"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 67 тема

  • 40 459
  • 738
# 405
Ети,не съм много сигурна,но ми се стори,че  халата поръча и Хюсеин newsm78
В офиса като си разменяха sms-и с Тайар май го питаше нещо за убийството на Хюсеин.
Виж целия пост
# 406

Виж целия пост
# 407
Ети,не съм много сигурна,но ми се стори,че  халата поръча и Хюсеин newsm78
В офиса като си разменяха sms-и с Тайар май го питаше нещо за убийството на Хюсеин.
Възможно е.Леля нали говореше,че трябвало да е до Елиф като научи нещо си,но не е знаела,че ще я натопят.
Ако леля е поръчала брат си,Тайяр има коз да я изнудва с това.Имат общ интерес да разделят Йомер и Елиф и се комбинират.....но има и нещо друго.....Тайяр не заплаши май хала,а тя него
Виж целия пост
# 408
Още малко остана до утре-дано нашите момичета са имали време за превод.
Аз разбирам загрижеността на Пелин за Йомер и себе си,но това не ми пречи да съм й ядосана.Факт е,че е по-добре Елиф да се предаде,а девремите да останат на работа и да разнищят тази постановка,но пък и Йомер е прав,че в този момент може всичко да се случи с Елиф в ареста-абе още съм й ядосана на тази пишман приятелка.
Виж целия пост
# 409
 
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Aма това имаше ли го в серията????  newsm78 Е, къде съм бляла?   smile3555 Все си мислех, че Йо не видя белега от убождането no no no no
Виж целия пост
# 410
Привет, девремки!  Hug
Изписали сте орталъка, ама горе долу ви прочетох и при това с кеф.



Ама верно много телешка се оказа темата ни.  Joy Joy Joy Joy Joy

Сега по въпроса за КПА2. Първоначално докато ви четях и аз си мислех като Ети да си остана зрителка - фенка. Да ама после ми светна лампичката и реших, че няма как да стоя настрани , все пак дето някой вече каза, и аз душа нося и искам да се облажа.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ще използвам връзките си с едната продуцентка ако трябва, но ще се напъхам в проекта. Та затова мислех като каква и се сетих, че в уикипедия съм известна като специалистка номер 1 по връзки с обществеността.  Joy Joy Joy Joy Joy

Та така, вече измислих мястото си в проекта. Ети ще ми е нещо като Гюлнем на Туба.  Joy Joy Joy
А може и като Бисена да я използвам.  Joy Joy Joy Joy Joy

За последната серия има какво да кажа, ама време нямам, че след малко купонът продължава. Нали знаете 3 дена яли пили и се веселили - и мойта работа такава.
Виж целия пост
# 411



Привет на всички!!!

Селфи, здраве и късмет!!!



Аз китки няма да слагам, а ще почерпя по едно за всички телци




Скрит текст:





Виж целия пост
# 412
 
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Aма това имаше ли го в серията????  newsm78 Е, къде съм бляла?   smile3555 Все си мислех, че Йо не видя белега от убождането no no no no

Бризче  Hug това е от епизода след римския, не му знам номера.  Embarassed

Ще проверя и ще кажа, сонра...

21 епизод!  Peace
Виж целия пост
# 413
Селфи, ЧРД, деврем! Жива и здрава! Видиш ми се породиста откачалка, все такава бъди!!!Наздраве, деврем Hug Hug Hug


По темата:

Ел+Йо=ВНЛ


п.п
Мето обеща "голям театър", с който ще даде Тай на Йо. Сега ни го разиграват и на нас това театро та до последно да се чудим. Нема нужда да става чак па идеално добър, че ще си изгуби чара  Joy, но Метката ще е с Йо. Peace

Привет на всички девреми  Hug
Виж целия пост
# 414
Кити,
Скрит текст:
тази тема рокля-торта е актуална у нас. Simple SmileАз на моите съм обещала да ги черпя с торта ,когато от 50 кг стана 48.(по принцип 46 съм ок,ама трудна работа.)Обаче от 9 месеца насам ям-не ям резултатът е НУЛА Laughingи май трябва да се ориентирам и аз към по-горен номер за роклята Laughing,иначе тортата ще остане като мечта!
Ети, Hug
Скрит текст:
не съм Кити,ама може ли да кажа нещо.
Не си напълняла, пералнята ти е свила дрехите hahaha
Виж целия пост
# 415
Ети, Hug
Скрит текст:
не съм Кити,ама може ли да кажа нещо.
Не си напълняла, пералнята ти е свила дрехите hahaha

Скрит текст:
Неее, от шампоана е - на него пише "увеличава обема" Joy Joy
Виж целия пост
# 416
Та така, вече измислих мястото си в проекта. Ети ще ми е нещо като Гюлнем на Туба.  Joy Joy Joy
А може и като Бисена да я използвам.  Joy Joy Joy Joy Joy
Димони,:Hug:-  като знам,че ти си ми супервайзор как да откажа Simple Smile
Особено като Бисена ще се чувствам като добрата фея,пускаща жокери на драгите зрители Simple Smile
И с Туба ще се разбираме идеално,защото сме една зодия.Вие празнувайте сега,че после идем ние.Аз съм на 23.06,а тя на 29.06(ако не бъркам).Ще искаме и парти!
Виж целия пост
# 417
Звезди, Joy Joy Joy
от смях има шанс да постигна успеваемост.Даже горе цитатът нещо ми се размести #Crazy
Виж целия пост
# 418
Ети Hug
Туба е родена на 5.Юли 1982година
Зодия ,Рак
Виж целия пост
# 419
Ети,аз пък съм на 26.06. hahaha То не само телци,ами бъка от раци в темата Wink
Ама приемам режисьор,ако не е заета длъжността bowuu Ще видите какъв план и ракурс ще избера за нашите пиленца hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия