В очакване сме всички вече на АПРИЛското човече - Тема 19

  • 35 636
  • 740
# 120
И тук да се похваля   Heart Eyes   Момичета, много съм щастлива Simple Smile)) Днес в 12.59 ч се роди нашата дъщеричка Изабела , 3085 кг, планово секцио!
Виж целия пост
# 121
Честито и тук, Carry  Hug newsm44 1stroller
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 122
Carry Честитоооо smile3525, да сте живи и здрави и скорошно прибиране вкъщи!

Момичета с моя болничен направо ми иде да ревна Tired. Ходих днес до работата - всичко било както трябва, при тях няма проблем. Прибрах се, писах отново на НОИ, сега гледам са ми отговорили - няма при тях проблем, да говоря с осигурителя ми ooooh!. Не знам как да процедирам вече. Как така не виждат проблем, само за мен ли е очевидно, че март месец има повече от 4 работни дни newsm78. Само си предават топката, а не са малко пари за цял един месец та да ги оставя.

ПП: Забравих да кажа: благодаря ви за милите думи за каката Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 123
Честито и тук на C a r r y   bouquet
И аз днес се разходих преди обяд, но после дремнах 30 мин. на дивана  Wink Малко на двора на слънчице и после се разчистих. Общо взето хубавото време много добре ми се отразява, дано си остане все такова вече.
Виж целия пост
# 124
Кари и тук честито! Да е много здрава и щастлива Изабела!
amy_lee, да ви е жива и здрава, и много грижовна бъдещата кака.
Виж целия пост
# 125
C a r r y, честито  Hug да ви е жива и здрава малката мома и много щастливи мигове заедно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 126
Честита бебка на Carry! Да ви е жива и здрава, и много послушна! Бързо възстановяване на мама и скоро вкъщииии!  newsm30  ylinfant newsm07
Искам и аз вечеее!  preggo
Виж целия пост
# 127
C a r r y да ти е честита Изабела - жива и здрава и много да те радва!  Heart Eyes baby_neutral

Я пратете и насам малко хубаво време, че  при нас тъкмо почна да вали дъжд.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 128
Carry - Честито и тук!  baloni baloni baloni
Amy - Да ви е жива и здрава бъдещата кака, и с гордост да се нарича така!  newsm67
Виж целия пост
# 129
Честито Кари! Да расте здрава и с късмет!

Момичето това затишие е пред буря...май уикенда ще има много бебоци
Виж целия пост
# 130
Carry честита дъщеричка и тук от мен  bouquet
Виж целия пост
# 131
vodna_lilq - и моята свеки е като твоята, само повтаря как се е мъчила с ММ  3 дни , как го е родила  4кг. и нещо. Та сега и малкия трябвало да е така, да съм се хранила и т.н. Мо аз последния път я отрязах и казах, че аз пък съм се родила 2100 затова да не знае много и че бебо взима и от двамата не само от сина й!!!


C a r r y и тук да ти честитя за малката принцеса с уникално име! Жива,здрава и много щастлива да е!!!
Виж целия пост
# 132
За обезболяването, нас ни обезболяваха тук с парацетомол първия ден, и сега с Профенид. Слагат ни и Клексан.

Относно упойката никакво главоболие не съм имала аз само лек сърбеж по тялото.За мен големият ад беше раздвижването. Няма такава болка.

Carry честита бебка!
Виж целия пост
# 133
За обезболяването, нас ни обезболяваха тук с парацетомол първия ден, и сега с Профенид. Слагат ни и Клексан.

Относно упойката никакво главоболие не съм имала аз само лек сърбеж по тялото.За мен големият ад беше раздвижването. Няма такава болка.

Carry честита бебка!

Маце с парацетамола какво обезболяват?! 
Виж целия пост
# 134
За обезболяването, нас ни обезболяваха тук с парацетомол първия ден, и сега с Профенид. Слагат ни и Клексан.

Относно упойката никакво главоболие не съм имала аз само лек сърбеж по тялото.За мен големият ад беше раздвижването. Няма такава болка.

Carry честита бебка!

Маце с парацетамола какво обезболяват?! 

Секциото. То първия ден е невъзможно да се обърнеш за свещичка. Парацетамола отпуска доста
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия