Нашите second hand находки - тема 28

  • 63 285
  • 755
# 720
Киса,ми то при тия цени на кг   една тениска излиза 5-6лв.В тоя големия Мъпет Маг тениските на зареждане са 30лв/кг.В Нартекс почти същата работа.По-добре нова.Аз преди да открия ВУ магазините  преди 2-3 години лятото си накупувах тениски от разпродажбите в Ню Йоркър,Теранова и Калиопе за по 4-6лв.
 Dorothea,много готини тениски.И мен ме влекат такива с интересни щампи и надписи.Ето и останалите ми находки от вчера:
Кожен клин с висока талия (с китайски етикет,на Mex Simple Smile
http://prikachi.com/images/368/8064368G.jpg
http://prikachi.com/images/370/8064370O.jpg
Два огромни летни шала
http://prikachi.com/images/371/8064371W.jpg
http://prikachi.com/images/372/8064372L.jpg
(цветът е по-ярък,синьо-зелено)
И блузка,такава си търсех,долу е с ластик,ръкавите също,без якичка,облечена стои чудно,но ме мързи да позирам Simple Smile.
http://prikachi.com/images/393/8064393k.jpg

Виж целия пост
# 721
teda mars, чудно е всичко!
Май имаме доста сходен вкус Grinning .
И аз си търсих такъв клин, но нито нов, нито ВУ успях да намеря XS, та накрая поръчах от алиекспрес.

Ох, на Купър най се изкефих. Даже предупредих мъжо, че ако не се хареса с тениската, аз ще я нося. Нищо, че ми стои като палатка Joy
Виж целия пост
# 722
Теда, чудесни находки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 723
Ех, как искам такъв клин   Confused
Виж целия пост
# 724
Ох,аз отдавна драпам за такъв клин Simple Smile А пък някоя от варненки ако си търси къси кожени панталонки,видях поне два в Бултекс на Кап.Райчо.
И тази тениска отива в моя гардероб.Взех я за баща ми,но му е тясна.
 http://prikachi.com/images/473/8064473z.jpg
Виж целия пост
# 725
Втория шал - направо се влюбих в него  Heart Eyes
Този модел блузки седят много добре, когато не са опънати, а като балон, последния път и аз си взех такъв модел, но съвсем лятна. Ако намеря време днес или утре ще снимам  Simple Smile

Червената чанта от предната страница е страхотна находка  Simple Smile
Виж целия пост
# 726
Киса,ми то при тия цени на кг   една тениска излиза 5-6лв.В тоя големия Мъпет Маг тениските на зареждане са 30лв/кг.В Нартекс почти същата работа.По-добре нова.Аз преди да открия ВУ магазините  преди 2-3 години лятото си накупувах тениски от разпродажбите в Ню Йоркър,Теранова и Калиопе за по 4-6лв.
 Dorothea,много готини тениски.И мен ме влекат такива с интересни щампи и надписи.Ето и останалите ми находки от вчера:
Кожен клин с висока талия (с китайски етикет,на Mex Simple Smile
http://prikachi.com/images/368/8064368G.jpg
http://prikachi.com/images/370/8064370O.jpg
Два огромни летни шала
http://prikachi.com/images/371/8064371W.jpg
http://prikachi.com/images/372/8064372L.jpg
(цветът е по-ярък,синьо-зелено)
И блузка,такава си търсех,долу е с ластик,ръкавите също,без якичка,облечена стои чудно,но ме мързи да позирам Simple Smile.
http://prikachi.com/images/393/8064393k.jpg


Страхотни придобивки newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 727
Аз обещах, но ме домързя да снимам дрехите  Blush
Нищо особено - едни дънки и доста тениски. Кои интересни, кои просто запазени...

Но снимах нещата, които ми грабнаха сърцето  Heart Eyes

Понеже съм решила да си декорирам кухнята по селски (затова си търсех перденца като онези с петелчетата  Laughing), ето това ми грабна сърцето. Много, много ми хареса - от пръв поглед. Има си е велкро в единия край, та ще излязат 2 полу щорички  Peace
2 лв.

Тишлайфер - лев и ст.

И малко очукан чугун за селската ми кухня - ахх!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Около 7 лв.


Виж целия пост
# 728
teda mars, нещата ти са супер- и шаловете, и клина, и ризата!
Виж целия пост
# 729
ЛуДната соната, прекрасни са  Heart Eyes много харесвам този стил Simple Smile
Виж целия пост
# 730
Благодаря,момичета!Пожелавам и на вас страхотни находки,когато най-малко очаквате да ги откриете Wink
Лудната,не може така,само с две тишлайферчета да се разминеш Simple Smile Наснимай и някоя тениска.Твоите находки винаги са попадения.И като подредиш кухнята "по селски" да ни я покажеш Simple Smile
Виж целия пост
# 731
ЛуДната соната, прекрасни са  Heart Eyes много харесвам този стил Simple Smile

И аз, и аз  Peace Heart Eyes

teda mars,
наистина нищо особено този път  Tired
Като имам време, ще ги намятам една връз друга и ще ги щракна  Peace

Скочих до Фраша на Перла. Дрехите по левче, всичко останало - на минус 50%.

Взех си една голяма дълбока керамична касерола.
И един бая голям кош за боклук от онези, индъстриъл стайл - червен с иноксов капак и педал. Излезе ми 3 и нещо, щото е очукан  Joy

Кухнята така, на час по лъжичка, кой знае кога ще ми е готова. Аз съм изключително стисната, та няма да стане бързо.
Виж целия пост
# 732
teda, супер находки, даже тениската, която била за баща ти много харесах, добре, че не му е станала  Whistling
Виж целия пост
# 733
Страхотни са и двете чанти на Стрепт и Теда, както и на Теда кожения клин. Завиждам на варненки НЕБЛАГОРОДНО, че си имат Бултекс. И аз искам в Пловдив, ай сиктир!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 734
Много прекрасни находки, сандалите Еко и червената чанта са супер! Днес в Шик-Шик (на Веслец - София) мернах подобни сандали Еко. За съжаление малък номер - 37-ми, ако някой има нужда, да тича.

Ох,аз отдавна драпам за такъв клин Simple Smile
Този клин ми напомни една серия на "Приятели", където Рос се беше изтипосал с един кожен панталон на среща, и като нещата се разхолещиха, той се изпоти и не можа да го събуе, понеже беше залепнал по краката му.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия