
В офиса като си разменяха sms-и с Тайар май го питаше нещо за убийството на Хюсеин.


Aма това имаше ли го в серията????
Е, къде съм бляла?
Все си мислех, че Йо не видя белега от убождането


Ще използвам връзките си с едната продуцентка ако трябва, но ще се напъхам в проекта. Та затова мислех като каква и се сетих, че в уикипедия съм известна като специалистка номер 1 по връзки с обществеността.



Aма това имаше ли го в серията????
Е, къде съм бляла?
Все си мислех, че Йо не видя белега от убождането

това е от епизода след римския, не му знам номера.

, но Метката ще е с Йо. 
Аз на моите съм обещала да ги черпя с торта ,когато от 50 кг стана 48.(по принцип 46 съм ок,ама трудна работа.)Обаче от 9 месеца насам ям-не ям резултатът е НУЛА








То не само телци,ами бъка от раци в темата 
Ще видите какъв план и ракурс ще избера за нашите пиленца
Препоръчани теми