Явно съм му липсвала много,
Предлагам и не пасирана храна - 1 път яде, 3 пъти плюе и не иска, а реве че е гладен - чудо е!
Днес става на 11 месеца - мисля, че до 2-3 седмици ще е сигурен в себе си, но каквото такова 





било със Синдрома на Търнър и се наложило да направи аборт, а тя толкова много искаше бебче и е толкова чувствителна...сега йписах едно писъмце, да й вдъхна кураж и сила. 


). Намерих няколко подходящи картинки и сега ги съчетавам. Дано се получи добре, че аз на Пейнт правя всичко (не разбирам нищо от Фотошоп и други такива графични програми), но гледам всички изображения да са с високо качество, така че би трябвало да се получи. Ще видите крайния резултат като дойде рождения ден, ще ви почерпя виртуално.
, като пуканки ще сме скоро 



Препоръчани теми