Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 742
  • 19 780
# 7 725
Реклама – http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=614107;sa=showPosts
Виж целия пост
# 7 726
Благодарим за сигнала.
Виж целия пост
# 7 727
Две теми от един и същ потребител, с подобно съдържание. Не могат ли да се слеят в една?
Виж целия пост
# 7 728
Благодаря Ви за сигнала, но съдържанието не е точно подобно и две отделни теми биха били по-полезни от една обща, за това няма да бъдат сливани.
Виж целия пост
# 7 729
И пак – http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=614299
Виж целия пост
# 7 730
Моля някой да се намеси в темата за недвижимите имоти. Аман вече.
Виж целия пост
# 7 731
Благодаря.
Виж целия пост
# 7 732
Защо днес са ми изтрити две мнения? Благодаря предварително за отговора!
Виж целия пост
# 7 733
Първото Ви мнение е спам, а второто е цитат и отговор на изтрит пост на друг потребител.
Виж целия пост
# 7 734
Не мога да спра известията на темата "Новогодишната игра на BGmamma".
Нито на пълната версия, нито на мобилната от телефона. Не ми се беше случвало. Днес на няколко пъти сайта нещо спича, бъгва се...👹
Виж целия пост
# 7 735
Не мога да спра известията на темата "Новогодишната игра на BGmamma".
Нито на пълната версия, нито на мобилната от телефона. Не ми се беше случвало. Днес на няколко пъти сайта нещо спича, бъгва се...👹
По този начин ли се опитвате да ги спрете?

Виж целия пост
# 7 736
Не мога да спра известията на темата "Новогодишната игра на BGmamma".
Нито на пълната версия, нито на мобилната от телефона. Не ми се беше случвало. Днес на няколко пъти сайта нещо спича, бъгва се...👹
По този начин ли се опитвате да ги спрете?

Да  точно по този начи го правя (то има ли друг Човече)
Изтриват се старите увидомления и без да съм влизал в темата веднага продължават да постъпват нови...ми дразнещо е
Виж целия пост
# 7 737
В интерес на запазване на добрия тон и толерантност, дължа Ви извинение за неоснователното притеснение и благодарности за своевременната отзивчивост, усилия и търпение на модераторите.
Проблема ми е отстранен.
Бил е не по вина на сайта, а на лошата Wi-fi връзка на местото където съм в момента. Преминах на сателитна връзка и всичко си дойде на място.
Весели празници!
Виж целия пост
# 7 738
От името на модераторите:
Благодаря подобно!
Виж целия пост
# 7 739
Може ли в тази тема http://m.bg-mamma.com/?topic=1082025.msg37910304#msg37910304 изброените опции в първия пост да бъдат сложени в анкета?
Не намирам как да го направя през телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия