Препоръчайте ми книга като ...

  • 158 169
  • 751
# 525
На скоро открих романите на Луиз Бегшоу и с изключение на един-два всички много ми харесаха. В момента дочитам Дяволът в теб и ще съм изчела всичко нейно. Харесват ми и като жанр и като стил на писане,напомнят ми на книгите на Синди Шелдън, също мой любимец. Можете ли да ми препоръчате друг подобен на тях автор?
Виж целия пост
# 526
На скоро открих романите на Луиз Бегшоу и с изключение на един-два всички много ми харесаха. В момента дочитам Дяволът в теб и ще съм изчела всичко нейно. Харесват ми и като жанр и като стил на писане,напомнят ми на книгите на Синди Шелдън, също мой любимец. Можете ли да ми препоръчате друг подобен на тях автор?
Пени Винченци чела ли си?
Виж целия пост
# 527
Моля ви препоръчайте ми завладяващи книги за това студено време. Без трилъри и фантастика. Каквото ви дойде на ума. Hug
Последно четох Слугинята и Тайният живот на пчелите - нещо подобно. Слугинята много ми допадна Simple Smile
Виж целия пост
# 528
Старите любовни класики чела ли си?
Виж целия пост
# 529
Като цяло не съм чела много, въобще последните години започнах да чета. Напишете заглавия, аз ще си ги наредя на Киндъла.
Благодаря предварително bouquet
Виж целия пост
# 530
Моля ви препоръчайте ми завладяващи книги за това студено време. Без трилъри и фантастика. Каквото ви дойде на ума. Hug
Последно четох Слугинята и Тайният живот на пчелите - нещо подобно. Слугинята много ми допадна Simple Smile
Сега чета "Забравената градина" на Кейт  Мортън. Струва ми се доста подходяща и за теб.
Виж целия пост
# 531
Аз съм по класиките- На Джейн Остин всичките, Шарлот Бронте- Джейн Еър  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 532
Щом си харесала "Тайният живот на пчелите", виж и другата книга на авторката - "Престолът на русалката".

От класиките - "Отнесени от вихъра".

Обърни внимание и на Исабел Алиенде и Джоан Харис.  Peace
Виж целия пост
# 533
На скоро открих романите на Луиз Бегшоу и с изключение на един-два всички много ми харесаха. В момента дочитам Дяволът в теб и ще съм изчела всичко нейно. Харесват ми и като жанр и като стил на писане,напомнят ми на книгите на Синди Шелдън, също мой любимец. Можете ли да ми препоръчате друг подобен на тях автор?
Всичко  на Джефри Арчър е интересно.
Потърси и
http://www.gotvetesmen.com/polezno/books/142_Katrin-Ueb-%E2%80%9 … -Nasledstvoto.php
Виж целия пост
# 534
Благодаря, момичета!
На Джейн Остин само съм чела „Гордост и предразсъдъци“. "Джейн Еър" я четох, по ми хареса от Брулени хълмове". "Отнесени от вихъра" я започвах няколко пъти, но нещо началото не ми хареса и я оставях.

 bouquet
Виж целия пост
# 535
За мен Брулени беше разочарование  Grinning След Гордост другите, които харесвам са Разум и чувства и Емма
Виж целия пост
# 536
Моля ви препоръчайте ми завладяващи книги за това студено време. Без трилъри и фантастика. Каквото ви дойде на ум Hug Последно четох Слугинята и Тайният живот на пчелите - нещо подобно. Слугинята много ми допадна Simple Smile
"Последна спирка Барселона", Валдана Мора.
Завладяващо четиво, чете се много бързо, почти на един дъх.

П.П. Авторът е българин.

Скрит текст:
Те са шест жени, различни по възраст, националност, религия и социален статус, но и шестте имат една крайна цел - Барселона. Какво ще се случи по пътя им в купето и коя от тях ще стигне до последната спирка - Барселона. Едно дълго пътуване, което е изпълнено с много разговори, истории от истинския живот и драматична развръзка. Пътуване, което няма да забравиш.
От няколко години писателят Валдана Мора живее и твори в Кито, Еквадор. Страстен любител на пътешествията, той черпи вдъхновение за своите книги от срещите с различни хора по света. Като дългогодишен журналист, Валдана Мора, използва умението си да улови мига, да види неразказаната история в очите на човека и да я превърне в завладяващ роман.

Виж целия пост
# 537
Радвам се, че се откри такава тема. Преди ок. седмица аз пуснах нещо подобно, но беше индивидуално за мен. Ако администраторите решат, нека я изтрият.
По темата: Искам нещо разтоварващо. Примерно някой любовен роман, нещо по-юношеско. Подобни книги, които съм чела и са ми направили впечатление са трилогията "Делириум", "Пленница на смъртта". "13 причини защо". Та, търся нещо от този род. Държа да кажа, че не искам поредица или трилогия.  Ще се радвам, ако ми препоръчате нещо.
Виж целия пост
# 538
Виша, за юношески любовен роман може да попиташ в темата Любовни романи. Срещала съм да коментират подобни, но нямам интерес към тази тематика и не съм запомнила заглавията. Сещам се, че с добро беше коментирана "Перфектна химия", но все пак не съм я чела.

Аз няколко пъти вече по различни начини попадам на "Жената жерав" от Патрик Нес и всеки път си казвам колко ми харесва корицата. Колебая се малко, защото авторът ми е непознат, ако някой сподели мнение ще съм благодарна... дори и отрицателно  Simple Smile
Виж целия пост
# 539
За Патрик Нес предимно добро съм чела, но не точно за тази книга. Аз също за сега само го заглеждам и то именно, заради добрите мнения за него по различните теми тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия