Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 827
  • 19 780
# 6 510
Анонимен, какво означава хеширан?

На мене ми се струва, че е добре да има буферен период след 25 - някой може да размисли и да поиска да даде съгласие и да си възстанови стария акаунт.
Съображенията на мамма, за регистър на заличените акаунти също ми звучи много разумно, но все пак те не трябва да се съхраняват прекалено дълго.
Виж целия пост
# 6 511
Не мисля, че крайният срок е определен от екипа на Бг-Мама. В Била примерно днес видях, че трябва да дадеш съгласие за бла бла отново до 24-ти май. Иначе не може да се ползва Била картата.

Защо пишеш като анонимен, след като всички модератори те виждат?
Мен пък това ме гложди.

Grin Да, и мен ме гложи Grinning
Виж целия пост
# 6 512
Аз пък искам да си запазя профила, но да не може да ми се четат мненията през профила.
Как да стане това?
Засега нищо не съм приела.
Виж целия пост
# 6 513
Няма как.
Виж целия пост
# 6 514
Жалко.
Виж целия пост
# 6 515
Опитвам се да разгледам темите от заглавната страница, но която и тема да натисна, ми презарежда пак началната. Отделно, “още” също не ми е активно. Цъкам и нищо...
Скрит текст:
Позволявам си да се самоцитирам! Абсолютно ми е невъзможно да разглеждам началната страница на форума през телефона. "Още" е все така неактивно, а някои от темите директно ме препращат отнова на заглавна страница. Е ли възможно нещо да се промени?
И аз имам същия проблем в мобилната версия.
Виж целия пост
# 6 516
Аз пък искам да си запазя профила, но да не може да ми се четат мненията през профила.
Как да стане това?
Засега нищо не съм приела.
Какъв е смисълът на това упражнение, след като мненията ти си остават видими, макар и не през профила? При подходящо търсене могат да бъдат намерени.
Виж целия пост
# 6 517
За мен има смисъл.
Виж целия пост
# 6 518
Ако се трият мнения се обезмисля целият форум. Например някоя майка търси в Гугъл как да облекчим коликите на бебе, както предполагам повечето са попаднали тук, търсейки мнения за нещо, и какво ще излезе, ако се изтрият мненията на потребителите?  Няма да има форум.
Виж целия пост
# 6 519
Не става дума за триене на мнения.
А за невъзможност да ти се следи профила и да ти се чете цялата хронология.
Виж целия пост
# 6 520
Никой не е твърдял, че ще се трият мнения.
Виж целия пост
# 6 521
Здравейте, защо от два-три дни, когато преглеждам отговорите от "Последно активни", от една определена тема надолу не отбелязва колко са новите отговори в нея (в червено до темата), а отваря началото на темата?
Виж целия пост
# 6 522
Здравейте, защо от два-три дни, когато преглеждам отговорите от "Последно активни", от една определена тема надолу не отбелязва колко са новите отговори в нея (в червено до темата), а отваря началото на темата?
И аз попитах това няколко стряници назад, но никой не ме отрази покрай цялата дъндания с личните данни. Сега пак се присъединявам към вашето питане.
Виж целия пост
# 6 523
Самоцитирам си питането
Здравейте, имам проблем с мобилната версия. Когато избера от менюто Следени теми, се показва списъка с тях. Когато скролна страницата до долу и стигна до "Покажи още" се показват останалата част от Следени теми, до заглавията, на коото обаче липсва червеното квадратче с брой непрочетени отговори. И така е за абсолютно всички теми след "Покажи още", въпреки че не съм ги прочела.
Виж целия пост
# 6 524
Опитвам се да разгледам темите от заглавната страница, но която и тема да натисна, ми презарежда пак началната. Отделно, “още” също не ми е активно. Цъкам и нищо...
Скрит текст:
Позволявам си да се самоцитирам! Абсолютно ми е невъзможно да разглеждам началната страница на форума през телефона. "Още" е все така неактивно, а някои от темите директно ме препращат отнова на заглавна страница. Е ли възможно нещо да се промени?
И аз имам същия проблем в мобилната версия.
Както и нашето питане остана без отговор...
Все така не функционира добре форума през мобилната версия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия