


благодаря и за резюмето! 
за превода!



благодаря и за резюмето! 
за превода!



-и аз си мисля,че може би има някакво наследство ,свързано с Йомер и неговия брак.Ако причината беше в Елиф,то в началото нито майка й,нито Тайар имаха нещо против нейния брак-пречките се явиха чак като се разбра кой всъщност е Йомер.
Ринка 



Ама в трея я даде на батю. Нямам нищо против да ги емне и да бие по ред. И да започне от баджанака, че нещо ме съмнява мнооого. За Леля трябва и Арда да помага.


благодаря и за резюмето! 
за превода!



мислиш, че Елиф ще си прояви ината и няма да послуша Йомер

обаче е редно и той да изяде един тупаник, или минимум едно кроше. Полага му се 
Да си гледа просто кахърно в небето Йо, и да са хванали случаен самолет в кадър, както котките, примерно
Препоръчани теми