

момичета, да няма някакъв проблем моята сладурана? не дава да й сменям пампито, едва я забърсвам.
доколкото разбирам няма слепване, 
момичета, да няма някакъв проблем моята сладурана? не дава да й сменям пампито, едва я забърсвам.
доколкото разбирам няма слепване,
но сега така се дърпа и пищи, стиска крачетата. само като види пампито и бяха
момичета, да няма някакъв проблем моята сладурана? не дава да й сменям пампито, едва я забърсвам.
доколкото разбирам няма слепване,
момичета, да няма някакъв проблем моята сладурана? не дава да й сменям пампито, едва я забърсвам.
доколкото разбирам няма слепване,
за това не съм се замисляла, скоро не съм я оставяла без, не е показвала особено желание да е без пампито. с гърнето сме до под кривата круша
сега слагаме мечето да пишка
да се успокоим, че гърнето не хапе
Препоръчани теми