Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 385
  • 743
# 540
Clear а защо на мен ми казаха на 10-ти ден след трансфер? При теб не излиза ли на 12-ти ден след трансфер? В моята клиника мисля на всички казват на 10-ти ден  newsm78

kene, 8 май е 14ти ден след транфер на 24 април. И първия път, на 3 дневен ембрион пак на 14ти ден ми го назначиха. В Щерев съм Peace

Nandin, явно не се изразих ясно. Права си! 
Виж целия пост
# 541
Clear а защо на мен ми казаха на 10-ти ден след трансфер? При теб не излиза ли на 12-ти ден след трансфер? В моята клиника мисля на всички казват на 10-ти ден  newsm78

kene, 8 май е 14ти ден след транфер на 24 април. И първия път, на 3 дневен ембрион пак на 14ти ден ми го назначиха. В Щерев съм Peace

Nandin, явно не се изразих ясно. Права си! 

Няма проблем, аз само уточнявам, защото това са важни неща и да не стане грешка с приема на лекарства Simple Smile Знам как аз въпреки, че имам представа от медицина, съм се връщала в кабинета, защото не съм разбрала кога и как да пия някои лекарства Simple Smile
Успех, стискам палци за + тест
Виж целия пост
# 542


kene, 8 май е 14ти ден след транфер на 24 април. И първия път, на 3 дневен ембрион пак на 14ти ден ми го назначиха. В Щерев съм Peace

Clear и аз съм в Щерев  Peace
Виж целия пост
# 543
Клеар, охооо ти си съвсем пред тест вече. 8ми ден! Уф, аз още преди трансфера вече съм на тръни, не знам как ще изтрая до тест.

Нандин, хайде! Чакаме те!  Hug

Кене, успех!  Peace

Като ги знам какви са предпазливи в моята клиника, сигурно пак на 15ти ден ще ми определят тест.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 544
Благодаря ти lile!   bouquet
Виж целия пост
# 545
Здравейте момичета,
от днес официално съм част от вашата групичка. Много ми е хубаво, преди малко си прибрах снежинчето  Party. Казаха ми, че е във фаза бластоцист, даже клетките били вече толкова много, че не можело да се броят. Още първата снежинка се е справила със размразяването,  остава една замразена.
Да ви питам при вас имало ли е молко тежест в матката след трансфера? Още като слагаха ембриончето усетих леки крампи и от тогава си и все така, леко напрегната.  Thinking
Виж целия пост
# 546
Лиле, добре дошла  Hug При всеки е различно, но е нормална тази тежест. Аз вече забравих какво беше преди 9 дни, явно не е било запомнящо се  Laughing Пий си ношпато и се надлаждавай на мисълта, че си бременна Hug
Виж целия пост
# 547
Добре си ни дошла в редиците,Лиле...снежинката ти явно е много борбена и качествена...айде успех...аз този път имах голяма тежест след пубкцията,коремът ми бе надут няколко дена...след трансфера се чувствам добре...този път съм решила да го карам абсолютно спокойно...по цели часове се разхождам,и се опитвам да не мисля засега още за предстоящия тест(то и има доста време до тогава)...лиле,тест кога?
Виж целия пост
# 548
Марсче, мерси  Hug но шпа не са ми дали. Всъщност нищо не са ми дали. Караме го по естествен път... Thinking
Шмати, много ми е хубаво тук с вас  Heart Eyes Теста, както очаквах го треснаха за след две седмици, но аз мисля, че ако не е станало ще знам много преди това. Решила съм в сряда на 12ти, ако не ми е дошло, да направя един пикльо тест..би трябвало да покаже, нали?  newsm78
Успех на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 549
Абсолютно нищо ли не са ти изписали за пиене...малеее,аз имам цяла торба с хаоове,пувствам се като някоя бабка с тия конски дози:(.... за пиклив на 12 ден не мога да кажа нищо...има случаи ,в които отчита още от девети има и такива, в които отчита към 14-15... ами засега ще си чакаме мирно и кротко,а като наближи момента ще му мислим
Виж целия пост
# 550
Нищичко не ми изписаха. Чувствам се малко зарязана, но ок...предполагам си знаят работата. Crazy
Виж целия пост
# 551
Лиле, ти беше някъде по Скандинавието, нали? Ако имат там ношпа или нещо алтернативно, вземи си, защото си мисля, че в първите дни е хубаво матката да е спокойна. При нас дори ни слагат конска доза инжекция с ношпа преди самия трансфер, за да се отпусне гладката мускулатура. Макар че ти имаш един опит, несполучлив, но по други причини  newsm78
Виж целия пост
# 552
Момичета от групата с трансфер на 24-ти, как сте днес, някакви усещания?  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 553
Кене, пак ме изпревари  Laughing И аз мислех да се допитам до групата на 9-ките  Simple Smile Днес с ММ все пак попътувахме и малко се понадрусах по пътищата на България, но иначе съм ок. При теб как е?
Виж целия пост
# 554
И аз съм ОК, за съжаление нямам нищо подозрително, че този път е станало  Cry Наболява си ме малко или изчезва. от трансфера насам смених поне 5 вида болки в корема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия