"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 90
Kara Para Ask - 45 епизод 3 трейлър - bg sub
[/spoiler]

Лили, Рина,   bouquet

Евееет! Синьорина лети за Рим, а баш ком'сар може и да си загуби значката.  Thinking
Виж целия пост
# 91

 newsm51 
Виж целия пост
# 92
Здравейте!   bouquet



Видях че имаме трейлър, Ринка Hug благодаря и за резюмето!   bouquet

Благодаря на Лили Hug за превода!   bouquet

Май комисаря изпраща Елиф някъде, за да я спаси от затвора. Сигурно вече се е убедил,
че тя е невинна, но доказателствата са срещу нея.
А затвора може да е за него, щом прикрива Елиф. newsm78
Виж целия пост
# 93
Ринка newsm51
Лили newsm51
За превода и реализацията на трея Peace
Виж целия пост
# 94
Сабина деврем, нали искаше подсказки от другото Кара?  Wink

Скрит текст:
Там съдийката си подаде оставката и започна да действа срещу лошите с методите на хулигана. И тук може полицаят да си остави значката (както в единия промо трей) и да емне Чичо по чичовски.  Wink
Виж целия пост
# 95
Здравейте!   bouquet



Видях че имаме трейлър, Ринка Hug благодаря и за резюмето!   bouquet

Благодаря на Лили Hug за превода!   bouquet

Май комисаря изпраща Елиф някъде, за да я спаси от затвора. Сигурно вече се е убедил,
че тя е невинна, но доказателствата са срещу нея.
А затвора може да е за него, щом прикрива Елиф. newsm78
Елинор Hug
има два ,варианта.
Ел, в Рим, комисаря в затвора.
Научавайки Ел, се завръща и се предава.
Или не се качва на самолета. newsm78
Виж целия пост
# 96
Привет и от мен!
Ринка,Лили,благодаря за преведения трей! newsm51
Ще ни чака пак екшън и сълзи!
Интересни предположения за това да няма брак между Йомер и Елиф newsm78-и аз си мисля,че може би има някакво наследство ,свързано с Йомер и неговия брак.Ако причината беше в Елиф,то в началото нито майка й,нито Тайар имаха нещо против нейния брак-пречките се явиха чак като се разбра кой всъщност е Йомер. newsm78
Виж целия пост
# 97
Лили   bouquet Ринка   bouquet

Не съм се съмнявала, че Йо ще заподозре Ел.
Изненадах се, че реши да я скрие. Но нищо чудно да се страхува за нея. Чичи я заплаши и в прав и в крив текст. Обаче ми се струва, че ще я хванат и положението й ще се усложни  Thinking
Виж целия пост
# 98
Нали някой беше казал,че снимат 47 и Елиф е още арестувана.Ако е вярно значи трябва или да се е върнала или да са я хванали.

Мерси на всички за трея  bouquet
Виж целия пост
# 99
Сабина деврем, нали искаше подсказки от другото Кара?  Wink

Скрит текст:
Там съдийката си подаде оставката и започна да действа срещу лошите с методите на хулигана. И тук може полицаят да си остави значката (както в единия промо трей) и да емне Чичо по чичовски.  Wink

  Мерсаж.  Hug Ама в трея я даде на батю. Нямам нищо против да ги емне и да бие по ред. И да започне от баджанака, че нещо ме съмнява мнооого. За Леля трябва и Арда да помага.

П.П. Може и друго да подскажеш. Ще надничам в спойлери. Wink
Виж целия пост
# 100
А може пак да ни подвеждат с трея и Йо просто да я праща в затвора като и обещава да я оневини и да си я прибере от там.  newsm78


Нямам нищо против да ги емне и да бие по ред. И да започне от баджанака, че нещо ме съмнява мнооого.

Баджанака си е таман за балдъзата.  Wink  Laughing
Виж целия пост
# 101
Здравейте!   bouquet



Видях че имаме трейлър, Ринка Hug благодаря и за резюмето!   bouquet

Благодаря на Лили Hug за превода!   bouquet

Май комисаря изпраща Елиф някъде, за да я спаси от затвора. Сигурно вече се е убедил,
че тя е невинна, но доказателствата са срещу нея.
А затвора може да е за него, щом прикрива Елиф. newsm78
Елинор Hug
има два ,варианта.
Ел, в Рим, комисаря в затвора.
Научавайки Ел, се завръща и се предава.
Или не се качва на самолета. newsm78


Звезди Hug мислиш, че Елиф ще си прояви ината и няма да послуша Йомер Grinning Grinning

Да не вземе и тя да разследва кое как е станало и пак да се озове в екшъна hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 102
... И да започне от баджанака, че нещо ме съмнява мнооого.

аз още му вярвам на баджанака  Grinning обаче е редно и той да изяде един тупаник, или минимум едно кроше. Полага му се  Grinning

Селфи, напълно е възможно.  Peace Да си гледа просто кахърно в небето Йо, и да са хванали случаен самолет в кадър, както котките, примерно  Grinning
Виж целия пост
# 103
И в резюмето пише нещо за Рим,но с преводача не разбирам точно.Или е работен план, или е нещо осъществено остава да видим newsm78
Виж целия пост
# 104
Здравейте Hug
Рина
Лили
Благодаря ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия