Слънчицето силно грее вече, а във нас расте декемврийско човече!

  • 33 096
  • 734
# 270
Аз не съм спряла да повръщам също.Дори вчера като се прибирахме към София понеже минахме през дефилето ( НИКОГА не ми е ставало лошо ) еееее казвам ви направо ми идеше да слеза и пеша да си ходя.През целия път повръщах 2 пъти и съм седяла като куче на отворен прозорец и главата на вън.А като се прибрахме повърнах още 2 пъти.Днес цял ден ми се гади и съм на печени филийки със сиренце и по малко вода....положението е страшно  Laughing дано по скоро мине на всички ни
Виж целия пост
# 271
Здравейте мами,върнахме се от лекар имаме си сърчице много се радвам,всичко е наред.Да ви питам знаете ли сайта който е за здравните,за да проверя колко има за плащане.
Виж целия пост
# 272
Здравейте!

Много съжалявам, момичета - кураж и смело напред!

Ох, като заговорихте за повръщане, че при мен няма .. но има адско повдигане. Днес ми се повдигна от кучето, дето ходи по "голяма нужда", голямо напъване беше, но не върнах, но за сметка на това доста ме заболя корема. Вас боли ли ви при напъни? Малко се притесних, дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 273
Здравейте мами,върнахме се от лекар имаме си сърчице много се радвам,всичко е наред.Да ви питам знаете ли сайта който е за здравните,за да проверя колко има за плащане.


Браво мила много се радвам честито сърчице! Все хубави новини да има! Hug
Виж целия пост
# 274
Petar Ani Zlatanovi  - НАП - Здравни осигуровки
https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home
Виж целия пост
# 275
Оперираха ме от апендицит. Няма такава гадост. Заради бебока не ме обезболяваха, ама пък за сметка на това ме караха да ходя.. бррр.
Лошото е, че днес ме гледаха на ехограф, от тези, подвижните. Почти съм убедена, че видяхме пулс, но доктора твърди че е малко мъничко ембриончето за седмицата си. Ще се побъркам. Утре ще ме гледат в кабинета, стискайте палци, момичета!
Виж целия пост
# 276

А ето това е моя.Избрах го да е на 3MHZ защото е по чувствителен.Дойде ми да 2 седмици.
http://www.aliexpress.com/item/3-MHZ-Prober-Blue-colour-Sonoline … g/2032263296.html

Пробва ли го вече  Wink
Виж целия пост
# 277
Аз май успях да го намеря къде е мъника, но много тихо се чуваше.

Момичета, имате ли вече коремчета? Аз да, иначе не съм напълняла. Обаче си имам коремче и гърдите ми са станали много големи.
Виж целия пост
# 278

А ето това е моя.Избрах го да е на 3MHZ защото е по чувствителен.Дойде ми да 2 седмици.
http://www.aliexpress.com/item/3-MHZ-Prober-Blue-colour-Sonoline … g/2032263296.html

Пробва ли го вече  Wink

О аз го ползвам от няколко седмици вече:))
Супер съм доволна.Само първият път ми отне повече време да го открия бебчо ама сега вече си го знам къде е и много бързо го чувам:))
Виж целия пост
# 279
 Аз също малко коремче, и мен гърдите ме болят.Качила съм няма и 2 кг в 9г.с и 4 дена съм.
Виж целия пост
# 280
С тези лоши вести цяла нощ сънувах кошмари, ужасно съжалявам за всички момичета при които нещата не се развиха по желания начин. Стискам ви палци и ви прегръщам, дано скоро щастието да ви се усмихне отново и да гушкате сладки бебоци.

mim_i бързо излизане от болницата и възстановяване, надявам се че всичко ще е наред и няма да ти се налага влизане в болница чак до деня на раждането  Hug

Виж целия пост
# 281
Здравейте момичета, 
много ми е тъжно за напусналите ни момичета. УСПЕШНИ последващи бременности, не се отчайвайте.  Hug
Petar Ani Zlatanovi, честито сърчице.  Hug
Divost, бързо възстановяване и стискам палци всичко да е наред с бебчо.  bouquet
Mim_i,    Praynig всичко да е наред с другото бебче.
Софи, dimacii, стиснати палчета за прегледите, да видите вашите пораснали бебочета с тупкащи сърчица.
Ние днес се видяхме с нашето ЧУДО. Пораснали сме 23 мм. с биещо сърчице, малки ръчички и крачета, отговаряме си на седмиците 9+2 . Щастлива съм и се моля за такива хубави новини докрая.  :pray
Един съвет от мен за запекът, смелете си ленено семе и всяка вечер си хапвайте по лъжица от семето. Помага и е богата на Омега 3.
Хубава вечер.  bouquet
Виж целия пост
# 282
Здравейте, момичета!
Относно коремчетата - в паника съм едва ли не - в 7 седмица и малко съм и за мен си имам коремче. То прилича повече на преяждане или сланинка. Не мога да повярвам! Вярно, че при втора бременност казват, че по-рано започва да личи, а и предишното ми раждане е преди 1 година и 6 месеца, но все пак... Качила съм над 2 кг вече  #Crazy..
Исках с тази бременност да продължа да правя упражнения, но с отлепването, което регистрираха, за момента не си позволявам.
Виж целия пост
# 283

А ето това е моя.Избрах го да е на 3MHZ защото е по чувствителен.Дойде ми да 2 седмици.
http://www.aliexpress.com/item/3-MHZ-Prober-Blue-colour-Sonoline … g/2032263296.html

Пробва ли го вече  Wink

О аз го ползвам от няколко седмици вече:))
Супер съм доволна.Само първият път ми отне повече време да го открия бебчо ама сега вече си го знам къде е и много бързо го чувам:))
Аз още не съм го чула а съм в 10 седмица +2 дни. Предния път ме регистрираха, гледаха ме и с вагинален и с коремен и уж всичко си е наред. Но не съм чула сърчицето, само съм го виждала как тупти. Утре ще нося изследвания и ще я помоля да го чуем, че на консултация съм чак на 26.05.
Коремче и аз като другите имам, и съм малко над 3 кг отгоре. Но го отдавам на голямото ядене в началото като спрях да пуша. Още на първия тест спрях и започнах заместването с папане Simple Smile
Виж целия пост
# 284
 innersmiley   Да ти кажа мисля че докторите просто много не им се занимава да настроят звука за да го чуеш сърчицето на ехографа.Мойта докторка понеже ми е близка и ме пита искам ли да го чуя а не само да го виждам.Доста си поигра да го хване звука и аз затова си мисля, че не им се занимава а само ти го показват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия