В очакване сме всички вече на АПРИЛското човече - Тема 19

  • 35 632
  • 740
# 90
Момичета, сега чета и едно нещо не ми е ясно. Като падне тапата трябва ли да тръгваш към болницата или не  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 91
не
Виж целия пост
# 92
Тапата може да падне и да родиш след 2 седмици. Но ако те притеснява можеш да идеш да те прегледат.
РоЗи за мен е задължителен протектора дори на спалнята. Не мисля че запарява, но ще те спаси при повръщане, протекли гърди и изпускане на памперса.
Виж целия пост
# 93
Благодаря за новата тема   bouquet  с пожелание за здрави пухкави бебоци!!!  Heart Eyes
Маце , Тантан и Дейзи - живи , здрави ,късмет и щастие от сърце Ви желая!
Карамел -Честита годишнина!!!

lady_vanila и моето мъниче е с увита пъпна връв ама все още не съм се вкарала във филма  Crazy

Giada- Всичко да минава бързо и да се успокойте  Heart Eyes

Synni__ - аз смятам да се мажа, но сега само за корема съм си взела, а за гърдите ще взема след като се консултирам с док. За да не навредя на бебчо... А иначе за почистване съм си взела мокри кърпи за гърди Simple Smile

amy_lee - живичка,здравичка и с много безгрижно детство да е!  bouquet

kalitarka - моя племенник е на 3-ти и сега чакаме да видим бебо дали ще реши да излиза и той тогава  Party, защото пък аз и др. ми племенник сме на една дата и ще е много забавно...

Вчера ММ се върна от командировка и вече съм спокойна и щастлива  Heart Eyes

Аз хем искам бебо вече да излиза, хем искам и Април да си дочака... Вчера бяхме на преглед, бебчо вече е над 3 кг. , но нали нищо не се знае - ще се види като се роди  Heart Eyes Вече е тръгнал да слиза по-малко  Crazy И почвам да се притеснявам....
Искам да питам мамите които са раждали със спинална упойка , боляло ли ги е при слагането и как са се чувствали след това... че на мен преди ми бяха казвали, че след такава упойка много боляло глава newsm78 Има ли нещо такова???
Виж целия пост
# 94
Момичета, сега чета и едно нещо не ми е ясно. Като падне тапата трябва ли да тръгваш към болницата или не  Rolling Eyes

Не. Просто спазвай още по-добра хигиена и се успокой.
Виж целия пост
# 95

Искам да питам мамите които са раждали със спинална упойка , боляло ли ги е при слагането и как са се чувствали след това... че на мен преди ми бяха казвали, че след такава упойка много боляло глава newsm78 Има ли нещо такова???

Ако анестезиологът е читав не би следвало да усетиш каквото и да било при поставянето й. От спиналната в голям процент от случаите казват, че боли яко глава, което може да пордължи до няколко седмици.  Tired
Виж целия пост
# 96
amy_lee, да ви е жива и здрава и да бъде послушна кака   bouquet

vstoilova , Честит 9-ти месец   bouquet

VenTanA, твоя доктор или се е бъзикал нещо с теб или е луд  #Crazy

Момичета как сте с кръста, мен вчера на два пъти ме наболява за по 2 часа една тъпа постоянна болка и днес пак, при вас как е?
Виж целия пост
# 97


Ако анестезиологът е читав не би следвало да усетиш каквото и да било при поставянето й. От спиналната в голям процент от случаите казват, че боли яко глава, което може да пордължи до няколко седмици.  Tired

И аз това съм чувала, а аз имам проблем,че моето главоболие винаги е силно и почвам да п.......м Sick  и това е голяма пречка за мен  Cry Явно пак ще избера пълна упойка ....

Момичета аз имам проблем от вчера съм без магнерот и всякакви др. хапчета , но имам страшни болки срамната кост.... имам чувството , че някой ме разпъва и се опитва да ме разкъса на две  Embarassed  Ужасно е ! Друг има ли такава силна болка? Не мога да се мръдна ......
мрън мрън
Виж целия пост
# 98
amy_lee, да ви е жива и здрава и да бъде послушна кака   bouquet

vstoilova , Честит 9-ти месец   bouquet

VenTanA, твоя доктор или се е бъзикал нещо с теб или е луд  #Crazy

Момичета как сте с кръста, мен вчера на два пъти ме наболява за по 2 часа една тъпа постоянна болка и днес пак, при вас как е?
Мен започна да ме наболява от време на време кръста преди седмица, както при менструация (припомних си какво ме чака пак след толкова месеци пауза Confused) и от 2-3 дена си ме боли стабилно на моменти. Навсякъде чета, а и знам, че това си е признак за наближаващо раждане.
Виж целия пост
# 99
Здравейте сладурки!Аз имам леко притеснение.Приеха ме в болница за секциото утре и на видеозона лекарката каза,че бебка е а увеличен пикочен мехур.Изражението и не ми хареса.Гледа резултатите от феталната и там всичко е ок.В крайна сметка каза, че е възможно да не се е изпишкала.Аз се разтревожих обаче. Praynig
Виж целия пост
# 100
Anny_S, а но шпа или нещо друго за отпускане пиеш ли?


Виж целия пост
# 101
... че на мен преди ми бяха казвали, че след такава упойка много боляло глава newsm78 Има ли нещо такова???
Момичето, което беше с мен в стаята, имаше адско главоболие на втория ден след секцио със спинална - ходи да пита АГ-то си какво да пие и ѝ дадоха някакви прахчета, отделно си купува и кафе ... Явно наистина е така.  ooooh!
Виж целия пост
# 102
Глава боли ако изтече малко ликвор..ако анестезиолога е добър, няма проблем. Не е виновна упойката, а мястото на което се слага е специфично Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Ани аз от снощи съм с постоянна болка в кръста. Доктора каза че това е подготовка, но и аз мисля че деня наближава. За 9 месеца днес за първи път лежа.
Виж целия пост
# 104
kriska10 със сигурност наближава деня и тялото се подготвя, не е болка от преумора или продължително стоене права, типична менструална болка си е, с каквато сравняват и болезнените контракции....скоро ще видим Simple Smile

Rafi_11 не пия никакви хапчета, смятам, че си е нормално да започва да боли.  newsm78 Няма за какво да се отпускам с хапове, ще се търпи.   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия