Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 754
  • 19 780
# 2 325
При опит да потърся думата "митница" с търсачката на сайта, ми изписа
Цитат
Грешка!
Unable to access the search deamon1.
Виж целия пост
# 2 326
На последната страница на темата за размяна на декоративна козметика ми де се обади антивирусната, предполагам за някое изображение.
Виж целия пост
# 2 327
На последната страница на темата за размяна на декоративна козметика ми де се обади антивирусната, предполагам за някое изображение.
Моля, посочете конкретната страница (вече има нова) и ако може, копирайте конкретното съобщение на антивирусната за да проверим.

При опит да потърся думата "митница" с търсачката на сайта, ми изписа
Цитат
Грешка!
Unable to access the search deamon1.
Веднага бе фиксирано, не би трябвало да се появява вече.
Виж целия пост
# 2 328

При опит да потърся думата "митница" с търсачката на сайта, ми изписа
Цитат
Грешка!
Unable to access the search deamon1.
Веднага бе фиксирано, не би трябвало да се появява вече.
Благодаря, сега не се появи, но не се появи и нищо на търсената дума Simple Smile С тази търсачка много рядко се разбирам. Ще търся с гугъл Peace
Виж целия пост
# 2 329
Обърнете внимание къде търсите - в темата, в групата или навсякъде.
С разширеното търсене може да укажете и в коя група конкретно да се търси и/или да се търси само в заглавията.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search;advanced
Виж целия пост
# 2 330
Какво налага да има раздел "Филми и ТВ сериали", при положение, че всички сериали се намират в "Телевизия"? Много е объркващо.
Виж целия пост
# 2 331
Какви сериали има в "Телевизия"? Аз следя 10-тина и всички теми за тях са във "Филми и ТВ сериали".
Специално влязох в раздела и не виждам дори една тема за сериали. Всичките са телевизионни предавания.
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=402.30
Виж целия пост
# 2 332
Да, всички сериали, които и аз следя са си при "Филми и ТВ сериали", в "Телевизия" може да са отделени сапунките  newsm78
Виж целия пост
# 2 333
... в "Телевизия" може да са отделени сапунките  newsm78
Не, те са в "Романтични сериали" до колкото видях. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 334
В "Роматични сериали" се обсъждат теленовелите, във "Филми и ТВ сериали" - филми и други сериали, в "Телевизия" - телевизионни предавания и предавания тип "реалити шоу".
Виж целия пост
# 2 335
В "Роматични сериали" се обсъждат теленовелите, във "Филми и ТВ сериали" - филми и други сериали, в "Телевизия" - телевизионни предавания и предавания тип "реалити шоу".

Благодаря!
Виж целия пост
# 2 336
А къде се обсъждат кино филмите?
Виж целия пост
# 2 337
Във "Филми и ТВ сериали".
Виж целия пост
# 2 338
Благодаря.
Виж целия пост
# 2 339
Функцията "харесва ми" ще се обновява ли за в бъдеще (например всеки потребител да вижда от кого е харесан коментарът му)?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия