в спалнята сложете до главата,
за да не чакате в папура
за креватна физкултура.

Тъдъдъм, тъдъдъдъм….

„Митертайх“-порСелан-
фин и тънък като джам,
превъзходен и най-, най-
за пИрфектния ви чай!
[/center]


[/center]







Бъди жива и здрава и срещай все добри хора
Шерефе

Аз искам на бюро,не на кльон
Да си клатя крачката и да кръстосвам баджаци и да давам съвети и наставления-е мноУ съм добра
Кат смените Башак,язе ще се цаня и нема да обличам Елифче в кафяв солей
Поличките ще са пЕда,пЕда и полвина
,че и комсаря да оплакне очо 

няма да си на бюро,ама сянка ще ти уредят 




Аз на моите съм обещала да ги черпя с торта ,когато от 50 кг стана 48.(по принцип 46 съм ок,ама трудна работа.)Обаче от 9 месеца насам ям-не ям резултатът е НУЛА Препоръчани теми