СЕДМИ КЛАС - 62

  • 43 406
  • 733
# 525
Лесно смятане на точките за двата модула по скалата от 2014 г.: всеки 2 точки са 0,075 (това е 7,5 стотни). За 1 точка, заради закръгленията  се редуват -0,037 и -0,038.
Пример: Ако на прераказ има 33 точки (с 2 по-малко) и 65 т. на пърши модул: оценката е 5,925.

Ra_2, задължително се явете на изпита по химия в НПМГ - нищо не губите, само може да спечелите. При тях важи по-високата оценка от призната и от изпита.
Виж целия пост
# 526
За какво е тази скала, след като преразказа не се оценява отделно, а точките се прибавят към точките от първи модул?
защото, nonai искаше да знае как се оценява преразказ самостоятелно. На НВО се прибавят, но и самостоятелно може да се оцени преразказ.
Виж целия пост
# 527
Ra_2, според приравняването тези 96 т. май ми изглеждат като Отличен 6  newsm68 newsm44 newsm68
Браво, сега успех и на матурите!
Виж целия пост
# 528
    Нашата оценка при приравняване по таблиците за НПМГ е 5,25. Ще ходим на изпит задължително. В горната граница сме на точки за 5,25 и за мноооооого малко не стига за 5,50. Така бяхме и за националния, номинирани, но не стигнахме за малко. Така обаче дечица, които са с по 1,5 точки по-малко от нас са със същата оценка. Тази година са много наблизо точките на децата.
   Продължаваме напред Peace
Виж целия пост
# 529
За нас приравнена оценка в НПМГ - 5,50. Ще си ходи на изпит, все пак взимат по - добрата оценка.
Виж целия пост
# 530
Хвърлих бегъл поглед на първо класиране в НПМГ от миналата година. Ако не съм се объркала нещо, най-високият минимален бал миналата година е бил за Химия с АЕ - 31, 924. При оценка 5, 25 по профилиращия предмет и шестица от училище по балообразуващия е необходимо детето да изкара средно съвсем малко над 5 на двете НВО, за да бъде прието на първо класиране в коя да е от паралелките. Не мисля, че имате основание да се притеснявате.
Виж целия пост
# 531
Най-после оценки по биология за НПМГ - 6.00 newsm44 Взет един изпит. Laughing
Виж целия пост
# 532
roni-ro, честито.
Дунди, де да бяха 96. 83 са, 5,54. Май ще се явяваме пак.
Виж целия пост
# 533
roni-ro, поздравления Laughing

Аз обаче не помня съвсем точно точките от областния по биология (варираха между 60 и 61) ,а резултатите които са публикували са само за 12клас. newsm78  Нещо се е случило и с файла  в РИО София, защото и там излиза само за 4та възрастова група Thinking Та сега се чудя 5,25 или 5,50 има ooooh!
Виж целия пост
# 534
Има резултати за всички класове, но са на отделни страници. Отдолу избери първата.
Виж целия пост
# 535
Леле,  Sunglassesедна седмица нямах възможност да влизам в бг-мама и днес се наложи да изчета около 15 стр.
Явно настъпва предстартовата треска. Последните дни преди  изпитите не презовайте децата.  Накрая не се научава пропуснатото, най-много да се объркат с вече усвоеното и преговорено.
Здрави нерви желая на всички!
Виж целия пост
# 536
Най-после оценки по биология за НПМГ - 6.00

Браво на детето!  Simple Smile


Нашите са в Шумен на мат. турнир, щерката се оплака, че стигнали след 7 часа път и се оказало, че има някакво объркване с резервациите; държали са ги повече от час във фоайето на хотела, в който трябваше да бъдат и ги изпратили в друг. Снощи в 20 ч. още не се бяха настанили. Ще видим днес в каква кондиция ще бъдат.
Виж целия пост
# 537
Има резултати за всички класове, но са на отделни страници. Отдолу избери първата.

Явно проблема е бил в компа от работата, защото не се виждаше разделението по класове, сега от вкъщи всичко е на ред Simple Smile -5,25. Значи ще си ходи и на изпит Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Момичета, имам нужда от помощ, кое е 22 соу в София, мислех, че е това на 5 кьошета срещу трамвайната спирка, ама май не е така?
Виж целия пост
# 539
Най-после оценки по биология за НПМГ - 6.00

Браво на детето!  Simple Smile


Нашите са в Шумен на мат. турнир, щерката се оплака, че стигнали след 7 часа път и се оказало, че има някакво объркване с резервациите; държали са ги повече от час във фоайето на хотела, в който трябваше да бъдат и ги изпратили в друг. Снощи в 20 ч. още не се бяха настанили. Ще видим днес в каква кондиция ще бъдат.
Те децата не се впечатляват отрицателно от такива неуредици, за тях даже е купон.
 Няма страшно ще се оправят.

Рони Ро браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия