Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога започват промоциите на вестник във Варна?
Какви са отзивите за крема сиренето K-Classic от Kaufland?
Какви са намаленията на зеленчуците в Kaufland и кога се случват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога започват промоциите на вестник във Варна?
-
Какви са отзивите за крема сиренето K-Classic от Kaufland?
-
Какви са намаленията на зеленчуците в Kaufland и кога се случват?
Намаленията на зеленчуците в Kaufland обикновено се случват вечер след 19-20 часа, като цените падат още повече с приближаването на затварянето. Понякога има намаления и следобед, например за патладжани, тиквички или домати в найлоново фолио. При вечерни намаления се наблюдава, че цените на много продукти падат, особено тези с най-голямо количество или най-бърза консумация.
-
Какви са отзивите за грил тигана в новата брошура на Кауфланд?
-
Каква е цената на белите яйца в Kaufland?
.Та за омекотителя,бих те посъветвала да си купиш от Енди -21.Там има голямо разнообразие и повечето са алтернативен внос.Аз много харесвам розовото Коколино - ухае ми на плодова дъвка и Ленор орхидея.Но има още много видове марки и аромати.
Сигурно сме се засичали. Аз основно там пазарувам, многоо рядко в Лидл.
Благодаря ви.
Примерно: срок на годност до 05.2015 г. - отлепям леко стикера и гледам 03.05.2015 г. Това при положение, че стоката я купувам на 3-ти вечерта; а познайте някой служител дали ще мине после да "изтегли" от продажба продуктът с изтекъл срок на годност.....
Не могат ли малко по-рано да се сещат да намалят някои стоки?
Иначе сме си говорили и за това, че често лепят оранжевият стикер с намалената цена на такова място, че да се вижда и стария баркод, та ако може на касата персоналът да не забележи стукерът и да таксува намалената стока на ненамалена цена.... 
Биричка "Астика" също забърсахме 2бр. 
: