"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 255
Привет! Напрегната серия, хареса ми. Фето ме извади накрая от релси. Тепърва ще видим дали наистина е убил Хю или го е спасил. Не ми е жал за Хю, а за Ел. Дори и да го е спасил, няма да тръгнат доброволно да оневиняват Ел. Ще трябва да притиснат Фатих. Добре, че жената в полицията го разпозна, подкупена или не.
  На края предполагам Йомер, мислейки, че Елиф е убила Хю, се е почувствал така, както Елиф, разбирайки, че Хю е убил баща й. Дали Йомер разбира, че Елиф е дрогирана? Едва ли. Ще помисли, че е в шок от случилото се. А и дадоха, че тя започва да вижда мъгляво, което значи, че идва в съзнание.
Виж целия пост
# 256
Ама ,са гадни,СЦ, можеха да ни дадат една хубава серия #2gunfire
Ама, не трябва да ни е -гадно #2gunfire
Виж целия пост
# 257
Привет! Напрегната серия, хареса ми. Фето ме извади накрая от релси. Тепърва ще видим дали наистина е убил Хю или го е спасил. Не ми е жал за Хю, а за Ел. Дори и да го е спасил, няма да тръгнат доброволно да оневиняват Ел. Ще трябва да притиснат Фатих. Добре, че жената в полицията го разпозна, подкупена или не.
  На края предполагам Йомер, мислейки, че Елиф е убила Хю, се е почувствал така, както Елиф, разбирайки, че Хю е убил баща й. Дали Йомер разбира, че Елиф е дрогирана? Едва ли. Ще помисли, че е в шок от случилото се. А и дадоха, че тя започва да вижда мъгляво, което значи, че идва в съзнание.

Ако държат да ни го показват като умен полисмен - само едно боцване на веничката на Ел му трябва
Виж целия пост
# 258
100 Потребители и 140 Гости преглежда(т) тази тема.  #Crazy А само десетина устати тука се излагаме.  tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 259
В подсказките се казваше,че Йо ще се усети,че е натопена Елиф.По някое време ще я приберат,пък девремите ще доказват обратното
Виж целия пост
# 260
100 Потребители и 140 Гости преглежда(т) тази тема.  #Crazy А само десетина устати тука се излагаме.  tooth tooth tooth

Нали знаеш, всеки се излага според възможностите си, явно нашите са в повече  Joy  Joy  Joy
Или виното ни е в повече.  Laughing
Виж целия пост
# 261
Хубава серия си беше! newsm10

Хриси, благодаря ти, деврем! Hug  bouquet

Значи, всички жертви досега ги стреляха пред погледа ни. Дори и Светлана не ни я спестиха, че чак гадно ми стана. А Хю само на снимки го видяхме мъртъв и само звуци от изстрел. Хайде, играта на Фатю започна. Peace Peace Peace А думите дето ги каза накрая си бяха май повече да ги чуе ортака, така за по-сигурно.
Та, с Таяр по таяровски. Иначе  олмаз..! Naughty

Ринка, мерси за трея! newsm51
Виж целия пост
# 262
100 Потребители и 140 Гости преглежда(т) тази тема.  #Crazy А само десетина устати тука се излагаме.  tooth tooth tooth
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Селфи, това с излагането се учи по-нагоре - не всички са достигнали това ниво  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 263
И на мен серията на първо четене много ми хареса. Peace
Благодарение на Хриси   bouquet и руския превод/когато не се караха  Mr. Green/ ми светна малко за какво иде реч. Но си е нужен превод за да осмислим епизода

Само се чудя Ком'саря  като настояваше Ел да си отиде у тях, защото не било добре да остава в къщата, защо не постави някаква охрана? newsm78 Или и това е за нуждите на сценария Thinking Wink

Иска ми се Фето да е направил постановка за Тате с убийството на Хю Peace Защото не ни го дадоха, че е убит, а само снимка в  GSM на Чиче  и съобщение по новините. Така, че сега ни предстои да гледаме надлъгване между Чиче, Фето и Ком'саря

За оправяне на вкуса от края на серията Peace





Ринка  smile3525 за фрагмана. Мисля да ни пуснат направо и 45 еп  Whistling
Виж целия пост
# 264
Значи ако има анкета за Хю, мисля че е жив.
И ако има анкета за Елмер, мисля че Йо въобще няма да се усъмни в нея.
То от сто километра си личи, че нищо не е по реда си на тая сцена.
Виж целия пост
# 265
Значи ако има анкета за Хю, мисля че е жив.
И ако има анкета за Елмер, мисля че Йо въобще няма да се усъмни в нея.
То от сто километра си личи, че нищо не е по реда си на тая сцена.

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 266
Обаче и на Чичо пак нещо му се сгафило. На трея гледа като п*****н.  Wink
Виж целия пост
# 267
Цитат
...Само се чудя Ком'саря  като настояваше Ел да си отиде у тях, защото не било добре да остава в къщата, защо не постави някаква охрана?

Вероятно трябва да има някаква причина. Може да поиска охрана, но сигурно има процедура.
А дали ще изтъкне достатъчно основания  newsm78 На тоя етап, аз не виждам такива.
Не знам в правомощията ли му е да поставя сам охрана.

Мерси за гифчетата  Hug Уличната им целувка си беше огинььь  Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
Хади още веднъж да почерпя

Martell L,Or, моля  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 269
Такаааа,епизода не го изгледах,но ви четох и ми изникнаха някои питанки.
Как във всички серии до сега Елка беше първа в управлението ,а баш в тази не стъпи там?
Как след като разбраха,че Али и Хю избегаха,след като Тайяр я посети в розовото еве и я заплаши, а Метин нахлу в къщата на Денизер и то не в стаята на Нилю,а в тази на ЕЛ,ееееееее как аджеба не сложиха охрана на Ел?
После каква е тая началничка дето им иска доклади?Ние що не сме я видели още-направиха топ екипа и полицията отново за смях.


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия