Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
# 705


От фейса
Виж целия пост
# 706
Това не е моя филм  за съжаление... ooooh! ooooh! ooooh!ooooh!




няма нищо ,
важното е тези двамата да имат успех , защото го заслужават
ние ще го преживеем , аз не спирам да ги гледам, но не и онлайн
в понеделник като пуснат превода мамашите тогава гледам
не можа да ме плени чак толкова ,че да му отдам двойното гледане - онлайн и с превод  Peace
Виж целия пост
# 707


Нов колаж на Фунда от дизито....

Нерви и аз го гледам и ще продължа до края.....
Виж целия пост
# 708
Това не е моя филм  за съжаление... ooooh! ooooh! ooooh!ooooh!




няма нищо ,
важното е тези двамата да имат успех , защото го заслужават
ние ще го преживеем , аз не спирам да ги гледам, но не и онлайн
в понеделник като пуснат превода мамашите тогава гледам
не можа да ме плени чак толкова ,че да му отдам двойното гледане - онлайн и с превод  Peace
Здравейте, момичета! И аз като Нерви снощи гледах стария преведен вече епизод. Отначало ме грабна, но после започнах постепенно да загубвам интерес към Парченцата...
А за Съдбата - просто ни размазаха днес. Само си губя времето да влизам и излизам от форума и да проверявам има ли нещо ново. От новите снимки ми става любопитно какво си говорят Елиф и Зия ... И какво са му казали на него - всичко или пак процент от истината? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 709
Целувката да не е някакъв сън или мечта  Crossing Arms
Виж целия пост
# 710
ай стига ся, яхта сън, целувка сън , олмаз  Naughty
тука нашия Герой не спи , той действа  Peace
Виж целия пост
# 711
Тери  няма сън, няма измама - всичко ще бъде реално  Peace

Нерви  newsm10



Размечтах се...да съм на мястото на Елиф  newsm53

Момичета новата тема е готова....Хайде пишете, не се разсейвайте  Naughty
Виж целия пост
# 712
Още снимчици от вълнуващия момент  smile3521





Султанката и тя там...Гледй и по-добре мълчи, че само объркваш момичета....
Виж целия пост
# 713
 NaughtyНикакви сънища!Сънищата са за нас,а във филма да действа Кахраман Laughing
 newsm51
Виж целия пост
# 714


NaughtyНикакви сънища!Сънищата са за нас,а във филма да действа Кахраман Laughing
 newsm51

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 715
Поздрав от Кахраман....

Виж целия пост
# 716

Облякох ги в рамчица Wink
Виж целия пост
# 717


Каня всички момичета от балкона - регистрирани, а които още не са, да се регистрират днес и да се присъединят към нас, да споделим заедно радостта от сдобряването на Елиф и Кахраман. Стигат ни 4 епизода терзания, валериани, валидоли...Да бъдем заедно с Елиман  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 718
Ани Heart Eyes стига си ме разсейвала с тези снимки....трябва да приключа ...за да мога довечера да гледам.... newsm45 Weary newsm45
Виж целия пост
# 719
Ани Heart Eyes стига си ме разсейвала с тези снимки....трябва да приключа ...за да мога довечера да гледам.... newsm45 Weary newsm45

 Joy Joy Joy Joy Joy Да идваме на помощ  Peace
До 17 часа няма да пускам повече снимки...Хайде работете  Stop



В 17 часа повторението на Дила ханъм по ДФ  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия