"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 60
"От местопрестъплението Истанбул"  Wink няма ли да намерят ДНК мат'риал за да го изследват дали е на Хю?  newsm78
Нямало. Outta Joint Имало три косъма, но лошокачествената боя е съсипала ДНК-то. Outta Joint

 Joy Joy Joy В случая не им трябва косъН, една лопатка и метличка ще им свършат работа  hahaha hahaha hahaha
Кити Hug
ама ,нали може да се прави анализ и на зъбите newsm78
Виж целия пост
# 61
ама ,нали може да се прави анализ и на зъбите newsm78

За нуждите на сценария, Хю ще се окаже, че е бил с някакво пласмасово чене  Grinning
Виж целия пост
# 62
Чак толкова да е изпепелен трупът?  newsm78 Все нещо трябва да има за доказателство за да има съболезнования, сълзи и погребение?  Thinking
Виж целия пост
# 63
Чак толкова да е изпепелен трупът?  newsm78 Все нещо трябва да има за доказателство за да има съболезнования, сълзи и погребение?  Thinking

Ще има, ще има. Тая брадва дето ни я размахва под носа Фето, за какво мислиш че е била  Grinning
Чудя се само, откъде точно му е отрязал днк-то  newsm78
Виж целия пост
# 64
Kara PAra Aşk 45.Bölüm Fragman 3



Какво става? Аби ли излита накрая?  newsm78
Виж целия пост
# 65
Чак толкова да е изпепелен трупът?  newsm78 Все нещо трябва да има за доказателство за да има съболезнования, сълзи и погребение?  Thinking

  ВЕрно. Онзи със спринцовката не беше ли висок колкото Хю? Ако мама Елван не му е майка и Омер - брат, Мелике ако е "крала" чоджуците, за какъв ДНК-тест можем да говорим? Crossing Arms Остава и Бурхан да не му е син. Ееее, много искам. Joy
Виж целия пост
# 66
Селфи,  Hug


Виж целия пост
# 67
Чак толкова да е изпепелен трупът?  newsm78 Все нещо трябва да има за доказателство за да има съболезнования, сълзи и погребение?  Thinking

Селфи, забравих да добавя и сито към нужния инвентар  Joy Joy Joy
Е как да не е изпепелен - я какъв огин му спретнаха - като за индийско погребение  hahaha. Сандъкът най-вероятно ще е закован, което не пречи на сълзите. Пък и за нуждите на сценария може да са открили пластмасовото чене  или корен от някой автентичен зъб  hahaha hahaha newsm43 newsm52
Виж целия пост
# 68
Ето,я банята двамата са мокри.
А, какъв беше тоя самолет накрая newsm78

Виж целия пост
# 69
Ей ви на и душ.... ама облечен  hahaha
Виж целия пост
# 70
Защо се къпят облечени?  newsm78 Embarassed
Някой заминава, но #Кой?  Thinking
Виж целия пост
# 71


  ИскАх душ, те сега решили да го сложат ooooh!
Виж целия пост
# 72
Защо се къпят облечени?  newsm78 Embarassed
Някой заминава, но #Кой?  Thinking

  За "изтрезняване" на дрогираната. Омер я крепи, защото още не може да стои сама на краката си. Чай, дрога, чай... Thinking
Виж целия пост
# 73
Ще ги понамокрят сега,че после иде суша Wink
какъв е този самолет наистина-нещо като някакви мечти ми изглежда на комисаря
Виж целия пост
# 74
Омер да не изпраща Елиф със самолет някъде? Thinking

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия