Съпруги на военнослужещи - 11

  • 58 220
  • 754
# 690
Това за порциона си е чист слух. Пари в армията няма. И докато сме на тема почивка очаква се дори цялостно закриване на агенцията и догодина картите пристигат при всеки командир и той да ги разпределя. Смята се ,че е ненужен целия този щат и  първите съкращения са насочени натам.Това е просто обсъждан вариант, а не че ще стане.Няма нищо решено и договорено,ама ...
 20 % за дрехи от лимит също е почти сигурно , че няма да има тази година. Абе криза...
Виж целия пост
# 691
kativita, бях сигурна, че е слух.
Абе тия мъже по-големи интриганти от жените, бе.  hahaha Мине се, не мине, хоп някой пусне слух за нещо. Чул, недочул ... някой бил казал. ЕЖК ряпа да яде.
Виж целия пост
# 692
Момичета успях в 10:25 запазих за Сарафово няма ме в гащите от кеф,след 2  часа звънене успях  moresmile Благодаря на всички за помощта.От 11.07 ако има и някой друг ще се радвам да се запознаем.Ох мн.съм щастлива,успех на всички !
Виж целия пост
# 693
Радинка, хайде честито.  Laughing Повлече крак.
ММ хем реди наряди, хем звъни. Да видим дали няма да обърка нещо - я картата, а нарядите.  Joy
Виж целия пост
# 694
Браво, Радинка Simple Smile Успех и на всички други, които се опитват да се свържат Simple Smile Май се за формя мн голяма група за Сарафово в този период, ако не се лъжа още две момичета са там по това време.
Виж целия пост
# 695
И мойта колежка успя да вземе карта по телефона-и то за Созопол м.август. Така,че този вариант с телефоните работи.
Виж целия пост
# 696
Мноооого заето дава... Търпение и време трябват.
Виж целия пост
# 697
Мноооого заето дава... Търпение и време трябват.

ММ си е взел и зарядното. Сетил се, че батерията може да падне. Не е спрял да прави опити, но все дава заето.  Cry
Виж целия пост
# 698
При нас звъним двама души-единия по вътрешните им телефони, и аз на мобилните. И нищо засега.
Виж целия пост
# 699
Дунди,а ти не звъниш ли или работата ти не позволява?
Виж целия пост
# 700
Днес и утре са само на мобилните телефони, нали не са във военния клуб. От 18.05 на вътрешните.
Освен да звъните на два различни мобилни.  Peace

kativita, аз мога ли да се обадя? не съм в системата.  newsm78 Ако мога, да се захващам за телефона.
Виж целия пост
# 701
При нас звъним двама души-единия по вътрешните им телефони, и аз на мобилните. И нищо засега.

Как вътрешни? Днес може само на мобилните.
Виж целия пост
# 702
Е ,как да не може? Подготви данните и започвай.  Допускам, че към 16.30-17.30 ще е по-лесна връзката. Просто не спирай и на трите телефона,ние така бяхме тук.
Виж целия пост
# 703
Здравейте,
Някой може ли да ми каже Стая парк 3 ред.л. 9В7 в Сарафово дали е реновирана.Благодаря
Виж целия пост
# 704
При нас звъним двама души-единия по вътрешните им телефони, и аз на мобилните. И нищо засега.

Как вътрешни? Днес може само на мобилните.
Хм, може и да бъркам за вътрешните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия