Мартенче будува,радва мама до полуда!

  • 65 807
  • 502
# 375
Ние от две седмици сме на гърне и пишкаме по 4-5 пъти на ден в него/но пък акаме в памперса/.Залъгваме се с играчки,песни и игри с ръчички,но най-много си чака бравото и специалната песничка след това.
Виж целия пост
# 376
Добре де,а как разбираш че на детето му се пишка,че да го сложиш на гърне?
Виж целия пост
# 377
Добре де,а как разбираш че на детето му се пишка,че да го сложиш на гърне?

Веднага след сън, около час след хранене. Моментите ги хващаме, но не иска да си свърши работата. Сложа ли памперса, веднага го пълни. Свикнала е да си върши работата в него и явно като е без се страхува.

И сега да ви кажа преди около 1 седмица какво се случи. Аз и ММ къпем малката, звъни се на вратата, отварям аз - брат ми, бяхме се разбрали да мине през нас. Като влезе в кухнята (където къпем малката) тя започна да реве много, той отиде в другата стая и тя се кротна. После 2 пъти се връща за нещо до кухнята и тя пак реве, пак се кротва. Имам чувството, че се срамуваше - все пак е дама, гола дама Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Момичета, вие как сте със захранването, по колко пъти на ден давате пюре или каши
Виж целия пост
# 379
Момичета, вие как сте със захранването, по колко пъти на ден давате пюре или каши
Аз вече от два дни давам каша (киноа с плод) преди обяд (преди това давах плодово пюре и мляко) и зеленчуково пюре (пак с малко мляко) на обяд... още не съм заменила цяло хранене... Търси си млякото Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Захраних преди месец и половина, но все още не съм заместила хранене. На обяд 100 гр зеленчуково пюре и дохранвам с мляко, а следобед започнах да давам оризова каша с плодово пюре към нея, но се запече и я спрях и сега давам само половин бурканче плодово пюре и останалото - мляко!
Виж целия пост
# 381
Здравейте, мами!
Имам питане относно изследването на урината след шестия месец - какви показатели се изследват? Моля, някой правил вече изследване, за съдействие!
Виж целия пост
# 382
Белтък, билирубин, уробилиноген, седимент  Peace
Виж целия пост
# 383
Благодаря, Sweety! Знаех си, че нещо не е така. Явно не им е достигнало количеството, което занесох... Въпреки, че на изразеното ми съмнение отговорът беше:"Предостатъчно е!"  #Cussing out
Виж целия пост
# 384
Нещо липсва при теб ли? Аз също занесох малко количество, малко повече от супена лъжица, примерно.
Виж целия пост
# 385
Нещо липсва при теб ли? Аз също занесох малко количество, малко повече от супена лъжица, примерно.
При мен пишеше само урина седимент - 2-3 левкоцити и с това се изчерпа цялата информация... Явно ще се ходи пак Sad
Виж целия пост
# 386
Най-добре се обади по телефона или направо занеси пак урина.
Виж целия пост
# 387
Най-добре се обади по телефона или направо занеси пак урина.
Така и направих. Оказа се, че педиатърът е пуснал талон само за седимент. Защо ли?  newsm78
Виж целия пост
# 388
Попитай го и да ти даде ново направление. Може и по грешка да е станао, не знам
Виж целия пост
# 389
Здравейте! Моят малчо е с три зъба и вчера забелязах, че двата долни са потъмнели от задната страна. Не ми се струва възможно да е кариес или зъбен камък Simple Smile))))) на 7 месеца. А и не ми се звъни на педиатъра за такова нещо. Та някой има ли идея Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия