МОНОДИЕТА - тема 12

  • 110 711
  • 738
# 375
Здравейте дами Simple Smile
Чета ви от доста време та и аз се реших да започна диетата на В.Ч. Днес ми втори ден картофи и се чувствам добре, за килограми не мога да кажа защото нямам кантар, но в най-скоро време смятам да се сдобия.
Успех на всички  bouquet
Виж целия пост
# 376
А аз искам да питам, тъй като доста се споменава, че при монодиетите после бързо се връщат свалените килограми. Момичетата, които са си измерили обиколките,като се връщат кг. и при обиколките ли е така?
Виж целия пост
# 377
В групата имаме момичета, които не са ги върнали или са качили по 1-2кг. Peace Други  пък казват, че не свалят много кг, но има голяма промяна в см. и са си ги запазили.Wink
Виж целия пост
# 378
Честно да ви кажа, хич не искам да чувам кой как е качил след диетата Mr. Green
По-скоро ми се иска някак да съберем резултатите и за колко време, но идея си нямам как да стане.
Нямам опит в администриране на теми.
Представям си го без подробни описания просто ръст, старт кг., може би години(имат значение),
период на диетиране и резултат. Мотивиращо би било за разлика от ..другото.
Само някой да не ме разбере погрешно. Първото изречение е шеговито и в моята си градинка Laughing. Тук сме да си споделяме и успехите и неуспехите разбира се  bouquet
Виж целия пост
# 379
Честно да ви кажа, хич не искам да чувам кой как е качил след диетата Mr. Green
По-скоро ми се иска някак да съберем резултатите и за колко време, но идея си нямам как да стане.
Нямам опит в администриране на теми.
Представям си го без подробни описания просто ръст, старт кг., може би години(имат значение),
период на диетиране и резултат. Мотивиращо би било за разлика от ..другото.
Само някой да не ме разбере погрешно. Първото изречение е шеговито и в моята си градинка Laughing. Тук сме да си споделяме и успехите и неуспехите разбира се  bouquet
аз съм ЗА...заявявам се: старт-165см/ 80.3кг/ 41г./ за талията? 96см/ужастЪ
Виж целия пост
# 380
Честно да ви кажа, хич не искам да чувам кой как е качил след диетата Mr. Green
По-скоро ми се иска някак да съберем резултатите и за колко време, но идея си нямам как да стане.
Нямам опит в администриране на теми.
Представям си го без подробни описания просто ръст, старт кг., може би години(имат значение),
период на диетиране и резултат. Мотивиращо би било за разлика от ..другото.
Само някой да не ме разбере погрешно. Първото изречение е шеговито и в моята си градинка Laughing. Тук сме да си споделяме и успехите и неуспехите разбира се  bouquet
аз съм ЗА...заявявам се: старт-165см/ 80.3кг/ 41г./ за талията? 96см/ужастЪ
Аз ще си запиша размерите на 04.05.Че от 1 до 3.05 съм на екскурзия и ще се хапва и пийва  Joy
Иначе от 31.03 съм на моно с кратки паузи и съм - 4кг
Виж целия пост
# 381
Днес втори картофен от четвъртите 12. Усетих се аз обаче, че след 2 дни пак се зареждат едни празници, та се замислих, дали да си тормозя физиката и само да си мисля, че съм на режим,  или да дам една по- дълга почивка и след 5-6 май пак сериозно отначало  newsm78. И без друго нещо ми зацикля обмяната, а и мотивацията като че ли не ми е на ниво този път. През първите 12 дни свалих почти 8 кг и след това кило надолу - два нагоре, явно се нуждая от рестарт. Маги , с теб какво се случва, докъде я докара?   bouquet
Виж целия пост
# 382
Предлагам ви довечера да направя една електронна таблица и там да си нанасяме данните, съгласни ли сте?
Виж целия пост
# 383
Предлагам ви довечера да направя една електронна таблица и там да си нанасяме данните, съгласни ли сте?
ДА  bouquet, че иначе ще стане едно цитиранеееее и пак няма да е ясно.
Виж целия пост
# 384
Довечера ще я направя и най-късно утре ще я публикувам.  Peace
Виж целия пост
# 385
Bolle, аз на 2-рата 12-ка без почивка свалих само 2кг. За това сега на всеки 12 дни ще почивам 1 или 2 дни..  Whistling
Виж целия пост
# 386
Bolle, аз на 2-рата 12-ка без почивка свалих само 2кг. За това сега на всеки 12 дни ще почивам 1 или 2 дни..  Whistling

И аз така! На втората врътка с картофите и грам не свалих  Peace Сега съм 2-ри ден на месо и съм - 300 гр.
Виж целия пост
# 387
За един ден почивка веднага върнах 2 кг. от 5 смъкнати.  Rolling Eyes
Явно водата веднага се възстановява в организма.

Сега ми е втори картофен ден и ще видим кога ще ги смъкна.
Виж целия пост
# 388
Ето обещаната таблица, ще я публикувам с всеки коментар, а може и да я сложите на първата страница! Peace И всеки може да я редактира, сами си добавяте мерките.


Виж целия пост
# 389
Asɣta, пиши на модератор да я сложи на първа страница  и ако искаш пусни ти следващата тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия