"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 511
  • 735
# 375


днес ще съм така
хубавото е че от утре съм отпуска
лошото, че днес трябва да се работи работа за три дни напред

Виж целия пост
# 376
Добриютро, изложени и неморални!   love001 Дваж по-изложената и неморална ви поздравява със сутрешно кафе от няколко конски сили!  hahaha hahaha


Ей, нямате спирка! Гледам прехвърлили сте целия наличен на земята зоосвят и сте се спрели на кроки... Ама що така принизявате ценната кожа - я какви чепички и чантета стават от нея  hahaha hahahaАз имам друго предложение - тазманийски дявол - хем е с ограничен район на пребиваване, хем е грозен, гръмогласен, олигавен и миризлив  Joy Joy Joy
И до мойте кесчета сте стигнали  smile3521 smile3532. За протокола - не са кексчета, а козуначета, но всъщност това е без значение - все е сладко и се лепи  Joy Joy Joy
Разчепкали сте основни загадки  smile3521. Аз днес ще се отдам на дълбокомислен и аналитичен размисъл, за да се изложа по-качествено довечера  hahaha hahaha
Сега ви пожелавам лек последен работен ден и много слънце в душите  Heart Eyes Hug


Скрит текст:
Виж целия пост
# 377
Добро утро и от мен..
Имам една лош" вест-като Прегазена съм  от Булдозер
и една  хубав" вест-сънувах Елмер

Виж целия пост
# 378
Привет,девремки! Добро да е утрото ви и още по-хубав денят.
Много ми харесаха сцените с нашите ГГ-чудесни са,хубави бяха и сцените с Арда и Пельо.
Не ми хареса,че Ипек не сподели с Йомер кой направи мръсотията с теста-може би ще разберем мотивите й след превода.
Не знам защо,но сцените между Нилюфер и Фатих за мен специално не съдържат нищо повече от една страст,никаква взаимна любов не виждам PeaceНилюфер е влюбена,но Фатих-не.Може и да греша относно него,дано е така,но за мен той си е един 100% егоист-покварен,алчен и безогледен.Каквито и да са му дълбоките замисли този план да съсипе за пореден път Елиф не мога да му простя-нещо не му вярвам и се надявам,че макар и в полубудно състояние Елиф видя,че той кара колата и ще си спомни.
Планът на Чиче ми се вижда наистина супер тъп и глупав-не знам кой полицай,най-малкото пък Йомер ще си помисли,че след прекараните заедно нощ,ден и вечеря Елиф изведнъж ще превърти,ще отиде до в къщи,ще вземе пистолета,ще прелети без кола,с туба бензин в ръка до някаква си запусната местност и ще гръмне горкия Хюсеин-наистина тъпо измислено.Отново не мога да приема тези глупости от СЦ,при положение че остават 4-5 епизода,а драгият зрител нищо не е разбрал все още за миналото на Тайарови,Демирови,Денизерови и лелята.Но не -СЦ ще вкарват отново Елиф в ареста Sick
Не ми стана ясно как Светлана разбра,че ще я убият,но като всяка обичаща майка намери най-подходящото място за детето си-много затрогваща сцена беше в къщата на Демир.
Е-дано след преводите много неща станат по-ясни.
Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 379


Виж целия пост
# 380
Добро утро Hug
Ринка, мерси за новата тема Hug
И на всички ви благодаря за пожеланията, наистина сте много мили Hug
Кити, тъкмо ще си пийна кафенце и аз Hug

Едвам изчетох старата тема, а като видях колко сте писали в тази съм така  Shocked
Едва ли ще сте смогна, но ще опитам....
Важното е, че са пили чай Heart Eyes Може пък СЦ да са ни чули, а на позналите - честито! Hug
Виж целия пост
# 381
Аз залагам че Фето играе засега по свирката на Таяр за да го докопа наистина с нещо голямо от което да не може да се отърве.

 Peace и аз така. А и при Чичи няма хън-мън. На тоя етап трябва да му ходи по свирката на 100% защото и без това е на изпитателен срок.

Четох, четох, посмях се с кюфтаците Embarassed Blush Mr. Green
И стигнах до тук....

Аз съм в същия лагер, бройте ме и мен Peace
От самото начало му вярвам на тоя келеш, че няма да се продъни до ниво Чиче Wink
Нооо, както казвате и вие - има още работа за вършене. А, най-добре се върши работата, когато Чиче ти се довери. До сега са ни показали Фето за умен и комбинативен, така, че тази линия ще продължи Peace
Виж целия пост
# 382

smile3535 Хоп и аз при вас  Wink. Засега си мисля, че играта на Фето е двойна... или тройна... - първо за него си, после за чичи и накрая за Елмер.  Пак казвам, засега, си мисля, че устрои едно голямо театро за пред чичи, тъй като он го усети, че май послъгва  Thinking. И в този ми ред на мисли - театрото изисква и да позатворят Ел - това Фето го е предвидил, затова и каза, че се надява по-леко да се отърве. И понеже цялата тази постановка е съшита тук-там с бели конци /може би умишлено/, смятам, че Йо сравнително бързо ще се усети. Колкото до трупясването на Ел - пак засега си мисля, че Фето използва друго вещество, а не онова, което Бос му даде. А след такова омайване почти в реда на нещата е "пострадалият" да няма ясен спомен. Пък и в трея ни загатнаха май, че Ел започва нещо да си спомня.
За началната сцена на серията - ох, ох, ох - чудя се какво по-малко изложително да кажа  hahaha Ама страст, ама чудо. И пак ще предложа на снимачната площадка да има душ-кабина, щото само кръстосване на крака и отделни завивки гаче ли не помагат чак толкова  Joy Joy Joy newsm43 Ами все пак това са млади хора, в разцвета на хормоналните си сили  Joy Joy Joy Но пък ме изкефиха максимално. Не ноктите на краката, както писа Хриси, ами не знам какво ми изтръпна /айде няма да уточнявам/  Mr. Green Малко не ми аресА като че ли прибързаното искане на Йо да се женят. Че ще го направят - повече от ясно е, но като че ли не беше точно моментът - според мен.
Чичко е притеснен, тазманийския дявол - също. И има защо.
Ипекче, като е тръгнало да става откровен деврем - ами да беше го докарала до края. Някой ще каже - не е искала чак толкова да същисва Йо. Че то закъде повече.... Май и тя си има собствани планове - дано да са читави.
Засега толкова, продължавам да мисля с единствената си будна клетка  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 383
ДобрЮ УтрУ! Аз ЕлМери не сънувах, но с кафето пак прегледх сдобряването - ми много страстно бееееее!!!
Не съм го виждала Енго да е толкова реално страстен в роля, е може би в Облака, но не е същото  Peace За Туба, знам че е прекрасна и не коментирам отиграването на Елиф, изобщо страхотни сцени са заснели, повярвах им на 1000%, че се сдобряват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:















Виж целия пост
# 384
Хайде и от мен Привет, момичета неутолими за купон.   love001
Нека и аз споделя мислите на моите последни будни клетки/ Здравей, kyty  Hug  /,
преди да ги приспя след нощната си смяна.
Вие така добре сте огледали маса варианти, но не видях предположение за евентуално завещание на името на Елиф.  newsm78
Защо ми се чини, че това е основание и за Чичи и за Леля да искат нейното елиминиране
 и да ухажват после милата и какичка, нали щеше да му е нужна Аслъ.  Peace

Желая Ви хубав и успешен ден!
До после,  с благодарност към всички вас     newsm03

Виж целия пост
# 385
Златни, имам една молба към специалистките по стоп кадри  Praynig newsm43
След големия сдобрителен чай, разговорът в чаршафите... та по едно време ръчичката на Йо се понавря малко по-надолу по гърбето на Ел - под чаршафчето  Wink
Се извинявам, значи, за молбата, обаче с тоя сериал и с тия актьори взеха да ме правят воайор  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 386
След сряда вечер май на всички ни денят минава тежко ooooh!
Сега както казахте ще имаме Фето/Мето-артистът.Ще ми е интересен трей2,ако ни пуснат нещо по-насочващо.
Без превод не ми стана ясно защо Тайяр отиде при Елиф.Нещо Аслъ споменаваше и какво е това за последния й шанс.Искаше да я предупреди да не се вре в бакиите му ли newsm78,но той така или иначе вече имаше изготвен план за нея newsm78
Наш комисар,седнал на тез студени стълби пред вратата,имаше около 4-5 минути,в които говори на Елиф.След 4 серии мълчание хубаво си изля душата и логично пътят до спалнята го взеха на бегом Wink

п.п.Днес Али дали вече премина транзит през Булгаристан Laughing
Виж целия пост
# 387

Не съм го виждала Енго да е толкова реално страстен в роля, е може би в Облака, но не е същото  Peace За Туба, знам че е прекрасна и не коментирам отиграването на Елиф, изобщо страхотни сцени са заснели, повярвах им на 1000%, че се сдобряват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Здравей, Нианта - много точно казано!
Дори и в "Облака" страстта изглеждаше режисирана, докато тук беше толкова истинско изиграно и от ДВАМАТА, че чак ми стана неудобно да гледам. Даже, после, спокойната сцена в леглото не ме издразни толкова с кръстосаните крака - пак си бяха истински и си се наслаждаваха.
Виж целия пост
# 388
Добро утро!  Hug

Благодаря за новата тема, Ринка  Hug !  newsm51

Не зная как да ви наричам синьорини ли, девреми ли, но сте изключително забавни!  newsm10

Много предположения, много нещо, аз обаче не коментирам без превод. Хубав превод направиха Хриси  Hug и Анджела, но не ми стигна...



От всичко най ми хареса играта с ръце - не го бях гледала до сега в сериал и беше красиво.  Peace

Приятен ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 389
Наш комисар,седнал на тез студени стълби пред вратата,имаше около 4-5 минути,в които говори на Елиф.След 4 серии мълчание хубаво си изля душата и логично пътят до спалнята го взеха на бегом Wink

п.п.Днес Али дали вече премина транзит през Булгаристан Laughing

Ох, Ети  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo, ще събудиш и втората ми клетка, а тя все още е изморена  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия