Забременели след Ин витро - тема 6

  • 38 259
  • 752
# 210
Пинки, идея за интернационално име с лесно изписване: Лора, Мартина (Марина), Лили, Ана, Ина, Карина, Виктория и моето любимо Габриела (щото може да е и Габи и Ели, и Гъбка хихихи), което очевидно няма да използвам този път. Simple Smile Това на примависта така...
Виж целия пост
# 211
Pinky, веднага и аз ти пиша някои от любимите ми имена, за които се сетя в момента - Алис, Алина, Емма, Елена, Изабела, Катрин, Тереза, Адриана, Вяра, Мадлен, Лора, Лили/а/, Амелиа, Каролина, Зарина, Мануела, Магдалена, Маргарита, Моника, Карина, Ивет, Наталия, Елиза, Клара, Мирела, Косара, Елизабет, Дениз, Ирен, Яна, Биляна, Тиана, Инес, Мелиса....
Истината е, че някои са ми по-любими от любимите, но това горе-долу ми е разширеният списък.
Моето момиченце въпреки това няма да носи нито едно от тези имена, не защото ще кръщаваме на баби и дядовци, а имаме друга символика и отдавна, преди бременността, си бяхме нарекли как ще се казва детето, момче или момиче, едно и също име в мъжки и женски вариант.
Виж целия пост
# 212
Зу, за твое спокойствие, утре сутринта отиди на преглед.
Ние днес бяхме, беба е 520 грама, вече ми се струва много мъничка покрай вашите бебета и съм раздвоена - да се притесня ли или да се радвам, че ще имам фина мадама  Grinning
Виж целия пост
# 213
Кей, мисля, че е абсолютно в нормите за 24 г.с.
Мойто момиче в 23 г.с. беше 840 гр.  ooooh! В 29 г.с. - 1900 г.с.
Но както ми каза докторът - какво да я направим, как да я спрем да расте ... Shocked
Вие сте финни, ние.... Станка Златева.
Виж целия пост
# 214
Кей, ти пък бебка си е в норма за седмиците! Ти си 23та, след 2 седмици ще е пораснала с около 200 грама и ще е 700 и нещо, почти моята я измериха днес и пак ще си е в норма. Просто 2 седмици са си от значение.
С имената... ми то май няма какво да добавя  Joy
Виж целия пост
# 215
Мерси, момичета, Ема и Виктория ги изключвам, понеже вече са много често срещани  имена, въпреки че ми харесват.  Мария е голямата ни дъщеря. Предложих му Ванеса и Никол, но той не ги хареса и сега търся нещо друго, което да ми хареса. Елена май ми допада, накракто с Ели, но не знам колко международно е. Дали лесно ще го произнасят тук и дали знаят как се пише, да не ме карат да го спелувам всеки път. Включих го в списъка, но искам да включа поне няколко имена преди пак да ги обсъждаме. Иначе имам още - Лора, Мелиса, Маги (maggie), Мелани, Миа, но за никое не съм на 100%.
Виж целия пост
# 216
Кей, мисля, че е абсолютно в нормите за 24 г.с.
Мойто момиче в 23 г.с. беше 840 гр.  ooooh! В 29 г.с. - 1900 г.с.
Но както ми каза докторът - какво да я направим, как да я спрем да расте ... Shocked
Вие сте финни, ние.... Станка Златева.
Oх, бе, Фридичке  Joy Да й ядеш дупата на бебка, не мога да спра да се хиля.
Много харесвам и аз Ема, но моята хубавица ще е Димана, /закриляна от самодивите/.
Виж целия пост
# 217
Кей, смей се ти, ама на мен ми се плаче  Cry Joy
Само си представям как идния вторник отивам на лекар и след това ви пиша, че вече е 3 кг.  ooooh! Не е истина!

Виж целия пост
# 218
ахаххаахах стига моля ви се.... хем се хиля, хем си мисля за нашата девойка, че нашия татко е мноого голям. За сега сме малки и фини, дано така да остане...
Виж целия пост
# 219
 Joy Joy Joy
Ще се напишкам с вас, а не трябва, че ми е пресен серклажа. Кей, много ми харесва името.
Доки ми каза, че няма значение колко е едър родителят като голям, а колко едър се е родил, ако говорим за ген. Така, че разпитайте бабите колко сте се родили вие и мъжете ви. Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Ау, аз съм се родила 2500 гр. и то преносена с 4 дни.
Хептен зле работата значи  smile3517
Виж целия пост
# 221
Пинки, ние сме харесали Елена. Води се международно, даже си е доста международно, има го на много места. Хем е българско, хем се среща и в други държави.
Кей, Димана много ми харесва!
Виж целия пост
# 222
Това е интересно. Аз съм се родила 4500, а мъжа ми 2600. Сега аз съм 1.60 а той е 1.85. Така, че верно няма значение кой колко се е родил. Мойта е дребна- на мъжа ми ще се метне.
Кей ние бяхме в 24 г.с. 600 гр. Казаха, че е дребна/ в 20%/ , но тя си наддава с постоянно темпо и лекаря каза последния път да не се притеснявам. При нас проблема беше, че изведнъж им се видя дребна сравнение с преди и затова ме караха да мина на повече протеини.  Щом си наддава девойката ти не се притеснявай. И на мен Димана много ми харесва - много хубав избор.
Виж целия пост
# 223
Pinky, Bistre, Елена е много хубаво име и категорично е едно от най-международните и разпространени в различни варианти, вижте http://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_(% … BC%D0%B5)#/search
Виж целия пост
# 224
Здравейте момичета,

вчера бях на преглед за плоден сак. В матката е, но е доста по-малък, отколкото е нормално за това време - първи ден на пета седмица 5 на 4 мм. То и кръвният тест ми тръгна много нисък - на 9 ден от трансфер на 2 5-дневни беше 49, а на 12ти 181.
Вие помните ли при вас коклко е бил плодният сак на първия преглед?
Все за нещо да има да се притеснявам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия