Гушкам те и аз, дано всичко да е наред  Hug

И аз си имам другарчеееее, много съм щастлива, но няма да издам нито думичка! Не, твърда съм, един звук няма да чуете от мен.   smile3505
Накрая се надявам да има ако не щастлив писък, то поне усмивка и щастие  Heart Eyes

Нелка, благодаря от сърце! Ти си най-прекрасната  hug

Лоренка, ние сме с теб, не унивай и горе главата! Ти си прекрасна, ще намериш щастието - вярвам  Hug

Гани, благодаря за книжката.  Hug

Миж, получих го вече "Стареца", Гани бе така добра да ми го изпрати  Hug За проблема с бара - говорих с МП, ама той не се сети как да го махне, каза че ще помисли, може и да намери решение. Попринцип можело да се махат такива неща, но от мамата сигурно са се погрижили да си стои там .. не знам  ooooh!

Точенце и аз не съм чела някое от тези заглавия, само на Филипова лабиринта и антихтона ги подарявах преди време на майката на МП. Тя много хареса втората, ама щото от нея почна - бяха разделени във времето подаръците, а аз тогава не знаех, че са поредица  ooooh!
Скоро може и да прочета някоя  Whistling  #Crazy
Права си, че един живот не ни стига .... за това най ме е яд  Rolling Eyes
А ти имаш много хубава библиотека, скоро ще разгледам и аз по-подробно. Ако искате, може след играта да си снимам и моята - ще ви покажа какво съм събрала  Heart Eyes

Казах ви преди, че ще почна да пиша, нали? Е, не започнах - бяхме с МП и гледахме "Декстър"  Crazy  Blush
Сега започвам, тук ще съм цялата нощ. Някой с мен?  newsm78
Виж целия пост
# 544
И аз май ще будувам Бъбълче. Който спи по цял ден  Crazy

На останалите лека нощ  Hug
Виж целия пост
# 545
Маришка ще подарява на Мариета   smile3521
Виж целия пост
# 546
И аз си имам другарче Wink! И жокер даже ще дам, мчи как иначе - то е...прекрасно Heart Eyes!
Неличко, благодаря ти отново, че ни доставяш радост Hug!

Маришка ще подарява на Мариета   smile3521

 smile3506

Гушкам ви всички наред Hug, изтривам сълзичките, дето напират в ъгълчето на някое оче, целувам сладките бузки на Божието чудо Мария Heart Eyes и ... май имам една-две перални, мхъм Whistling...ми тъй де, да полеем мАтора, хихи Laughing...

Виж целия пост
# 547
Деси, на мен кой ще подарява?  Flutter Laughing

Дев,  Hug
Виж целия пост
# 548
Точ, за кое се хвана?   #Silly  Grinning  Hug  Heart Eyes
Нел, благодаря ти за разбирането  Heart Eyes Стопли ме гуша  Hug
Отивам да гледам списъци  Party Помня, че моето другарче имаше интересен списък  Heart Eyes
Двете книги на Л. Филипова ги имам, ако някой ги иска (Мастиленият и Данте).  Hug
Виж целия пост
# 549
smile3506

А на мен  newsm47

Мариетка запрАзни Mr. Green

Маришкин - на жокера ти Crossing Arms Това не е жокер, а подзаглавие на нашата темичка  Heart Eyes

Прегръщам ви за последно тази вечер Hug Hug Hug Hug

Сладки сънища Hug
Виж целия пост
# 550
Точ  Laughing  Hug
Мариетко, "гласовете на сърцето" и "момичето, което бях" ги имам, мога да ти ги пратя, ако не бързаш Flutter втората е в някого в момента, май в Нези  newsm78, но "гласовете" са у мен.
Нел, видях, че си променила и официалния списък, според както бях писала...  Heart Eyes Благодаря ти за грижата    bouquet Hug
Виж целия пост
# 551
Точ, нали щеше да будуваш, какви са тия прегръдки? Аз тях няма да ги откажа, ама ... самичка ли си останах?  newsm78  Hug Hug Hug

Деси, а аз на кого и на мен кой?  Mr. Green

Виж целия пост
# 552
Чакайте сега, корабът майка не ми говори постоянно  Mr. Green или не винаги го разбирам...има време да правя предположения, но за тази цел...подсказвайте  Wink Laughing
Виж целия пост
# 553
Бъбълче, гледам да не изписвам темата, ама ти ме дърпаш за езика  Mr. Green
Ето Лали е тук, не си сама  Whistling
Деси я излез на терасата да получиш по-ясен сигнал Whistling
На дивана съм, сърбам чай и мисля да ... спя  newsm53
Виж целия пост
# 554
И аз съм тук  Grinning

Чета си книжкa, но ще лягам след малко.

Бъбли, успех със задачите за университета. Peace

Точ, страхотнa библиотека. Видях и бухалчетaтa.  Heart Eyes
 
Лека нощ, мили момичета.  Hug



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия