
за превода

На всички ,момичета благодаря за веселата ,компания

Канти

за прелюдията ,към ,,чая,,
https://vine.co/v/e7mFxQFZ1HL
Аз, пак да питам,де-ами -леля

Видях, че ще имаме серия на 6.05,а дали е сигурно

Щото, май по график-не ни се полага






така е, но за нуждите на сценария Чиче /неговите хора/сигурно е измисли да й се сложи вещество, 'дето се разгражда за части от секундата




А само десетина устати тука се излагаме.

така е, но за нуждите на сценария Чиче /неговите хора/сигурно е измисли да й се сложи вещество, 'дето се разгражда за части от секундата
За всичко си има начини - въпрос на физиология, патофизиология, биохимия и т.н.
да ама иначе нямаше да е неговата Синьорина -Вироглавата коза 

иначе не виждам кой и за какво ще се договаря. Елиф е невинна-това ще се докаже,или пък Фатих и Хюсеин дружно да се договарят



Препоръчани теми