днес ще съм така
хубавото е че от утре съм отпуска
лошото, че днес трябва да се работи работа за три дни напред
Дваж по-изложената и неморална ви поздравява със сутрешно кафе от няколко конски сили!

Аз имам друго предложение - тазманийски дявол - хем е с ограничен район на пребиваване, хем е грозен, гръмогласен, олигавен и миризлив

. За протокола - не са кексчета, а козуначета, но всъщност това е без значение - все е сладко и се лепи

. Аз днес ще се отдам на дълбокомислен и аналитичен размисъл, за да се изложа по-качествено довечера


Нилюфер е влюбена,но Фатих-не.Може и да греша относно него,дано е така,но за мен той си е един 100% егоист-покварен,алчен и безогледен.Каквито и да са му дълбоките замисли този план да съсипе за пореден път Елиф не мога да му простя-нещо не му вярвам и се надявам,че макар и в полубудно състояние Елиф видя,че той кара колата и ще си спомни.




Може пък СЦ да са ни чули, а на позналите - честито!
и аз така. А и при Чичи няма хън-мън. На тоя етап трябва да му ходи по свирката на 100% защото и без това е на изпитателен срок.


Хоп и аз при вас
. Засега си мисля, че играта на Фето е двойна... или тройна... - първо за него си, после за чичи и накрая за Елмер. Пак казвам, засега, си мисля, че устрои едно голямо театро за пред чичи, тъй като он го усети, че май послъгва
. И в този ми ред на мисли - театрото изисква и да позатворят Ел - това Фето го е предвидил, затова и каза, че се надява по-леко да се отърве. И понеже цялата тази постановка е съшита тук-там с бели конци /може би умишлено/, смятам, че Йо сравнително бързо ще се усети. Колкото до трупясването на Ел - пак засега си мисля, че Фето използва друго вещество, а не онова, което Бос му даде. А след такова омайване почти в реда на нещата е "пострадалият" да няма ясен спомен. Пък и в трея ни загатнаха май, че Ел започва нещо да си спомня.
Ама страст, ама чудо. И пак ще предложа на снимачната площадка да има душ-кабина, щото само кръстосване на крака и отделни завивки гаче ли не помагат чак толкова
Ами все пак това са млади хора, в разцвета на хормоналните си сили
Но пък ме изкефиха максимално. Не ноктите на краката, както писа Хриси, ами не знам какво ми изтръпна /айде няма да уточнявам/
За Туба, знам че е прекрасна и не коментирам отиграването на Елиф, изобщо страхотни сцени са заснели, повярвах им на 1000%, че се сдобряват


/,




,но той така или иначе вече имаше изготвен план за нея 

За Туба, знам че е прекрасна и не коментирам отиграването на Елиф, изобщо страхотни сцени са заснели, повярвах им на 1000%, че се сдобряват


! 

и Анджела, но не ми стигна...

, ще събудиш и втората ми клетка, а тя все още е изморена
Препоръчани теми