"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 67 тема

  • 40 459
  • 738
# 390
Фафла „Мура“- сладката страна на нещата,
в спалнята сложете до главата,
за да не чакате в папура
за креватна физкултура.

newsm18 newsm18 newsm18

Тъдъдъм, тъдъдъдъм….

 newsm18 newsm18 newsm18
„Митертайх“-порСелан-
фин и тънък като джам,
превъзходен и най-, най-
за пИрфектния ви чай!
newsm18 newsm18 newsm18[/center]

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 391


Хърватките са сложили ,червени пантофки за бебето,на Елмер.
Виж целия пост
# 392
Здравейте, компанията. Hug Hug Hug

Днес е почивен ден, моля. Не се бийте за работните места. На всички ще ви намерим работа.  Grinning

Бризче, продължавай с рекламата, моля. Да не изпуснем некой рекламодател.  Mr. Green

От мен един поздрав за всичките деврем.  Grinning

Виж целия пост
# 393


Хърватките са сложили ,червени пантофки за бебето,на Емлер.



 Laughing
Виж целия пост
# 394
Фентъзи Hug
клипчето не ми се отваря newsm78
Виж целия пост
# 395
Фентъзи Hug
клипчето не ми се отваря newsm78

Звезди,  Hug я виж сега?
Виж целия пост
# 396
Бризче, Hug newsm51

Аз чакам превода да видя репликите на Пелин.Според мен тя не се съмнява в Елиф,ами се опита да предотврати едно бягство,с което щяха да станат по-големи проблеми.
Замислих се сега за една съпоставка между Хю и леля.Единият го имаме за убиец-рецидивист,а другата е поръчала собствения си брат.Кое е по-жестоко?Интересно ми е да видя мотивите на леля.Явно не е искала да се навреди на племенниците й и затова ходи при Тайяр.Не иска полицай за зет,ама Левент като един икономист ,който работи в тази фирма ,и той може да хване схемите й,само да поиска newsm78
Виж целия пост
# 397
Скрит текст:
Виж целия пост
# 398
Фентъзи Hug
клипчето не ми се отваря newsm78

Звезди,  Hug я виж сега?
Фентъзи Hug
сега се отваря,благодаря ти за МБ. newsm51
Скрит текст:
Само,като се сетя,как беше заключил Нарин с верига за крака, бях ужасена на първо четене, ама после ,изглеах сериала на един дъх.
Направи ми впечетление ,една фраза от песента
Ако, бях Султан, щях да съм,ерген...........
Виж целия пост
# 399
Скрит текст:
Кити Hug
Скрит текст:
какво, става с ,теб.
Да,не заряза вече,козунака newsm78 newsm78 Joy Joy
Виж целия пост
# 400
Селфи,джанъм беним,нека никога не те напуска свежото ти чувство за хумор Hug Бъди жива и здрава и срещай все добри хора Hug Шерефе  love001 txtloves newsm51

Альоооо,девремите,мене къде съм Wink Аз искам на бюро,не на кльон Laughing Дайте некоя сенчеста длъжност дее Crossing Arms Да си клатя крачката и да кръстосвам баджаци и да давам съвети и наставления-е мноУ съм добра bowuu Кат смените Башак,язе ще се цаня и нема да обличам Елифче в кафяв солей Mr. Green и да турям плетените яки на Елван анне на Йовчо hahaha Поличките ще са пЕда,пЕда и полвина Wink,че и комсаря да оплакне очо Laughing
Скрит текст:
Виж целия пост
# 401
Кити Hug
Скрит текст:
какво, става с ,теб.
Да,не заряза вече,козунака newsm78 newsm78 Joy Joy

Защооо? Какво ми е  newsm78
Виж целия пост
# 402
Дети,ти направо си идеална да режисираш Simple Smileняма да си на бюро,ама сянка ще ти уредят
Виж целия пост
# 403
Кити Hug
Скрит текст:
какво, става с ,теб.
Да,не заряза вече,козунака newsm78 newsm78 Joy Joy

Защооо? Какво ми е  newsm78
Кити Hug
Скрит текст:
ами, ти кажи с тези торти newsm78
Виж целия пост
# 404
Кити,
Скрит текст:
тази тема рокля-торта е актуална у нас. Simple SmileАз на моите съм обещала да ги черпя с торта ,когато от 50 кг стана 48.(по принцип 46 съм ок,ама трудна работа.)Обаче от 9 месеца насам ям-не ям резултатът е НУЛА Laughingи май трябва да се ориентирам и аз към по-горен номер за роклята Laughing,иначе тортата ще остане като мечта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия