Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 384
  • 743
# 585
Здравейте, за първи път влизам в темата. Трансфера ми беше на 5ти ден в неделя, два ембриона.
Ще си бъда вкъщи през следващите десет дни и не знам какво да правя. В главата ми е пълна каша,  защото всичко мина добре, а не смея да се зарадвам. Как се справяте с цялото това чакане без да полудеете.


Ходим на работа  hahaha Добре дошла и дано бебетата останат в теб за 9 месеца  Hug
Виж целия пост
# 586
Здравейте, за първи път влизам в темата. Трансфера ми беше на 5ти ден в неделя, два ембриона.
Ще си бъда вкъщи през следващите десет дни и не знам какво да правя. В главата ми е пълна каша,  защото всичко мина добре, а не смея да се зарадвам. Как се справяте с цялото това чакане без да полудеете.


Ходим на работа  hahaha Добре дошла и дано бебетата останат в теб за 9 месеца  Hug

Дано, всички да имаме късмет!
Мъжът ми така реши, да не се натоварвам...
Виж целия пост
# 587
Здравейте, за първи път влизам в темата. Трансфера ми беше на 5ти ден в неделя, два ембриона.
Ще си бъда вкъщи през следващите десет дни и не знам какво да правя. В главата ми е пълна каша,  защото всичко мина добре, а не смея да се зарадвам. Как се справяте с цялото това чакане без да полудеете.

Взимаш една книга и четеш, може Тримата мускетари или Отнесени от вихара. #Crazy Като ти писне филмче. Нещо леко. 10 дни са много време, аз издържам 2-3 дни. След 2-3 дни може и разходки. И колкото по-малко мислиш, толкова по-добре. Hug
Виж целия пост
# 588

Клер, то какви хапове пиеш на обяд?

Обичайните заподозрени:
Естрофем
Утрогестан
Дуфастон
Неофолик Мета

Медрола само сутрин и вечер, но се замислих, че нямам схема за спиране. До колкото знам не е добре да се спре изведнъж. Доки е в чужбина на конгрес... Ще питам в клиниката.

Виж целия пост
# 589
Клер, аз пия естрофем 2х1 сутрин и вечер, същата ми е схемата за фолиевата, утрогестанът е сутрин и вечер вагинално по 3, а дуфастон нямам. Медрол само сутрин.
Виж целия пост
# 590
IvanaBoneva, добре дошла! И аз бях с трансфер в неделя Simple Smile

Какво правим ли? Ами сега, както и предният път, гледам филми по цял ден. Утре, ако не вали мисля да изляза малко да се разтъпча, че ще хвана мухъл в къщи  hahaha
Разсейвай се максимално, колкото и трудно да ти е (на мен този път ми е по-трудно от предния) и прави само хубави неща Simple Smile Успех!  Peace
Виж целия пост
# 591
Кене и Шмати ми се губят по трасето, не са се отчели днес  newsm78

Сисамода също не е минавала скоро за отчет и да каже кога ще й е прегледът.
Виж целия пост
# 592
Ето ме отново....
Днес бях на кръвен тест в клиниката..... резултатът е положителен  при нас.
Сега ще чакаме три седмици да разберем колко ще са бебчетата едно или  две..... Simple Smile
При нас се получи от първия път.
Късмет и успех на всички мамчета. Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Тук съм! Връщам се от работа, друго си е - иначе в къщи се побърквах  Joy

Марсче, мисля утре да пусна кръвен тест. Звънях на лабораторията в клиниката и от там ми казаха, че 10-11 ден не е рано а е добре за първоначален тест.

За съжаление, усещанията  ми са както при предишните неуспешни опити и поне ще приключи и тази напразна надежда  Cry. Ще събирам сили през юни отново  Peace

Сонче, ах това е много хубаво....На кой ден пусна теста и какъв резултат отчете? Пусна ли един уринарен преди това или?
Виж целия пост
# 594
Соня, честито  Hug Дано продължим редицата положителни тестове  Praynig

Кене, ако не се лъжа, май ти мислеше да чакаш чак до 9 май. Най-добре е кръвен първо, защото уринарният може и да не отчете правилно, пък няма смисъл от допълнително филмиране.
Виж целия пост
# 595
Днес ми е 15-ти ден от трансфера.
Уринен тест си правих миналата седмица в сряда и в петък и бяха с две чертички.
Виж целия пост
# 596
Сонче, а колко ти е ЧХГ днес?
Виж целия пост
# 597
Марсче, ти кога мислиш да пускаш теста?
Виж целия пост
# 598
Не съм решила, ама преди сряда-четвъртък няма да е. Колкото пъти ми се е налагало да правя пиклив тест, толкова пъти ми е идвал МЦ до часове. Та страхова невроза - разбираш ме  Joy и затова изобщо не съм си и купувала пиклив.
Виж целия пост
# 599
Ами не знам.
Аз живея в Австрия.Тук се обаждат и казват положителен/отрицателен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия