София, жк Младост - тема 24

  • 77 809
  • 738
# 525
Цирк балкански тази година не ни хареса, за съжаление Confused
Да попитам случайно да сте чували да се продава 3-стаем апартамент из младостите?
Виж целия пост
# 526
При Петрова съм чакала по 1.30-2ч., със записан час за детска консултация с бебе, та при нея няма значение с бебе ли си или не. Издържах половин година и се махнах. Моят и на ММ личен е Дидров, педиатърката ни е Катя Иванова, взима и възрастни. И от двамата съм сравнително доволна.
Виж целия пост
# 527
Благодаря за насоките!  bouquet
Виж целия пост
# 528
А някой знае ли в сградата на Тилия има ли работещ медицински център?
Виж целия пост
# 529
На гърба на Тилия е МЦ Грийнберг (greenberg.bg)
Виж целия пост
# 530
Според сайта на Грийнберг вече няма там техен филиал. Чудех се дали на негово място няма друг.
Виж целия пост
# 531
Има друг. Част от лекарите на Грийнберг са се отделили в нов собствен център на същото място.
Виж целия пост
# 532
Благодаря ти bazel,
знаеш ли как се казва, за да потърся някакво инфо за тях?
Виж целия пост
# 533
Не. Това го разбрах от случаен разговор.
Виж целия пост
# 534
Здравейте, къде се продава качествено и евтино дамско бельо и магазини  за с хубави дрехи на сносни цени? Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 535
Здравейте, къде се продава качествено и евтино дамско бельо и магазини  за с хубави дрехи на сносни цени? Благодаря Simple Smile

Хем качествено, пък хем евтино, малко трудно...
Но иначе има евтино бельо на пътеките в Младост 1А, до магазина на Вивател.
Виж целия пост
# 536
  Здравейте! Някой може ли да препоръча зала за кардио-занимания в Младост? Търся нещо със средна към висока интензивност, просторна зала и мотивиращ инструктор.  Laughing Разгледах някакви зали, но никак не се ориентирам в стиловете. А, честно казано, ми е малко неудобно да се местя от зала в зала.  Embarassed
Виж целия пост
# 537
The Fitstone фитнес, в Мегапарк на Цариградско между TheMall  и МакДоналдс.
Виж целия пост
# 538
Здравейте!
Някой ходи ли на водна аеробика в Овергаз Арена Младост 2 ?
Или дали имате някакви впечатления?
Обмислям да започна да посещавам,но тъй като до сега не съм ходила на такъв вид занимания събирам информация Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Да попитам, ако можете да ми препоръчате дамски фитнеси в Младостите или околните квартали?  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия