Нашите second hand находки - тема 28

  • 63 287
  • 755
# 690
Много се заглеждам напоследък по такива дрехи - с "етно" елементи  Heart Eyes
Обаче то трябва да си накупя много нови неща покрай тях. Обувки, сандали, чанти, аксесоари...
Май ще им се радвам отстрани.
Навяват ми романтика и свобода. Много хипи  Heart Eyes

Аз да не би вчера да съм извадила късмет с намалението във Фраша.
Накупих си неща. Онези боядисаните ги изхвърлих.
Ще показвам.
Виж целия пост
# 691
Awesome user name, наистина прекрасна рокля  Heart Eyes
Виж целия пост
# 692
Ооо и аз от Фраша на евмолпия си купех супер неща че и приятелка заведох. Потник роски 0,8лв тениска никита под лев пак
Виж целия пост
# 693
Awesome user name, наистина прекрасна рокля  Heart Eyes
Направо е номер едно за тази тема.
Виж целия пост
# 694
Етно шевици и мъниста, дантелки, пак са на мода...купувайте смело
Виж целия пост
# 695
Ооо дойдоха ми нещата от ремикса, уникални са мн съм доволна!
Виж целия пост
# 696
Awesome user name, включвам се и аз с поздравления за находката  bouquet

Аз се разписвам с една чанта, ето такава е
Скрит текст:

Новата ми любов Heart Eyes, тотално съм фалирала, но не й устоях. Явно не е носена, защото отвътре няма никакви следи от употреба. Малко е намачкана, дано като постои да се оправи. Ще я снимам като си взема фотоапарата, че с телефона ми стават ужасни снимки.

А как почиствате чанти от ВУ? До сега не съм си купувала.
Виж целия пост
# 697
strept, чантата е от Ремикс, нали?
Със здраве да си я ползваш!
Виж целия пост
# 698
Aвгустинa , не е от Ремикс, изрових си я от кошниците в Зиг Заг и ми излезе 8 лв., обаче сега я видях в Ремикс, искат й 45 лв.  Shocked

И благодаря за пожеланието, разбира се:)
Виж целия пост
# 699
Aвгустинa , не е от Ремикс, изрових си я от кошниците в Зиг Заг и ми излезе 8 лв., обаче сега я видях в Ремикс, искат й 45 лв.  Shocked
45 ЛВ втора употреба чанти в Ремикса...ужас....а и в Дрехата.вг също дрехите и чантите са скъпички...следя и за намаления и имам няколко покупки. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 700
В Ремикс направо ме изумяват с цените си.....безумни особено за чанти. То и за дрехите е същата работа.
Виж целия пост
# 701
Аз си я харесах в Ремикс тази прекрасна чанта, но цената тотално ме отказа. Реших, че strept не се е стреснала от сумата.  Joy
Виж целия пост
# 702
Аз и на 8-те лева се замислих Laughing Но сега съм си я закачила пред мен и колкото повече я гледам, толкова повече ми харесва   Grinning

Скрит текст:

Ето ми я торбата
Виж целия пост
# 703
http://prikachi.com/images/925/8062925D.jpg

Хайде цоп и аз с моите находки от вчера,малко ме е срам заради габаритите си.Хубаво е,че ги има нашите магазини,за да си купувам и аз дрешки.
 Embarassed
Днес купих на детето летни дрешки за игра и за в къщи за крупната сума от 1 лв.Лили,няма обувки на,Некст във Фрея като за нас.Хайде,моля,ако някой е участвал в любовните находки,да сподели какъв е оринципа на спечелване на въпросния артикул.Какво става,ако въпросния артикул не е по мярка примерно.
Благодаря.






http://prikachi.com/images/916/8062916o.jpg
Виж целия пост
# 704
Аз тия дни каквото и да си харесам - все ми е голямо. Ама нека има за пищните!
Преди малко рових в Манията Мл4 и нищо не си харесах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия