Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
Какви са някои рецепти за кашлица?
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
-
Какви са някои рецепти за кашлица?
Освен рецептата с черна ряпа и мед, можете да опитате джинджифил с мед и сок от лимон. Приготвя се лесно - една чаена лъжичка, непосредствено преди консумация, тъй като джинджифилът може да е доста лют. Такива рецепти се използват за лечение на кашлица, а също и инхалации с лайка и сода могат да бъдат полезни.
-
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
За да облекчите дискомфорта по време на бременност, опитайте се да промените позицията си редовно, като ставате и се разхождате след дълги периоди на седене. Използвайте възглавници за сядане и лежане, както и леки масажи и топли вани. Важно е да се консултирате с лекар за персонализирани съвети за облекчаване на дискомфорта. Някои методи за облекчаване на оттока по време на бременност включват консумация на сушени сливи, пиене на топла вода с лимон и използване на лактулоза.
-
Какви са някои начини за облекчаване на болките в кръста и опашната кост?
-
Какво представлява феталният фибронектин (ФМ) и защо се препоръчва?
добре, че в понеделник ще си я видя
защото това претупване не ми допадна. Утре ще давам кръв и само се моля урината и МБ да са чисти
Дано и занапред е така! 

Досега лошо мнение за Света Марина не съм чула
Не знам какво да правя, но все повече и повече клоня натам. Ти при кой лекар си ходила? Ако искаш пиши и на ЛС, за да не спамим. Аз сега съм се ориентирала към една лекарка (Гавраилова), но ще поизчакам до към седмия месец и тогава ще я потърся...
То и без това днес изядох цял козунак сама, тааа... Решила съм да са освиня май, че и без това съм само с 1 качен килограм, та ще ми се карат на следващия преглед.
) цели 350 гр тежим, а сърчицето е 6,5гр.


