Кауфланд / Kaufland- тема 12

  • 96 505
  • 767
# 330
Извинявайте, ако е обсъждано назад, но някоя от вас дали случайно си е купила хладилна чанта за 22,99лв.?
Аз купих от хладилните чанти, даже няколкж броя, че все ми трябват...за тия пари толкова... Важното е добре да изолира, но преди лятото няма как да се разбере. Капака е на панти не се маха целия Simple Smile
Тези, които аз гледах не бяха с панти и целият капак се махаше. Външно много ми харесаха, но ме отказа това, че бяха без охладители, тези които се слагат вътре. А без тях не знам дали ще държи дълго охладени нещата.
Виж целия пост
# 331
Днес не забелязах да има от петуниите 6 бр. за 2,99 лв. на Пещерско шосе... Peace
Виж целия пост
# 332
И при нас въобще няма петунии откакто са на промоция, а в неделя беше пълно.
Виж целия пост
# 333
Bibi85 , без охладители няма как да охлажда  Grinning Ние целогодишно мааме гащи нанякъде и много ползвам такива чанти.  Даже си мисля, че за миене е по-добре капакът да не е на панти. Измивам, обръщам нашата и оставям да се отцеди и изсъхне. Капакът би ме затруднил, ако е на панти.
Виж целия пост
# 334
страхотните шоколади на Нестле за 3 лв другия уикенд    Party
Виж целия пост
# 335
Вчера ходихме в Кауфланд и доста неща, които исках да взема ги нямаше  Grinning Ароматизаторите против молци за гардероб, соковете за левче (които са от петък до неделя), също и един бабек май беше на 50%..
Виж целия пост
# 336
Слаба брошура пак.Хареса ми сухата паста Балкан,краставиците,пилешките бутчета,сирене Здравец,,нес кафето 3-1.Хвърлила съм око на сандалите,но ще се въздържа,поне ще ги видя.
Виж целия пост
# 337
2 пластамасови стола по 7 лева. Дано изкарат лятото.
Виж целия пост
# 338
Аз още си чакам брошурата.... Rolling Eyes Разбира се, това не е гаранция, че ще пристигне.... hahaha Днешното пазаруване май ще се отложи заради мрачното преддъждовно време.... newsm78 Утре ще взема каквото е останало от предвидените артикули... Whistling
Виж целия пост
# 339
2 пластамасови стола по 7 лева. Дано изкарат лятото.
При нас цяла седмица не видях столове. Сега пак ще отида да видя, че се бях навила да си взема един за терасата.
П.С. А за брошура въобще не мечтая. Сигурно пак ще ги приберат, а уж печки вече не се палят.
Виж целия пост
# 340

При нас цяла седмица не видях столове. Сега пак ще отида да видя, че се бях навила да си взема един за терасата.

И аз не видях, докато не попитах и ми изкараха колкото ми трябват...  Rolling Eyes ooooh!
Виж целия пост
# 341
След малко отиваме и ще пробвам. Благодаря ти.  bouquet
П.С. Попитах и си купих. Нямали място и бяха по-встрани сложени. Даже си го и пробвах.
Виж целия пост
# 342
След малко отиваме и ще пробвам. Благодаря ти.  bouquet
П.С. Попитах и си купих. Нямали място и бяха по-встрани сложени. Даже си го и пробвах.
Супер, да са ти честити и да си ги ползваш със здраве... Hug Явно, тактиката с питането действа... Laughing Peace
Виж целия пост
# 343
 newsm10 Да. Междувременно бяха пуснали на промоция Копф салати по 0,39 лв. та си взехме две и от тях, ягодки по 0,95 лв. Абе, няма празно.
Виж целия пост
# 344
И аз взех ягодки по 0,95 лв, зелен лук по 0,19 лв, но към обяд. И още плодово прясно мляко, кроасани какао и ванилия от промоцията /изрових няколко с този вкус измежду кроасаните с шампанско и ягода Mr. Green /, 4 броя крема сирене.  Heart Eyes Търсих, търсих Маккафето 50 гр. което е на промоция- ами, няма или поне не го откривам! Нямаше и наблизо кой да питам... Laughing Видях само опаковката от 100 гр. на цена 3,50-3,60 лв.... Thinking
Скрит текст:
Е, в Лидъл има намалени разтворими кафета, ако не открия това в К. направо от Л. ще си купя.... Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия