КОЗУНАЦИ - сезон 2015 г. - тема 1

  • 56 170
  • 734
# 510
Аз ако съм на теб от това от което се е получило, ще си взема едно стекче от същата партида и това е, няма да тръгна да експериментирам брашна. Както сама си отбелязала не знаем кога ще променят качеството или състава.
На мен от София мел екстра примерно последно ми става лигаво тестото, отпуснато и не че не се надига, не втасва или не се получава, просто не е това, което беше. Имам причина за промени и експерименти нали Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Еййй тъкмо омесих 1кг София мел екстра, дано не сте прави  ooooh! ooooh! Praynig
Виж целия пост
# 512
Звезден прах, те пак си стават, не се притеснявай!
Виж целия пост
# 513
И аз искам рецепта за тези кифлички. И защо да не стават за празници, че не разбрах???
(Ще ти пусна рецептата на ЛС за да не досаждам с тези ....измислени кифли. За празник не стават, защото са най, най-елементарни. Стават за закуска през седмицата. Лично мнение, разбира се.

  И опита с италианско брашно/доста скъпо 4лв/ ,ми все тая.... стана като и с българското
 Козунака е с вино, мляко и сок от портокал- ухае невероятно Simple Smile   http://radikal.ru/users/magi61#img=6082818450&r … sp;    
.
Винаги купувам итал. брашно, защото повече ми допада, но никога за 1 кг не съм плащала 4 лв.  newsm78. Такава цена  - няма. Тази седмица си купих 5 кг на Дивела и е само около 9 лв. Не знам от къде го купуваш.  Peace
Виж целия пост
# 514
Доволна съм от София Мел Класик, а що се касае за експериментите, не са самоцел, просто се бяха събрали различни брашна и желание за месене Simple Smile,но спирам , за да замирише на козунак по Великден Hug
     http://radikal.ru/users/magi61#img=407737971&rnd=1                                        [/url
 Брашното, което закупих за 4лв е в червена опаковка от италиански магазин -продават маслини,сирена,салами всичко от Италия и пр  на ул.Кост водопад
Виж целия пост
# 515
Да ви покажа най-новата си техника за месене, тъй като съм малко от по слабите в ръцете и китките, а и не се славя с височина и ми идва високо плота и натискане и омесване се изморявам и ме болят китките, реших че ако меся "от високо" ще е по-лесно.  Peace

Скрит текст:

София мел....бухна сякаш, сега чакам второ втасване и да видя конци ще има ли няма ли да има  Crossing Arms

Скрит текст:
Виж целия пост
# 516
Да ви покажа най-новата си техника за месене, тъй като съм малко от по слабите в ръцете и китките, а и не се славя с височина и ми идва високо плота и натискане и омесване се изморявам и ме болят китките, реших че ако меся "от високо" ще е по-лесно.  Peace
...............
Joy Joy Сладурче!
Не може при това втасване да няма и конци....ще стане.
Виж целия пост
# 517
това което ни показваш е след първото втасване , така ли ? и вече си сплела козунака ?
Виж целия пост
# 518
Даа, вече се пече/т.е това на снимките е преди второто премесване, ако стане после ок, ще кача и плетките, които не са добри, не са ми силна част, но по ме интересува вкуса и вътрешността, все ще се науча да ги плета......./  Wink очаквах да не утрои обема, ама като гледам го направи по моите сметки, че нали не се надигало това София мел , е надигна си се точно за час и половина, ама го месих до печката тоя път, както се вижда и почти постоянно беше пусната плюс климатика  Peace
Виж целия пост
# 519
Прашулино амбицира ме да залягам на пода и да затисна един козунак  hahaha
Доволна съм от София Мел Екстра ..,но не съм и пробвала друго де  Whistling
Виж целия пост
# 520
е надигна си се точно за час и половина,
не трябва да имаш точно време за втасване.
втасва докато си удвои обема.
Виж целия пост
# 521
В рецептата която имам пише докато утрои обема или около час и половина -два. Засякох точно час и половина го докара до почти троен обем , но пак със забележките, които казах, топла печка и климатик и по потник ми беше жега....


Стели, давах, много яко е за избиване на нерви или просто докато се чудиш какво да правиш и ти е тъпо.....сега да видим и резултата какъв ще е де....
Виж целия пост
# 522
Цитат
Винаги купувам итал. брашно, защото повече ми допада, но никога за 1 кг не съм плащала 4 лв.  newsm78. Такава цена  - няма. Тази седмица си купих 5 кг на Дивела и е само около 9 лв. Не знам от къде го купуваш.  Peace                                         
От италиански магазин-на ул Костенски водопад е брашното червена опаковка- само итал продукти предлагат там.
Виж целия пост
# 523
Цитат
Винаги купувам итал. брашно, защото повече ми допада, но никога за 1 кг не съм плащала 4 лв.  newsm78. Такава цена  - няма. Тази седмица си купих 5 кг на Дивела и е само около 9 лв. Не знам от къде го купуваш.  Peace                                         
От италиански магазин-на ул Костенски водопад е брашното червена опаковка- само итал продукти предлагат там.
Точно от там пазарувам най-вече колбаси + брашно и за килограм не съм се усетила за такава цена. Да, около  3 лв е.  Peace  Molino blanco купувам.  Аз ли не гледам добре... Нищо , де, важното е че е много хубаво.  Peace
Виж целия пост
# 524
Мога да кажа, че станаха доволно, въпреки кофти плетката ми , вкусни са- правих ги с фруктова захар, мисля, че намерих и рецептата си, вече ще  редувам само плетките и пълнежите.  Wink

Скрит текст:


не се чудете в кръглият що има дупка- дъщеря ми така ги пробва редовно тестата, да не им е уроки  Laughing

Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия