Сладкарничка за книги - тема 36

  • 29 831
  • 763
# 315
Радвам се, Мижи Heart Eyes Hug, и аз много си харесвам моята!
Тази среща беше по-различна! Разменяхме гривни и тестери, актуална бизнес-информация за минали и предстоящи изложения, коментар на специалности, факултети и преподаватели из университетите, имахме магически харипотърски джаджи, даже Ули ми направи нещо като бърз преглед на стойката  hahaha!
Ей, отивам да си изям великденското шоколадче и да си извадя свещичката!
Виж целия пост
# 316
Момичета какви сте свежи  Hug
Покажете си гривничките де  Blush

Вени, как ти е стойката, като на млада кобилка м, нали?  Hug

Сливче, искам и моята глава да надуеш  Hug
Виж целия пост
# 317
Деска, с този заседнал живот, който водя, съм по-скоро като камилка, а не като кобилка, ама на кой му пука  hahaha Hug!
Виж целия пост
# 318
Ех, прекрасна среща с прекрасни хора!

За мен това беше едно много приятно изживяване момичета, благодаря ви за него!
Имам да благодаря адски много на Ули, която каквато е хитруша ми подари "Светът без нас", книгата която исках да си взема от промоцията на Сиела и не намерих ....  Heart Eyes
Ули, няма начин да благодаря подобаващо сега, но ще намеря такъв - засрами ме и ме трогна много  Hug Hug

Същата тази особа, ни поднесе на всички по едно великденско пиленце. Еми, жал ми е да го изям - ще си го пазя да ми краси стаята  Heart Eyes

А Милето ни донесе яйца .. шарени .. великденски ...   Shocked Свещички, да не си помислите, че е боядисвала яйца по нощите  Mr. Green Hug Ама тя като нищо ще го направи, такъв шемет е  Heart Eyes Hug

Аз дадох книжки, а и взех. Не очаквах да взимам, а се прибрах с 5 книги. Имам 3 от Вени и 1 от Мери, както и подаръкът от Ули.

А Тони Потър и Марти са няма такива сладури готини  Heart Eyes Прекрасни са ви децата Кали и Слив - пре-крас-ни  Heart Eyes Hug

Неописуемо щастлива съм, че ви познавам  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 319
О,да,имаме си великденски шоколадови пиленца от Ули и свещички от Милето.  Heart Eyes
Вени,ама ти още ли не си го изяла това шоколадче!  Mr. Green
А Тони Потър веднага си хареса Бъбълчето!! Wink
Марти  е по-голям ,но изглежда много разумно,добро дете.
Виж целия пост
# 320
Вени,ама ти още ли не си го изяла това шоколадче!  Mr. Green
Eй сега го почвам!
ПП: Нези, намерих инфо изложението, за което си говорихме одеве! Още веднъж - благодаря за информацията  Hug
Виж целия пост
# 321
Оооо, не е честно - един час писах и накрая се затри. Писна ми пък. Crossing Arms
Виж целия пост
# 322
Прибрах се и аз, след като се отбихме след срещата при майка ми, за да и оставя книгите.
Толкова я зарадваха; определено не очакваше цели шест книги. Трогнахте я много  Heart Eyes
А понеже съм огромна бяла птица  doh , исках да отбележа коя книга на кого е.... Та срам не срам, ще питам - кой ми даде "Островът на безкрайната любов" ?  Embarassed

За самата среща какво да кажа... Времето ПАК не стигна  Crossing Arms
Новите ми запознанства са с Бъбли, която не знаете колко красиво момиче е,
с Лу - с изкрящи очи и широка усмивка,
и с Лотхен, на която се възхитих на аристократизма, който излъчва.
Страхотни сте, момичета и макар да не успяхме да се наприказваме, съм щастлива, че днес дойдохте и ще повторим, потретим и т.н. още много пъти  Hug
Милето ме захласна с разказа си за снимачната площадка на Хари Потър - пренесох се там. Магия! Това място ще е с приоритет за посещение май още преди Дисниленд  Heart Eyes
Миле, няма да се уморя да казвам, че си уникален и много мъдър човек! Без да подозираш пак ме накара да се замисля над  твои думи. Обичам да става така и въпреки че не знаеш за какво точно говоря, аз ти благодаря, че те има и че съм благословена с твоето приятелство  Heart Eyes Hug   bouquet
Марти и Тони се заиграха чудно, все едно се познават от години, така присъщо за децата. Тони беше очарован и каза, че си е изкарал много весело.
Вени, успя ли да натовариш всичко в колата?  hahaha

Не бяхме се събирали толкова голяма компания отдавна. И беше толкова, толкова хубаво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 323
Да,супер смотана съм.
Как можах да забравя да благодаря за сладките подаръци от Милето и Ули. Heart Eyes Heart Eyes
И сега като чета коментарите ме е яд,че съм изпуснала сума ти теми.Много ви моля,записвайте,защото другия път като се видим ще искам и по тях да бъбря.
Кали,моя беше книгата Outta Joint
Виж целия пост
# 324
Беше толкова приятна среща:) Обрахме погледите в заведението Mr. Green
Чудни сте !
 Слив, подозирам, че новите ги слагат при теб да седят. Нещо като изпит;) Беше ми много приятно Simple Smile
И на мен ми е слаб ангелът и си  тръгнах  с книжки:)
С Кали обсъждахме първолашки неволи...;  Мери такова мило  момиче си:)
Миле и Ули благодаря за подаръчетата Simple Smile
На всички Hug
Виж целия пост
# 325
Слив, ти остави темите, изпусна парите, ПАРИТЕ! Вече никой не може да ни обвини, че сме секта, която иска по 20 лв., защото днес раздавахме пари на финала  hahaha!

Слив, подозирам, че новите ги слагат при теб да седят. Нещо като изпит;) Беше ми много приятно Simple Smile
ЛотиJoy Hug!
Виж целия пост
# 326
Hug Hug Hug Благодаря ти! Записвам сега.

Лотхен  Joy
Не ми стигна времето и с теб да си поговорим на воля. Но нищо - следващият път.
Виж целия пост
# 327
Прибрах се и аз и стигнах до компютъра.
Чудесна среща отново. Много ми беше приятно, запознах се с още прекрасни момичета  Бъбли, Мери, Скарамуш, Нези, Лотхен,  Hug Hug Hug
За съжаление не можах да си поговоря с всички, но следващия път ще наваксам  Grinning
Миле, свещичката се мъдри вече на масата, няма да дочака Великден преди да я запалим Simple Smile
Вени, обеща да се разхождаш с нас, пък аз ще ти надувам главата за стойката Simple Smile
Пък парите нали решихме във фонд да ги сложим за книги Simple Smile сега ще го изтълкуват като членски внос  Joy
Ох, пропускам нещо, ама пак ще пиша.
А, да, Бъбли, искам да се радваш, не да ти е неудобно  Hug
Виж целия пост
# 328
Къде сте, бре? Еее, прибрахте се с книги и сега никакви ви няма Mr. Green!
Виж целия пост
# 329
И аз това се питам  Laughing
За протокола - не съм взимала книги за себе си. Удържах  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия