Аз съм раждала в дълбоката провинция и двата пъти не са ми искали един лев. Носех си само нощници и превръзки (които уж не се разрешаваха, защото много държаха да сме с лигнин и аз първия път ги слушах). Бебето беше при мен веднага след раждането, всъщност стоях един или два часа без него, докато лежах в стаята с лед на корема. Даваха мляко и вода, само ако си поискаш и оставяха шишетата, ние да си даваме на бебетата, с второто не съм си искала изобщо. Обличаха бебетата в техни дрешки и всяка вечер ми го връщаха изкъпано и с нови дрешки. Стаите са с две легла, първия път бях сама и трите дни, втория път бях сама първия ден. И двата пъти преносих с над седмица, изобщо не е ставало дума за секцио, предизвикване, пари и т.н.
А и да добавя, че ми е много странна тази истерия с помпите веднага след раждането. Кърмих и двете си деца по една година, не съм се изцеждала нито веднъж.

И все пак бих родила още едно дете.Не веднага ,но след 5 години примерно - бих !
Гема това и за теб важи, така че спокойно