Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 385
  • 743
# 525
6mati не мисля, че от кашлица могат да се изхвърлят ембрионите. Представи си само, че има много жени, които не знаят, че са бременни, правят секс съответно имат спазми в матката, ходят си на море и т.н. и разбират, че са бременни едва когато не им дойде МЦ. Аз също кашлях няколко дни след трансфера и като теб много се притесних, но ако ембриона е силен нищо неможе да го изхвърли.
Виж целия пост
# 526
Шмати, няма страшно, няма да ги "изхвърлиш"  Hug. Обаче защо не пробваш за кашлицата сироп Амбрекс, не съм сигурна дали е подходящ за бременни, но е на билкова основа и го дават на малки деца.
Виж целия пост
# 527
Шмати, Марче, имам 2 замразени Simple Smile
Шмати, посъветвай се с доки какво можеш да взимаш, за да смечкиш малко кашлицата или питай в аптеките какво може за бременни. От къде иде кашлицата? Гърлото или по-надолу?
Виж целия пост
# 528
Kene,и аз си го повтарям същото,ама пустото му вътрешно притеснение...марсче,аз взимам разни нещица,пия и проспан за кашкица,мед,лимон и джинджифил,чайчета,фрешчета...бих казала,че доста бързо даже се възстановявам,но кашлицата си я има...не е често,но като почна чак се давя...ох,дано всичко да е наред с всяка от нас...марсче,започна ли вече да потреперваш от наближаващия край на чакането?kene,ти кога си на тест?
Виж целия пост
# 529
Лиле,докторката не реагира много притеснено като и споделих...посъветва ме и тя за хомеопатичен сироп за кашлица...две замеазени си е направо супер,а утре едно ли ще размразят,запоннила съм, че си споменавала,че при вас не се връщат повече от един ембрион(ако греша поправи ме)... утре цял ден ще те чакаме да се отчетеш и ще ти стискам палци...предният ни опит заедно завърши кофти,съдбата ни е длъжница сега:)))
Виж целия пост
# 530
шмати, кофти завършихме, определено! Правилно си запомнила, едничко връщат, но предният път беше за доказателство, че то едничко си стига Simple Smile Съдбата да се стяга и да ни се усмихне, че ще се караме! Simple Smile
Виж целия пост
# 531
Айде момичета, стискам палци и дано скоро и аз се включа активно в чакането Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Днес е 8ми ден от ЗЕТ и по схема спрях но-шпа. Никаква разлика, а до вчера го пиех 3х2. Нямам никакво търпение вече... Crazy

lilé, и моето е самичко и много му стискам плаци да успее. Всички от клиниката ми даваха кураж, че и едно е достатъчно, дори по-добре.

За кашлицата не знам, но като кихам имам чувството, че направо го "изстрелвам"! Laughing
Успех на всички с предстоящи трансфери!   bouquet
Виж целия пост
# 533
Момичета,продължавам да кашлям...на моменти чак се давя от кашлица...много се притеснявам да не би да "изхвърля"ембриончетата...Sad
Няма, да ги изхвърлиш. Те са на топло и защитено място. Peace Важно е да не вдигнеш температура. Може да пиеш парацетамол.
Виж целия пост
# 534
Днес е 8ми ден от ЗЕТ и по схема спрях но-шпа. Никаква разлика, а до вчера го пиех 3х2. Нямам никакво търпение вече... Crazy

lilé, и моето е самичко и много му стискам плаци да успее. Всички от клиниката ми даваха кураж, че и едно е достатъчно, дори по-добре.

За кашлицата не знам, но като кихам имам чувството, че направо го "изстрелвам"! Laughing
Успех на всички с предстоящи трансфери!   bouquet

Как така до вчера си пиела 3х2 пък днес вече си го спряла по схема?
Виж целия пост
# 535
Аз сама си спрях но-шпато още в средата на седмицата, усетих, че ми спряха спазмите а пък и когато имах въпреки пиенето не усетих разлика. Даже и при МЦ не ми помагаше за болката за която пък странно но съм по-доволна от парацетамола.
Виж целия пост
# 536
Днес е 8ми ден от ЗЕТ и по схема спрях но-шпа. Никаква разлика, а до вчера го пиех 3х2. Нямам никакво търпение вече... Crazy
Клер, кога щеше да ходиш на тест? Аз също нямам търпение и може и да не е на 9-ти май както си бях харесала датата. Въпреки, че сме със една дата на трансфер.
Виж целия пост
# 537
Как така до вчера си пиела 3х2 пък днес вече си го спряла по схема?

Не разбрах въпроса...  Thinking Пиех но-шпа 3х2 до 7ми ден, от днес го спрях по предписания на лекаря.

kene, назначен ми е на 8ми. Ще изчакам до тогава. Не знам как ще издържа да не употребя пикливия по-рано... Направо ме сърбят ръцете за 6ти! Знам, че може да не отчете вярно, но така или иначе кръвния на 8ми ще потвърди или отвхърли резултата. Ако е отрицателен шуър чек-а, ще съм подготвена в лабораторията за ниско или никакво чхг...
Виж целия пост
# 538
Clear а защо на мен ми казаха на 10-ти ден след трансфер? При теб не излиза ли на 12-ти ден след трансфер? В моята клиника мисля на всички казват на 10-ти ден  newsm78
Виж целия пост
# 539
Как така до вчера си пиела 3х2 пък днес вече си го спряла по схема?

Не разбрах въпроса...  Thinking Пиех но-шпа 3х2 до 7ми ден, от днес го спрях по предписания на лекаря.

kene, назначен ми е на 8ми. Ще изчакам до тогава. Не знам как ще издържа да не употребя пикливия по-рано... Направо ме сърбят ръцете за 6ти! Знам, че може да не отчете вярно, но така или иначе кръвния на 8ми ще потвърди или отвхърли резултата. Ако е отрицателен шуър чек-а, ще съм подготвена в лабораторията за ниско или никакво чхг...
Спиране "по схема" означава няколко дни да се намали количеството на лекарствато и чак тогава да се спре окончателно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия