Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 502
  • 767
# 150
Ммм, обиклаях из рафтовете да си търся талятели и не можах да си намеря. Някой да е засичал? При макаронените не видях на нито една марка нито един вид талятели...

Това, какао от горепосоченото моя мъж хич не го харесва. Казва, че било някакво много гадно. Аз понеже не пия какао и не знам колко е гадно, ама той така казва Simple Smile
За кое от двете иде реч .
 Това ,което аз препоръчах ползвам за сладкиши и има страхотен наситен вкус и цвят.  Ухае си на шоколад .
 Децата пият подсладено какао тип Нескуик.
  А тези органични продукти не им вярвам много./Това си е мое виждане - след био ябълки полирани с парафин просто не вярвам Grinning /
Виж целия пост
# 151
Това какао, което е препоръчала  Nestle93 , категорично не го препоръчвам - има брашнен вкус и едва доловим какаов такъв. И за сладкиши не става- вкусът му се губи и все едно не си сложил нищо.  Peace
Това на Жармен е хубаво и наистина има наситен вкус.
Виж целия пост
# 152
 
Скрит текст:
В магазинчета за здравословно хранене има зърна какао и го мелят на място - там поне си сигурен ,че е точно и само какао / ама пък дали е био или не е третирано с нещо пак си няма гаранция.
Аз съм си Тома Неверни  Joy
Виж целия пост
# 153
Аз питах преди време какво точно ще рече "органично' в случая за какаото... Mr. Green Просто от любопитство. Иначе на всичко могат да напишат "органично", "био" и т.н. В това отношение и аз не вярвам на сляпо.   Twisted Evil Обаче на мен и цялото семейство ни харесва много, според мен си е като това на Йоткер като качество, няма брашнян вкус и не остават песъчинки каквито има в евтините какаота.  Peace На нас ни харесва. За маслеността- 10-12% май беше, т.е. не е пълномаслено, но и Йоткерското какао е горе-долу в тези граници. В началото ми се стори малко скъпо- 1,89 лв за 90 грама, но сметнах, че това на Йоткер е лев и нещо за 50 грама.... Wink
Виж целия пост
# 154
има ли в Кауфланд бадемово/оризово/соево мляко? ако да - на каква цена? Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Аз какао взимам на Радиком от Кауфланд - 45г е около 60 ст мисля. Но и аз го ползвам за сладкиши и течен шоколад, за пиене не съм пробвала.
Виж целия пост
# 156
Намерих равиоли със спанак в хладилната витрина при стоките с изтичащ срок на годност, само за 19 ст.  Laughing, направих ги бланширани, с майонезен сос с билки и децата ги харесаха много.
Виж целия пост
# 157
има ли в Кауфланд бадемово/оризово/соево мляко? ако да - на каква цена? Simple Smile

Бадемово съм виждала в слатинския в София.
Оризово не си спомням да съм виждала.
Соевото го има в Дружба, даже доста често го пускат на промоция.
Виж целия пост
# 158
има ли в Кауфланд бадемово/оризово/соево мляко? ако да - на каква цена? Simple Smile

Има основно на ALPRO. Около 5-6 лв са. Не мисля, че са на далавера. Пускат ги на промоция с по 1 лв, намаление. Огледай и биомагазините. Там съм купувал за около 3-3.50 лв. оризови и соеви млека(напитки) на други марки. Просто трябва да се разгледа и прецени
Виж целия пост
# 159
ясно, за тая цена ще си го направя сама. благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Съжалявам, ако съм подвела някого с какаото.  Hug Аз го ползвам само за сладкиши, за пиене взимам тип Нескуик.
Виж целия пост
# 161
Аз какао взимам на Радиком от Кауфланд - 45г е около 60 ст мисля. Но и аз го ползвам за сладкиши и течен шоколад, за пиене не съм пробвала.
Къде стои какаото на Радиком? newsm78 Търсих /за сладкиши/, но не намерих друго освен "органичното". Laughing
Ние "органичното" какао го пием, досега за сладкиши или течен шоколад не съм го използвала. Не остават никакви песъчинки и т.н. Какао от типа на Нескуик не харесваме вкъщи особено- то ни се "губи" на вкус като напитка. Пък и предпочитаме сами да си подслаждаме кой с колкото и каквото иска. Wink
Виж целия пост
# 162
Ако трябва да сме честни, аз не вярвам, че има нещо "био" или "органично" по простата причина, че няма как да изолираш напълно продукцията от околната среда. Замърсяването на въздуха, подпочвените води и всичко останало влияят дори и на т. нар. био земеделие. Истината е,че се спекулира с цените на тези стоки,защото знаят,че хората са загрижени за здравето си. Толкова по въпроса.  Peace
И аз скоро бях взела сос за спагети Чирио на 0.25ст. Голяма далавера.  Grinning
Виж целия пост
# 163

Къде стои какаото на Радиком? newsm78 Търсих /за сладкиши/, но не намерих друго освен "органичното". Laughing
Ние "органичното" какао го пием, досега за сладкиши или течен шоколад не съм го използвала. Не остават никакви песъчинки и т.н. Какао от типа на Нескуик не харесваме вкъщи особено- то ни се "губи" на вкус като напитка. Пък и предпочитаме сами да си подслаждаме кой с колкото и каквото иска. Wink
Поне при нас всички видове ( Laughing цели два) са на едно място.
Последния път взех на Радиком, но не съм го отворила още. Между другото се заблудих от етикета, който бяха сложили "Натурално какао", но на самата опаковката не пише подобно нещо.  newsm78
"Органичното" също не съм опитала.
Напоследък ползвам само за сладкиши, иначе обичам да пия, но никога Нескуик или подобни. Дори обикновенно не го подслаждам.

Тези стоманени ножове от брошурата дали са добри? Thinking
Виж целия пост
# 164
Какаото Радиком е на стелажите покрай стената, малко преди кроасаните и хляба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия