Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 345
Katenstain, 6 г.с.  Simple Smile

За пола - още сега ми се иска да разбера Grinning


 Нещо не мога да ги схвана тези седмици. newsm78  в началото на 6 г.с. или ? Питам за да си запазя час за лекар тогава когато ще се види.  bouquet

 Според календарите и калкулаторите 4 г.с. + 4 дни. Термин на 17.11.

6с. и 4дни ми пише на снимката от ехографа, а аз като ги смятах уж трябваше да съм към 7 г.с.  Аз гледах максимално да изчакам с прегледа (трябваше да отида в началото на седмицата), за да не се разочаровам ако е рано и не видя нищо. В коя седмица си?   bouquet
Виж целия пост
# 346
Нели, не е нужно да ти се гади- има много такива бременности, моята първа беше такава и сега ми е такава, днес дори не усещам и много глад, чувствам се отлично.
One11, ама вижда ли се ленчка въобще- аз не виждам лентички под на никой името, мислех че и под моето не се виждат и затова не си играх да слагам пак на синът ми? Виждам си ги само в профила като вляза. newsm78 Ние с теб май сме набори  Wink
Момичета не се вглеждайте много в цифри за размери на плод и после на бебе, на мен все ми казват от начало,че са големи(понеже имам ранна Ову в повечето случаи), а после,че са малко, понеже му гледат обиколката на главата. Така като раждах последния път всички викаха,че като ми гледат корема бебето е голямо, ама на екрана им излизаше малко и после като излюпих едно бебе 3400 за моите 150 сантима е доста едро бебе- се озвериха. Не ми се мисли сега колко ще е и как се го раждам. Party
Виж целия пост
# 347
Нели, права си за крема на Икаров за стрии пише след третия месец, сега ползвам кокосово масло.
Днес ходих до личния за направление, но той ме посъветва да отида след 10 дни, каза че сега щяло да се види въображаема точка и няма смисъл. Каза ми да не вдигам тежко и да не правя секс, има риск до хубавото захващане на ембриона. Ще ходя пак след две седмици.
Пола искам до го знам, колкото по-рано толкова по-добре.
Виж целия пост
# 348
kremika с мъжкИ фактор сме, мъжа мИ  го оперИраха от варИкоцеле, не открИха друго, но напрвИхме 2 неуспешнИ ИКСИ И се готвехме за трето. От СофИя съм, но от мИналото лято жИвея в ТурцИя, нямам БГ клавИатура И затова са тезИ големИ И-та  Laughing
Виж целия пост
# 349
gundie много се радвам, че сме набори аз съм 77 края на ноември  Simple Smile . Вижда се лентичка за бременоста и за щерка ти  Hug и ти понеже все говориш за 2 родени вече деца и реших, че пак аз не съм разбрала нещо .

Аз днес купих един комплект дрешки, много ми харесаха и ми дойде муза  Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
Оооо, първо ще купя не дрешки, а книжки с приказки. Познайте на кого му се четат.
Виж целия пост
# 351
gundie много се радвам, че сме набори аз съм 77 края на ноември  Simple Smile . Вижда се лентичка за бременоста и за щерка ти  Hug и ти понеже все говориш за 2 родени вече деца и реших, че пак аз не съм разбрала нещо .

Аз днес купих един комплект дрешки, много ми харесаха и ми дойде муза  Heart Eyes
Hug Ами сега сложих ленчика и за синът ми, ако пак не се вижда ще ги намаля. И аз съм 77 , но в началото на юни. Ти значи ще си в един месец с бебенцето  Grinning Аз се изненадах,че се заглеждам по дрешки, понеже имам адски много и женски и мъжки за поне 4 деца, но до колкото се познавам ще купя на бебчето не малко, а и сестра ми (която живее в Америка ) вероятно ще му купи доста неща. Hug
Виж целия пост
# 352
Супер значи сме си набори  Simple Smile , сега се вижда само име прекрасния, но нищо повече, трябва да ги намалиш малко според мен .

Баткото е на 11.11, бебето е за 11.11 и аз съм в края на ноември, тежък месец ни се очертава  Mr. Green
Виж целия пост
# 353


Баткото е на 11.11, бебето е за 11.11 и аз съм в края на ноември, тежък месец ни се очертава  Mr. Green
Супер ! Аз принципно съм за идеята децата да се раждат на свои си дати, а не на тези на близките им,че така все се обезличава нечии рожден ден, освен когато е тоя на майката, но пак си е друго всеки да си има ден. Но има много братя и сестри родени в един ден  Hug
Виж целия пост
# 354
Ми да си призная, много искахме лятно бебе, после кoгато и да е, но  не и ноември и скорпион, но то не пита. Никога не съм си представяла обаче, че така ще се случи, вероятността да се роди на термин е малка, така че не се тревожа  Sunglasses

Скрит текст:



Виж целия пост
# 355
Моето момченце е родено на моят рожден ден. Терминът тогава беше 06.08. На една от последните ми консултации при док обсъждахме раждането - секцио, 2 седмици по-рано  и то излезе 23.07. Обаче док излизаше отпуска и ми каза "На 21-ви ще е"....казах си"Ще си имам подарък за рд" Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Моето момченце е родено на моят рожден ден. Терминът тогава беше 06.08. На една от последните ми консултации при док обсъждахме раждането - секцио, 2 седмици по-рано  и то излезе 23.07. Обаче док излизаше отпуска и ми каза "На 21-ви ще е"....казах си"Ще си имам подарък за рд" Simple Smile

Охооо  Crazy  На 21.07 с ММ сме се женили  Heart Eyes
Виж целия пост
# 357

Добро съботно утро момичета, желая ви страхотен ден !
Виж целия пост
# 358
Добро утро момичета:) Аз много чета за астрология, и знам, че е нормално да има прилика по зодиакални знаци с родителите, дори и да не е слънчев знак, ще е асцендентът на някой от родителите, все пак нали децата приличат на родителите:) А инъче знам, че е и кармично, ако имаш дете от твоята зодия, например ако си телец, и целта в живота ти е била да натрупваш имоти и състояния, и не си успял, ще имаш дете теленце, на което ще се падне честта да натрупва богатства:)
Виж целия пост
# 359
Добро утро и от мен, приготвям се за работа. Днес се събудих от такъв глад....ужас... а сутрин не закусвам. Та си направих сокче. Имам леки менструални болки днес, но не е за хапче, ще си търпя и дано да отминат бързо. Хубав ден ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия