Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 969
  • 19 780
# 915
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=862711.0;topicrefid=19 - Може ли темата да бъде закована? Благодаря!
Виж целия пост
# 916
За да не влизаме повече в излишни полемики, искам да попитам само, конкретно сигнализирания пост от мен като обиден, не се счита от Вас за такъв или да го сигнализирам отново за преразглеждане?
Виж целия пост
# 917
И аз за това идвам. Проверих-Споделете си е в Клюкарника.
Да. В Развлечение е.
Моя е грешката. Доста дълго флуктуираше докато си намери мястото.
И доста се различава от първоначалния си вид.
Виж целия пост
# 918
Да се цитирам и пак да помоля нека темата бъде закована идеята и е да е информционна. Много благодаря
Виж целия пост
# 919
Едно предложение за функцията Анонимен - дайте възможност да се пускат теми от Анонимен в Семейни отношения. Сега обикалят по чужди теми в СО и вметват свои проблеми, които често нямат нищо общо с основната тема.
Виж целия пост
# 920
Едно предложение за функцията Анонимен - дайте възможност да се пускат теми от Анонимен в Семейни отношения. Сега обикалят по чужди теми в СО и вметват свои проблеми, които често нямат нищо общо с основната тема.

Нали имаше някаква обща тема в СО, където могат анонимно да си изливат душите?
Виж целия пост
# 921
Едно предложение за функцията Анонимен - дайте възможност да се пускат теми от Анонимен в Семейни отношения. Сега обикалят по чужди теми в СО и вметват свои проблеми, които често нямат нищо общо с основната тема.

Нали имаше някаква обща тема в СО, където могат анонимно да си изливат душите?

Имаше, но не се ползва. Вместо това се ходи по чужди теми с "А какво мислите за моя подобен казус". Не мисля, че е особено коректно към автора на темата. Общо взето и не получават отговори. Затова ми се струва, че ще е добра възможност ако желаеш, да можеш да пуснеш тема анонимно, вместо s мултиакаунтинг, както се прави вероятно.
Виж целия пост
# 922
Отново-форумът се зарежда много бавно. Вчера цяла вечер имаше моменти, в които изобщо не можеше да се влезе, ако заредеше отнемаше по много време.
Помолих и други потребители от УК да отворят и при тях е същото.

С мобилната версия през телефон няма проблем.
Виж целия пост
# 923
Защо сте трили мои постове. Какъв ви е проблема. На кой пак не уйдисах. Не мога да повярвам, че съм единствената черна овца. Вие сте админи, безпристрастни ли сте.
Виж целия пост
# 924
Спам и оффтопици.
Бъркате темата със спамочата.
Препоръчвам да си осъвремените информацията за правилата тук.
Емотиконните, както и последователните публикации са в разрез с тях.
МА е объщение за други места.
Виж целия пост
# 925
Спам и оффтопици.
Бъркате темата със спамочата.


Мхм. Вие, четете, вероятно и може би, надяваме се. Но сте субективни. Винаги сте били. И няма как да те нарека с ника ти - баща ми е починал и е гавра да те наричам "Татти". И никога не бих те нарекла. Ако е било - минало е, проявила съм уважение. Идиотка. ooooh!

ПП Имаш непоносимост към определени потребители ли Thinking или си обективен Администратор. ПП ... НЕ ОЧАКВАМ ОТГОВОР....

СПРИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ С МЕН, ГУЩЕР.
Виж целия пост
# 926
Няма да коментирам неадекватността на последната Ви публикация.
Тук има правила, които явно не Ви изнасят.
Явно компромисите, които сме направили с Вас, са били абсолютно безсмислени.
Всичко добро!
Виж целия пост
# 927
От няколко дни отново имам постоянно изскачащ прозорец за ЛС. Моля да ми го изчистите както преди.  Praynig
Виж целия пост
# 928
При мен изскачащия прозорец за ЛС е на мобилната версия само.
Виж целия пост
# 929
Да, да, за мобилната става въпрос. Миналата седмица се оказа, че само аз имам такъв проблем в един момент и се наложи да изпратя допълнителна информация, след което ми изчистиха проблема!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия