Да си разтълкуваме съня - 8

  • 48 701
  • 735
# 345
Здравейте,момичета:)Обикновено не помня сънищата си,но този от снощи го запомних...В съня ми мама и татко(покойник) живеят в същият град в който и ние с мъжа ми.Казвам на мм,че ще ида да ги видя...По пътя срещам приятелката ми Мария..Питам я как така е тук,къде ще спи и тя ми отговаря,че във нас.Подава ми пакет и казва,че са лекарства,едното пликче наистина е лекарство,но поглеждайки в последствие в пакета,виждам,че са шоколадови бонбони опаковани по отделно..В съня ми аз  мисля че последният път когато съм и била на гости съм ги оставила или забравила в тях.Вече съм при майка ми и баща ми.Татко мълчи,напрегнато е(също както когато беше жив и се чужстваше нервен,ядосан на нещо или някого).Казвам на мама,че ще се прибирам в къщи и докато обувам обувките си се появявя съсед по етаж  на мама Христо и ме целува приятелски за поздрав(искам да уточня че в действителност с това момче сме само на "Здравей".Никога не сме имали приятелски отношения,много по-малък е,майка му е почти на моите години"Тук мъжа ми ме събути и съня ми завърши:)
    Побутвам го...дано някое момиче ми го разтълкува:)
Виж целия пост
# 346
Здравейте,момичета:)Обикновено не помня сънищата си,но този от снощи го запомних...В съня ми мама и татко(покойник) живеят в същият град в който и ние с мъжа ми.Казвам на мм,че ще ида да ги видя...По пътя срещам приятелката ми Мария..Питам я как така е тук,къде ще спи и тя ми отговаря,че във нас.Подава ми пакет и казва,че са лекарства,едното пликче наистина е лекарство,но поглеждайки в последствие в пакета,виждам,че са шоколадови бонбони опаковани по отделно..В съня ми аз  мисля че последният път когато съм и била на гости съм ги оставила или забравила в тях.Вече съм при майка ми и баща ми.Татко мълчи,напрегнато е(също както когато беше жив и се чужстваше нервен,ядосан на нещо или някого).Казвам на мама,че ще се прибирам в къщи и докато обувам обувките си се появявя съсед по етаж  на мама Христо и ме целува приятелски за поздрав(искам да уточня че в действителност с това момче сме само на "Здравей".Никога не сме имали приятелски отношения,много по-малък е,майка му е почти на моите години"Тук мъжа ми ме събути и съня ми завърши:)
    Побутвам го...дано някое момиче ми го разтълкува:)
Не мисля,че има някакво определено значение този сън.Можеш да купиш една кутия бонбони и да ги раздадеш.
Виж целия пост
# 347
Тази нощ сънувах, че ми баят и че ми вързват червено конче Confused
Виж целия пост
# 348
Kristinahec9, първо да отговоря на въпросите ти - не, сънят не означава смърт или е предвестник на нещо лошо. По-скоро е сън следствие от някаква ситуация/емоция, която си изпитала. Като цяло може да се отнесе до срам, който изпитваш за нещо или несигурност в теб самата, подлагане на съмнение решенията и действията ти. Също така желанието ти да се отървеш от нещо или някого, може да е мисъл, спомен, чувство и т.н.

Lisa Marie, сънят е плод на желанието ти да имаш контакт с този човек. Оправданията, че бил зает са всъщност оправдания на твоето съзнание, създаващо възможни причини за липсата на връзка между вас толкова време.

ravvenr, много буквален по значение сън. Може би наистина ще получиш вест/писмо/обаждане изненадващо от някого. Също така сънят може да се тълкува като "бели кахъри" и безпочвени страхове.

Dados, няма смисъл да се повтарям, но все пак, отново сънят показва желание за напредък, развитие и знание, усъвършенстване.   
Другият сън с ЖП релсата или пресъхналата река е много показателен и за жалост отново изразява състоянието ти в момента. Това, че търсиш нещо при вече изчезнали и остарели места означава, че наяве настояваш безрезултатно за нещо, опитваш на погрешното място, не намираш мястото на изобилие и смисъл, което очакваш да е там, където е било преди. Бързането е нетърпението, а умората липсата на резултат и удовлетворение. Тунелът и светлината в края му е израз на нестихващата надежда, също и увереността че "му се вижда края", както се казва. Но когато спреш и се огледаш, забелязваш колко светло е в тунела, т.е. можеш да погледнеш по друг начин това което ти се случва и заобикалящия те свят в момента.
Жената, като скелет символизира същото нещо, като пресъхналата река или ЖП линия, т.е. нещо старо, умряло, несъществуващо вече, а светлината, която виждаш от нея надеждата, че ще намериш това, което търсиш там, където не е.
 Отговорът на момичето е още един знак за липса на подкрепа и съмишленик в борбата по пътя към постигане на целта.

МеждУ-зWeзд0-Бр0ец , сънят е кучето може да е просто отзвук от реалността, а може и да показва, че си щедър човек, готов на много за приятелите си. Плиткия бистър басейн пък означава, че в момента си наясно и в хармония със себе си и/или дадени обстоятелства около теб.

alasrojas, сънят показва, че не умееш да влизаш в положението на другите или някой конкретен човек (не жената в книжарницата, разбира се, тя е просто образ). Неразбиране на чуждите проблеми и мъки, просто защото може би за теб са много далеч и не си преживяла подобни трудности.

K.Lera, сънят ти означава, че най-доброто лекарство всъщност е почивката и релаксацията, удоволствието, радостта и веселието. Ако преживяваш нервен напрегнат период, то е ясно какво трябва да направиш скоро за да се почувстваш по-добре.

mamato, сънят ти символизира нещо наяве, което те тревожи, плаши и потиска. Разбери какво е и потърси решение за да не се криеш и бягаш нощес.

bn87, първият сън може да означава, че ще преустановиш за добро дадени свои действия или пък е знак да не се отказваш от нещо. Вторият е антипод на първия и означава неуспех, крах, загуба, провал. Кравата се свързва с ползотворния резултат, благополучие от трудът и търпението, които полагаме. А премеждието, с което ще се сблъскаш може да провали първоначалния ти замисъл и постигането на дадена цел.

vaniakkostova, ако се страхуваш от лоши очи сънят е израз именно на този страх. Ако ли не, може да е знак да внимаваш за такива.
Виж целия пост
# 349
Благодаря ти, имах проблеми на работа (всичко свърши добре) и на другия ден ми беше излезнал ечемик на окото. Надявам се от напрежението да съм сънувала това и да не значи нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Фрея ти си супер, просто нямам думи сега пак имам за разтълкуване:  bouquet
С една жена и още няколко хора, бяхме на някакво място , природа, по скоро хълмисто, като на състезание, едната по напред другата по назад, но се познавахме и двете, аз бях по назад, но в един момент полека се изкачвах по някакъв хълм, и застигнах по предната жена, която познавах, и в един момент бяхме една до друга вече като на върха на този хълм, в близост помня че имаше сграда и бяхме много близо до нея - сградата и двете си говорихме след като бяхме стигнали, бяхме една до друга.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 351
Здравейте,момичета:)Обикновено не помня сънищата си,но този от снощи го запомних...В съня ми мама и татко(покойник) живеят в същият град в който и ние с мъжа ми.Казвам на мм,че ще ида да ги видя...По пътя срещам приятелката ми Мария..Питам я как така е тук,къде ще спи и тя ми отговаря,че във нас.Подава ми пакет и казва,че са лекарства,едното пликче наистина е лекарство,но поглеждайки в последствие в пакета,виждам,че са шоколадови бонбони опаковани по отделно..В съня ми аз  мисля че последният път когато съм и била на гости съм ги оставила или забравила в тях.Вече съм при майка ми и баща ми.Татко мълчи,напрегнато е(също както когато беше жив и се чужстваше нервен,ядосан на нещо или някого).Казвам на мама,че ще се прибирам в къщи и докато обувам обувките си се появявя съсед по етаж  на мама Христо и ме целува приятелски за поздрав(искам да уточня че в действителност с това момче сме само на "Здравей".Никога не сме имали приятелски отношения,много по-малък е,майка му е почти на моите години"Тук мъжа ми ме събути и съня ми завърши:)
    Побутвам го...дано някое момиче ми го разтълкува:)

Интересен сън.  Simple Smile

Отнася се за ситуация, която ти ще решиш чрез даването на любов.  (Примерно сдобряване или прошка.)  Това ще се окаже правилно решение.  

Сънят говори също и за навлизането на по-силен духовен/респ. религиозен елемент в живота ти.

При всички случаи сънят е хубав, най-общо казано става дума за отношения, добри постъпки, обич, от теб и към теб, и  духовност.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Фрея,не знам дали има значение...ма от многото сънища запомних само това,че сънувах татко,че работи в някакъв голяма м-н/като Кауфланд,напр./ хем на касата,хем като охрана...Аз пазарувам и като отидох да плащам,кво да видя  Crazy после пък отиде в някаква стая за почивка да си полегне Thinking

Благодаря! Peace
Виж целия пост
# 353
Фрея здравей,

един сън доста често го сънувам - че се връщам на работа в старата ми фирма, но винаги в съня ми ме гложди едно чувство за вина. Напуснах фирмата преди 4 години и от тогава се появитози сън
Виж целия пост
# 354
Здравейте,момичета:)Обикновено не помня сънищата си,но този от снощи го запомних...В съня ми мама и татко(покойник) живеят в същият град в който и ние с мъжа ми.Казвам на мм,че ще ида да ги видя...По пътя срещам приятелката ми Мария..Питам я как така е тук,къде ще спи и тя ми отговаря,че във нас.Подава ми пакет и казва,че са лекарства,едното пликче наистина е лекарство,но поглеждайки в последствие в пакета,виждам,че са шоколадови бонбони опаковани по отделно..В съня ми аз  мисля че последният път когато съм и била на гости съм ги оставила или забравила в тях.Вече съм при майка ми и баща ми.Татко мълчи,напрегнато е(също както когато беше жив и се чужстваше нервен,ядосан на нещо или някого).Казвам на мама,че ще се прибирам в къщи и докато обувам обувките си се появявя съсед по етаж  на мама Христо и ме целува приятелски за поздрав(искам да уточня че в действителност с това момче сме само на "Здравей".Никога не сме имали приятелски отношения,много по-малък е,майка му е почти на моите години"Тук мъжа ми ме събути и съня ми завърши:)
    Побутвам го...дано някое момиче ми го разтълкува:)

Интересен сън.  Simple Smile

Отнася се за ситуация, която ти ще решиш чрез даването на любов.  (Примерно сдобряване или прошка.)  Това ще се окаже правилно решение.  

Сънят говори също и за навлизането на по-силен духовен/респ. религиозен елемент в живота ти.

При всички случаи сънят е хубав, най-общо казано става дума за отношения, добри постъпки, обич, от теб и към теб, и  духовност.  Heart Eyes
Justem.30,благодаря ти сърдечно  bouquetИмай усмихнат ден Hug
Виж целия пост
# 355
Снощи сънувах, че съм спечелила шестица от тотото. Дадоха ми някакви пари в плик - част от печалбата, а другите трябваше да ми ги преведат по банка. Парите в плика бяха банкноти и бяха чужда валута - нещо с розово и лилаво. Дадоха ми ги като на нещо като церемония. След това се прибрах със сестра ми към вкъщи, което не беше истинското вкъщи, а къща дървена с тесни извити дървени стълби. Усетих, че със сестра ми нещо не е наред. Затвори се в стаята си. Аз отидох при нея и я заварих да плаче. Казах й че съм си мислела, че ще се зарадва за мен, а тя се е разстроила. Все едно си беше помислила, че нещо в мен ще се промени.
Виж целия пост
# 356
Здравейте! Снощи сънъвах,че къщата ни е на брега на Дунава (далече сме от Дунав) ,къщата ни беше голяма ,като предната й част по -ниска. Бяхме на вън ,откъм реката, аз,мъжа ми ,децата ,сестра му (детето й беше вече на няколко години и чакаше 2 ,сега има бебе) и наш приятел (негота къща беше от другия край на реката). Както стояхме се чуваха писаци и от венъж огромна вълна.Всички се затичахме към предната част на къщата ,която се очертаваше като бункер и всичко мина над нея без щети. Приятеля ни се обади на жена си ,защото се виждаше ,че тяхната къща е залята,тя обаче беше на кино в града.
Виж целия пост
# 357
Здравей те !Снощи сънувах супер гадния сън ...  (Само да кажа по принцип съм бременна)
 
Седя на спалнята на майка ми и баща ми и и има някой с мен но не незнам кой е (просто не си спомням в момента) и изведнъж започвам да усещам че ще родя просто ей така започвам да се наяпъвам и усещам че бебето излиза хващам го и го държа като преди да го погледна знам че ще е умрялбо ... поглеждам го и виждам че цялото е синьо като ръчичките му са свити в юмрючета към гърдите почвам да рева и да го натискам като си спомням че казвам нещо от рода на -Господи недей моля те само това не моля те ...
Почвам да го натискам по гърдичките и синината почва да се отдръпва от лицето му като се съживява и отваря очички ... Confused Cry
Още съм в шок ...  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 358
323, според мен сънят ти значи, че ще избегнеш някаква опасност.
Miss_JT, нормално е през този период жената да се тревожи за всичко, свързано с детето (особено ако е първа бременност). Мисля си, че сънят е в резултат на притеснения, които имаш наяве.
Виж целия пост
# 359
Снощи сънувах, че съм спечелила шестица от тотото. Дадоха ми някакви пари в плик - част от печалбата, а другите трябваше да ми ги преведат по банка. Парите в плика бяха банкноти и бяха чужда валута - нещо с розово и лилаво. Дадоха ми ги като на нещо като церемония. След това се прибрах със сестра ми към вкъщи, което не беше истинското вкъщи, а къща дървена с тесни извити дървени стълби. Усетих, че със сестра ми нещо не е наред. Затвори се в стаята си. Аз отидох при нея и я заварих да плаче. Казах й че съм си мислела, че ще се зарадва за мен, а тя се е разстроила. Все едно си беше помислила, че нещо в мен ще се промени.

Съблазнително предложение, възможност за напредък - в служба, финанси или някакво начинание - което обаче ще бъде малко рисковано, с неясен изход и е възможно да се отрази зле на здравето ти. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия