"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 45
Йо е над тези неща, ще плюе на наследството и ще върне забуленото девойче обратно  Grinning

А откъде ще вземе кинти за гаранция за годеница номер 3?  Wink

Глупости си дрънкам докато чакам резюме.  Joy
Виж целия пост
# 46
Виж целия пост
# 47
Йо е над тези неща, ще плюе на наследството и ще върне забуленото девойче обратно  Grinning

А откъде ще вземе кинти за гаранция за годеница номер 3?  Wink
баджанакът може пак да се отзове:)

Пускате ми сега една муха-как тъй още нямаме менте на някое завещание
Виж целия пост
# 48
А откъде ще вземе кинти за гаранция за годеница номер 3?  Wink

Не му трябват кинти за гаранция, за три серии все ще я оневини и измъкне  Grinning
Виж целия пост
# 49
А за Филизче каква я мислите? Това девойче знае твърде много за една проста домашна подлога на дзверо  newsm78
Виж целия пост
# 50
 Joy Joy Joy  Молят се на Бисена да каже нещо за 45.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 51
А за Филизче каква я мислите? Това девойче знае твърде много за една проста домашна подлога на дзверо  newsm78

Филизче е в течение на всичко, знае повече и от нас, и от три километра личи, че чака да клъвне парче от баницата.
Виж целия пост
# 52
 Хелоу, изгледах първа серия на "Отново любов", но не се видях. По-нататък ли се включвам? Thinking

Сори, ама коя от двете Убавици на ника си  newsm78  Grinning
По-кльощавката ми се привидя да играе.
п.п. Аз вече го зарязах  Joy обаче чак на 10-та серия, което за мен си е направо постижение  Grinning

Относно КРА, имам чувството, че нещата ще са доста по-прости, отколкото си мислим  Thinking
Т.е. както и при Хю, участниците в конспирацията са под носа ни.
Вероятно за да седи нужните 3 епизода Ел в затвора, Чичи ще извади и някой свидетел, който я е видял, защото Фето се постара да тропоса инсценировката доста нескопосано.



  По хубост съм компилация от двете, Crazy иначе си искам да съм кметица. Party

  Чашка кафенце от Арда:

Виж целия пост
# 53
 newsm78



  Това колаж ли са направили? За какво е линейката, а Омер вози Елиф в Хондата си?
Виж целия пост
# 54
Линейката би трябвало да е за "останалото от Хю".
Виж целия пост
# 55
"От местопрестъплението Истанбул"  Wink няма ли да намерят ДНК мат'риал за да го изследват дали е на Хю?  newsm78
Виж целия пост
# 56
Линейката би трябвало да е за "останалото от Хю".

  Гробарските линейки много съм им луксозни. Thinking Нашите са от преди 30 години. Sick

Стари кадри от запис на "отиване в панделата". Но ако са от 45 болюм, може да го броим за трей от кибиците:

https://www.facebook.com/video.php?v=371731429677804
Виж целия пост
# 57
"От местопрестъплението Истанбул"  Wink няма ли да намерят ДНК мат'риал за да го изследват дали е на Хю?  newsm78

  Нямало. Outta Joint Имало три косъма, но лошокачествената боя е съсипала ДНК-то. Outta Joint



  Някои искат фрагман с Фатих и Нилюфер. Party Там ще е чаят. hahaha
Виж целия пост
# 58
"От местопрестъплението Истанбул"  Wink няма ли да намерят ДНК мат'риал за да го изследват дали е на Хю?  newsm78
Нямало. Outta Joint Имало три косъма, но лошокачествената боя е съсипала ДНК-то. Outta Joint

 Joy Joy Joy В случая не им трябва косъН, една лопатка и метличка ще им свършат работа  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 59
Сабинка Hug
аз видях, на видеото, че Омер остана в полицията, а някаква жена съпровожда Ел, значи ,Ел я карат в затвора newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия