
Нещо така, няма ли да направи някой скеч






Пържи халвата за Хюсеин.


А другото просто го окомплектовах.
Само не ме карайте много да плача 

! Откъде знаете,че ще има продължение на КПА -2 и това след колко години ще е във времето?
Ми те,много стари и грозни ще се женят брадатото ченге и бижутерката?!
Ей,много тъпи и алчни ще излязат сценаристките и продуцента. Ако има продължение поне да е със сегашните главни актьори състарени с грим,а не с тези грозноватите!
Направо ще плашат бабите и децата,а и по-добре е сватбата да е сега,а не след 10-15 години. Няма да ражда богаташката на 50?! Баси извращението!
Направо ги е сдухал живота ГГ!
Ще е голяма грешка това продължение!!!
Със сигурност няма да го свалям и нося на бабето,дори и да ми се сърди.
Препоръчани теми