Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 385
  • 743
# 570
Марсче, и с пъпка пак ще си бременна  Peace, няма значение наистина, проверено е!
Виж целия пост
# 571
Инка, не съм сигурна, гледам да не го мисля. Каквото е станало - станало, каквото има да става - ще стане. Важно е да живеем в настоящето.
Ти как си?
Виж целия пост
# 572
Успех на всички чакащи момичета! Бъдете спокойни и вярвайте, чудеса се случват!
Специални поздрави на Лиле и силното им ембрионче!
Пъпка  Peace добър симптом, както и болки в кръста и метален вкус в устата или всичката храна с един вкус.
Виж целия пост
# 573
Марсче, това е правилната тактика Hug (Симтомите реално се появяват много след теста.)
Благодаря, че питаш, но далеч съм още от разписване пак тук, но знае ли човек Wink 
(Иначе ви следя и  Praynig)
Виж целия пост
# 574
Към двете Ини - пожелавам ви съвсем скоро да сте в отбора на успешно чакащите бъдещи мами  Hug
Виж целия пост
# 575
Към двете Ини - пожелавам ви съвсем скоро да сте в отбора на успешно чакащите бъдещи мами  Hug
Как да не те прегърна Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 576
Към двете Ини - пожелавам ви съвсем скоро да сте в отбора на успешно чакащите бъдещи мами  Hug
+1 и от мен! Чакаме ви момичета!  Hug  Praynig

Специални поздрави на Лиле и силното им ембрионче!
Пъпка  Peace добър симптом, както и болки в кръста и метален вкус в устата или всичката храна с един вкус.
Благодаря ти, мила!  Hug  Heart Eyes И тази "пъпка" много ме разсмя!  hahaha
Виж целия пост
# 577
Момичета, как сте днес? Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Аз съм работно Simple Smile А ти, Лиле, как си в ден 1?
Виж целия пост
# 579
Аз съм ту "ще стане, ще стане", ту "няма да стане, няма да стане" Simple Smile Много се мразя в тези моменти  Crazy
Виж целия пост
# 580
Казвай си "Каквото има да стане ще стане" и се радвай ма живота  Hug
Виж целия пост
# 581
Аз се чувствам "човек" на работа, а не "мътеща кокошка"  hahaha Денят ми мина много бързо и почти не се услушвам какво се случва там долу. Така се бях улисала, че за малко да забравя обедната доза хапове!  ooooh! Миналата седмица дните ми минаваха доста по-бавно и по-мъчително. Иначе нищо - даже и пъпка няма!   Joy
Виж целия пост
# 582
Абе да, казвам аз, ама то не слуша. Нали искам пак да видя + и само за това мисля. Добре, че в четвъртък ще ида на работа!  Crazy

Хахахахах, Клеар,  Joy  hahaha С тая пъпка ме убивате Grinning Аз пък декември не видях никаква разлика в пъпките, нито забелязах да са по-малко, нито повече...Тъй че смятай, че може и да е добър знак липсата на "пъпката"  hahaha  Hug
Виж целия пост
# 583
Здравейте, за първи път влизам в темата. Трансфера ми беше на 5ти ден в неделя, два ембриона.
Ще си бъда вкъщи през следващите десет дни и не знам какво да правя. В главата ми е пълна каша,  защото всичко мина добре, а не смея да се зарадвам. Как се справяте с цялото това чакане без да полудеете.
Виж целия пост
# 584
Хахаха, пъпката почти минА Simple Smile Момичета, аз имам един опит досега - тогава прокървих в 10 ден, пуснах тест и беше положителен, но кървенето продължи и за три дни ЧХГ падна двойно. Не смея нищо да кажа сега и не знам какво да мисля. Затова гледам да се разсейвам с работата, ама довечера като се орибера ще е пак мъка. Затова ще гледам да се похиля с "Като две капки вода"  Laughing

Клер, то какви хапове пиеш на обяд?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия