Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 994 976
  • 19 780
# 13 995
Правила и политика на форума, правила за общуване във форума, контакти.
Виж целия пост
# 13 996
24 часа ли е разрешения таймслот между два последователни поста?
Виж целия пост
# 13 997
Да.
Виж целия пост
# 13 998
В колко часа се заключват темите от рекламните игри?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 13 999
Моля да проверите този профил
https://m.bg-mamma.com/?action=profile;u=635106
Странни съобщения получавам
Виж целия пост
# 14 000
Незнам дали да сигнализирам, но могат ли да се пускат теми на руски език?
https://m.bg-mamma.com/?topic=1370028
Виж целия пост
# 14 001
Не е допустимо. Благодаря за сигнала!
Виж целия пост
# 14 002
Здравейте, как мога да спра да следвам тема и да не ми излизат известия от нея? ( не става с бутона с камбанката)
Примерно тази тема.
Виж целия пост
# 14 003
Здравейте, как мога да спра да следвам тема и да не ми излизат известия от нея? ( не става с бутона с камбанката)
Примерно тази тема.
https://www.bg-mamma.com/?topic=840351.msg36571604&utm_sourc … tlink#msg36571604
Виж целия пост
# 14 004
Здравейте, как мога да спра да следвам тема и да не ми излизат известия от нея? ( не става с бутона с камбанката)
Примерно тази тема.
И аз пробвах по указанията и не, и не. Продължават да ми излизат известия от тук.🤦‍♀️
Виж целия пост
# 14 005
Ако продължаваш да влизаш в темата, ще ти излизат. Отписваш се и край, не отваряш повече.
Виж целия пост
# 14 006
За теми, в които съм писала никога не натискам следене. Но имам такива, за които не знам как е станало - обединяване на теми или пък случайно натиснато.
Само че не искам да ги следя, но искам да ги чета. Не е удобно направено.
Виж целия пост
# 14 007
За такива, в които си писала, няма нужда да натискаш следене. Но ако не искаш известия, не трябва и да четеш, ако си логната. Иначе пак ги активираш.
Виж целия пост
# 14 008
Знам го това. Никога не натискам умишлено, понякога става и при обединяване на теми.
Но искам да чета темите, без да ги следя. А няма как да стане това за вече включена, дори случайно, за следене тема.
Виж целия пост
# 14 009
Е как да няма как? Не е вярно това.
При мен защо не се активират наново известията? Отписвам се и край.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия