"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 75
Ама ,баджанака ,как влиза в полицията, нали е на баща му Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 76
Мерси за трея.  Hug
Виж целия пост
# 77

Рускините ,пишат, че може Омер, да изпраща Ел в Италия newsm78
Момичета мерси за трея newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 78
  А Фатих по кого ли стреля? Rolling Eyes

Виж целия пост
# 79
Резюмето:  Peace
Скрит текст:

#KaraParaAşk 6 Mayıs Çarşamba akşamı Atv’de...
Ömer yanan kulübenin önünde Elif’i konuşturmayı başaramaz. Elif hiç bir şekilde ona cevap vermemektedir. Şokta olduğunu düşünür delirmiş gibi kulübeye girmeye ve Hüseyin’i kurtarmaya çalışır. Arda son anda yanan kulübeden Ömer’i dışarı çıkaracaktır. Kulübe yanıp kül olmuştur. Ömer perişandır. İçinde Hüseyin’in olup olmadığını bilen tek kişi Elif’tir ve o da olay anına dair hiç bir şey hatırlamamaktadır.
Elif emniyette daha büyük bir şoke gireceğini düşünen Ömer onu alıp evlerine götürür. Amacı sakince Elif’e her şeyi hatırlatmaktır. İlacın etkisinde olan Elif çok istese de tek bir şey bile hatırlayamaz. Elif’in Hüseyin’e zarar vermeyeceğine emin olan Ömer, Elif’in hapse girmesini istememektedir. Elif’i kaçırmaya karar verir. Ömer Elif’i yurt dışına kaçırmayı başarabilecek midir?
Bütün bunlar olurken Nedret’im göründüğü gibi bir kadın olmadığını düşünen İpek Tolga’yla birlikte onun geçmişini araştırmaya başlar. Nedret’in hayatında dair önemli bir sırra ulaşır. Nedret’in herkesten gizledi büyük sırrı nedir?
Виж целия пост
# 80
Скрит текст:
Отчаявшиеся домохозяйки готовы призвать СЦ к ответу за мучения ГГ!
Виж целия пост
# 81
  А Фатих по кого ли стреля? Rolling Eyes


Може да е ретроспекция от бараката и да стреля някъде край ухото на Хю  Grinning
Виж целия пост
# 82

Виж целия пост
# 83
 А Фатих по кого ли стреля? Rolling Eyes


Може да е ретроспекция от бараката и да стреля някъде край ухото на Хю  Grinning

  Ретроспекциите не ги ли даваха черно-бели? newsm78 Опс,извинявай, май само спомените. Embarassed
Виж целия пост
# 84


  Това да не е същата моя излагация от сутринта? Бисена йок.
Виж целия пост
# 85
Самолета май е за Ел. Решават да бягат в чужбина.  newsm78
А нашето сватовство за Ипеко и Толга е в действие.  Wink Тези двамата набарват тайната на Леля галиба?  Wink
Виж целия пост
# 86
Ама ,нали имаше видео, че Ел е  с белезници newsm78
https://vine.co/v/eZqia9V3T3E
Виж целия пост
# 87
Самолета май е за Ел. Решават да бягат в чужбина.  newsm78
А нашето сватовство за Ипеко и Толга е в действие.  Wink Тези двамата набарват тайната на Леля галиба?  Wink

  А Омер остава, докато докопа диамантите? newsm78

Виж целия пост
# 88
Виж целия пост
# 89
Ама ,нали имаше видео, че Ел е  с белезници newsm78
https://vine.co/v/eZqia9V3T3E

  Може да я измъкнат, може пък да я ловят в Рим? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия