Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 405
Здравейте майчета, много време се чудех дали да пиша толкова рано, докато не видя какво се случва с мен на ултразвук. Имам си моите страхове, но няма да се впускам в подробности. По мои изчисления  съм в седма седмица с термин 3 ноември.Мисля тази седмица да посетя доки т.е. консултацията ... знам, че е рано, но нека ме регистрира и да видя наистина какво става ... след това мисля на частно да отида.Иначе ви чета от миналата седмица и съм информирана. Изкарах една жестока настинка и се принудих да пия антибиотик, изчетох света и навсякъде съветите бяха по - добре да се лекува инфекцията, отколкото обратното .... точно сега не трябваше да ми се случва, но късмет Simple Smile

Виж целия пост
# 406
А пък аз вече 5 ден ям люти чушки на закуска. То и предните ми бременности имах разни страни желания за храна, ама толкова люто и то рано сутрин....люто човече се задава. Grinning
Успешна седмица на тия, които очакват да чуят сърчице. Hug
Gundie  и аз бях така с предната бременност. ММ все ми викаше "Стига с това люто, че ще му направиш нещо на това бебе"....
Виж целия пост
# 407
Здравейте майчета, много време се чудех дали да пиша толкова рано, докато не видя какво се случва с мен на ултразвук. Имам си моите страхове, но няма да се впускам в подробности. По мои изчисления  съм в седма седмица с термин 3 ноември.Мисля тази седмица да посетя доки т.е. консултацията ... знам, че е рано, но нека ме регистрира и да видя наистина какво става ... след това мисля на частно да отида.Иначе ви чета от миналата седмица и съм информирана. Изкарах една жестока настинка и се принудих да пия антибиотик, изчетох света и навсякъде съветите бяха по - добре да се лекува инфекцията, отколкото обратното .... точно сега не трябваше да ми се случва, но късмет Simple Smile
Ноемврийче стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 408
Благодаря, чакам трето детенце, преди това имам близнаци Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Ноемврийче Добре дошла! Лека и брезпроблемна бременност   bouquet Не мисля, че в 7 г.с. е рано да се ходи при доки. Аз съм 5+5 г.с. и днеска ми е часа Simple Smile Сакче ще се види, но за сърчице съм малко скептична, но... каквото - такова Simple Smile  Колко са големи дечицата ти и какви са /момчета, момичета или момче и момиче/ Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Тъкмо сега и се обадих и ми каза, че за женска консултация е рано, защото знае, че миналата година претърпях спонтанен аборт точно по същото време ..... и нямало смисъл да се пускат всички неща, докато не мине критичната седмица. Личната да ми корегира направлението само за наблюдение в рамките на един календарен месец съм имала право на 3 наблюдения и след това ще започне същинската консултация. Пффф, а аз се надявах, че тази седмица ще видя, какво се случва с мен  ...... имам момчета на 14 години Simple Smile

П.п. Това 5+5 нещо не го схванах Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Благодаря, чакам трето детенце, преди това имам близнаци Simple Smile
Привет ! Имаме долу горе един и същи термин, освен това и аз съм с трето дете. Hug
Виж целия пост
# 412
А пък аз вече 5 ден ям люти чушки на закуска. То и предните ми бременности имах разни страни желания за храна, ама толкова люто и то рано сутрин....люто човече се задава. Grinning
Успешна седмица на тия, които очакват да чуят сърчице. Hug
Gundie  и аз бях така с предната бременност. ММ все ми викаше "Стига с това люто, че ще му направиш нещо на това бебе"....
Laughing Да не го налютиш  Joy Ами в тоя ми етап никой не може да ме спре да ям каквото ми се яде, иначе убивам. Party
Виж целия пост
# 413
Тъкмо сега и се обадих и ми каза, че за женска консултация е рано, защото знае, че миналата година претърпях спонтанен аборт точно по същото време ..... и нямало смисъл да се пускат всички неща, докато не мине критичната седмица. Личната да ми корегира направлението само за наблюдение в рамките на един календарен месец съм имала право на 3 наблюдения и след това ще започне същинската консултация. Пффф, а аз се надявах, че тази седмица ще видя, какво се случва с мен  ...... имам момчета на 14 години  Laughing

П.п. Това 5+5 нещо не го схванах Simple Smile


5 г.с. и 5 дни са минали от последния МЦ, т.е. карам 6-та г.с. , но още не съм я завършила Simple Smile То по тази логика критичния момент е до 13-та г.с. До тогава ли няма да ти даде направление :O
Виж целия пост
# 414
В ЖК не регистрират преди 13 г.с.докато не мине критичния период.
Виж целия пост
# 415
В ЖК не регистрират преди 13 г.с.докато не мине критичния период.

 #Crazy  И от кога така? Мен ме регистрираха още като видяха сакчето 2013 год.  Shocked
Виж целия пост
# 416
В ЖК не регистрират преди 13 г.с.докато не мине критичния период.

 #Crazy  И от кога така? Мен ме регистрираха още като видяха сакчето 2013 год.  Shocked
Ами така е, поне в по- големите болници така правят. Аз това съм го чувала от всички до сега ,които познавам и са бременни.
Виж целия пост
# 417
В ЖК не регистрират преди 13 г.с.докато не мине критичния период.

 #Crazy  И от кога така? Мен ме регистрираха още като видяха сакчето 2013 год.  Shocked
Ами така е, поне в по- големите болници така правят. Аз това съм го чувала от всички до сега ,които познавам и са бременни.

 newsm78  Много странно. Аз се следях тогава в МД. Днеска ще ходя във Вита и ще кажа по-късно дали е така и там   bouquet
Виж целия пост
# 418
Нели- успех за прегледа днес Heart Eyes
Аз имам чак на 25ти за сърце, то можело и по-рано ама така го реших. Ама тогава ще съм в 6та седмица и няколко дни. Аз пък не мога да си спомня кога са ме регистрирали на ЖК като ходех преди, ама май към 3ти месец по мои сметки като ме мереха на кг и на ширина и цитонамазки и т.н..
Не мога да си вляза лесно в дънките още от сега. ММ вика, че му изглеждам надебеляла. Много главоломно май качвам.. Crazy
Виж целия пост
# 419
Миналата година ме прие в седмата седмица, но явно я притеснява факта, че съм претърпяла спонтанен аборт и да не ме регистрира напразно ... Ами направлението ми е от 12 - ти март значи до 12 - ти април ще важи... така че в този период все ще ме приеме .... ще ходя на частно ииии благодаря за топлото посрещане  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия