"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 270
Хриси Hug newsm51
за превода Peace
На всички ,момичета благодаря за веселата ,компания Peace
Канти Hug
за прелюдията ,към ,,чая,,
https://vine.co/v/e7mFxQFZ1HL
Аз, пак да питам,де-ами -леля newsm78
Видях, че ще имаме серия на 6.05,а дали е сигурно newsm78
Щото, май по график-не ни се полага
Виж целия пост
# 271
Канти, Йомер не постави охрана защото за такова нещо се изисква прокурорска заповед. Посред нощ малко трудно ще я вземе. Просто Синьорината трябваше поне веднъж да го послуша и да си отиде  в бащината къща.
Виж целия пост
# 272
Привет! Напрегната серия, хареса ми. Фето ме извади накрая от релси. Тепърва ще видим дали наистина е убил Хю или го е спасил. Не ми е жал за Хю, а за Ел. Дори и да го е спасил, няма да тръгнат доброволно да оневиняват Ел. Ще трябва да притиснат Фатих. Добре, че жената в полицията го разпозна, подкупена или не.
  На края предполагам Йомер, мислейки, че Елиф е убила Хю, се е почувствал така, както Елиф, разбирайки, че Хю е убил баща й. Дали Йомер разбира, че Елиф е дрогирана? Едва ли. Ще помисли, че е в шок от случилото се. А и дадоха, че тя започва да вижда мъгляво, което значи, че идва в съзнание.

Ако държат да ни го показват като умен полисмен - само едно боцване на веничката на Ел му трябва

Кити Peace така е, но за нуждите на сценария Чиче /неговите хора/сигурно е измисли да й се сложи  вещество, 'дето се разгражда за части от секундата  Joy
Виж целия пост
# 273
Звезди,
леля е по-голяма загадка и от чиче.Или поне така я представят засега.Аз още не съм гласувака и не виждам и резултатите да се ориентирам с жокер,че този път ми е трудно
Виж целия пост
# 274
Значи ако има анкета за Хю, мисля че е жив.
И ако има анкета за Елмер, мисля че Йо въобще няма да се усъмни в нея.
То от сто километра си личи, че нищо не е по реда си на тая сцена.

Така, така! Peace
Благодаря за превода! newsm51

Чудесна серия! И пак с много сериозни въпросителни. Време  е вече и за тази прословута  и дългоочаквана сделка с държавата. Откога я чакам Laughing
Виж целия пост
# 275
Ринка, благодаря за новата темичка и за фрагмана.  newsm51

Честито на позналите за чая.

И според мен Хюсеин е жив.

Обаче сценаристките раздават гадостите не на килограм, а на тонове.

Много хубави сцени имаше в тази серия.

Аз се питам кой е началникът, виждали ли сме го? Защото той е човек на Таяр.

Канти, ама как ще назначи охрана на Елиф. Това полицаите да не са му на частно разположение?
Виж целия пост
# 276
Звезди,
леля е по-голяма загадка и от чиче.Или поне така я представят засега.Аз още не съм гласувака и не виждам и резултатите да се ориентирам с жокер,че този път ми е трудно
Ети Hug
и, аз не съм гласувала за леля, ми то те СЦ,дали знаят newsm78
Виж целия пост
# 277
100 Потребители и 140 Гости преглежда(т) тази тема.  #Crazy А само десетина устати тука се излагаме.  tooth tooth tooth


  Кефиме ви се  Hug  Laughing  



Виж целия пост
# 278
Кити Peace така е, но за нуждите на сценария Чиче /неговите хора/сигурно е измисли да й се сложи  вещество, 'дето се разгражда за части от секундата  Joy

Канти, това повечко по филмите го има, не че не е възможно  Peace За всичко си има начини - въпрос на физиология, патофизиология, биохимия и т.н.  newsm43 Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Канти, Йомер не постави охрана защото за такова нещо се изисква прокурорска заповед. Посред нощ малко трудно ще я вземе. Просто Синьорината трябваше поне веднъж да го послуша и да си отиде  в бащината къща.

Фентъзи Peace да ама иначе нямаше да е неговата Синьорина -Вироглавата коза  Laughing

Виж целия пост
# 280
Обаче забелязахте ли, че не дадоха директно, че Леля разговаря с Чичи.  Thinking
Т.е. дадоха ни ги последователно един след друг, ама ме налегнаха едни съмнения  newsm78
Дали е в плана на Чичи, или в нечий друг план  newsm78
Виж целия пост
# 281
Значи аз тази евентуална сделка я виждам само ако Хюсеин е жив и свидетелства срещу Тайар newsm78 иначе не виждам кой и за какво ще се договаря. Елиф е невинна-това ще се докаже,или пък Фатих и Хюсеин дружно да се договарят newsm78
Виж целия пост
# 282
Аз се чудя леля и Тайяр дали не комуникират с един и също човек.Обаче нейните интриги са вътре из семейството и нещо се разколебавам
Виж целия пост
# 283
Обаче забелязахте ли, че не дадоха директно, че Леля разговаря с Чичи.  Thinking
Т.е. дадоха ни ги последователно един след друг, ама ме налегнаха едни съмнения  newsm78
Дали е в плана на Чичи, или в нечий друг план  newsm78

Така, както са ни подкарали, да не излязат тайни любовници  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 284
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия